Kabasele en Dennis moeten op zoek naar nieuwe coach

door
Kabasele en Dennis moeten op zoek naar nieuwe coach

Watford FC kampeert in de onderste regionen van de Premier League dit seizoen. De Hornets verloren afgelopen weekend nog met 0-3 van Norwich City in een degradatietopper.


Die nederlaag was blijkbaar de druppel te veel voor het bestuur van Watford. De club meldt vandaag namelijk op Twitter dat het afscheid neemt van coach Claudio Ranieri. De Italiaan was nog maar van begin oktober aan de slag bij de Premier League-club. Hij nam toen het stokje over van de Spanjaard Xisco Muñoz, die ook ontslagen werd. Zo moeten onze landgenoot Christian Kabasele en Emmanuel Dennis (ex-Club Brugge) dus op zoek naar een nieuwe sportieve baas.

SPROOKJE MET LEICESTER CITY

Ranieri heeft als coach bakken ervaring. In eigen land stond hij bijvoorbeeld aan het hoofd van Napoli, ACF Fiorentina, Parma, Juventus, AS Roma, Internazionale en UC Sampdoria. Ook in het buitenland was hij actief. In Spanje had hij bijvoorbeeld de touwtjes in handen bij Atlético Madrid en FC Valencia. In Frankrijk trainde hij AS Monaco en FC Nantes.

In Engeland kennen we Ranieri uit zijn periodes bij Chelsea en vooral Leicester City. Met de Foxes schreef hij in het seizoen 2015-2016 een ongelooflijk sprookje door als 'kleine club' de Premier League te winnen. In deze tijden waarin geld een heel grote rol speelt een echt huzarenstukje. Dat was meteen ook de laatste prijs in de trofeekast van Ranieri. In het verleden won hij onder meer ook de UEFA Cup met FC Valencia en de Italiaanse beker met ACF Fiorentina. Wie de nieuwe coach zal worden bij Watford, is nog niet duidelijk.  

Terecht?

Meest recent

'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

29
29
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

101
101
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

164
164
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

349
349
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

294
294
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

20
20
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

51
51
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

801
801
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

241
241
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

148
148
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

125
125
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

181
181
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

699
699
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

333
333
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

218
218
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

165
165
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

886
886
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

204
204
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

313
313
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

76
76
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

243
243
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

422
422
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

410
410

Meer sportnieuws