'PSG offert peperdure ster in toptransfer'

318 stemmen
'PSG offert peperdure ster in toptransfer'

Paris Saint-Germain lijkt in Frankrijk op weg naar de titel. De sterren uit Parijs zetten afgelopen weekend vlot Stade de Reims opzij met 4-0. De voorsprong op OGC Nice, de tweede in de stand, bedraagt momenteel al elf punten. Er zou dus al heel wat moeten mislopen willen Messi en co op het einde van het seizoen niet met de hoofdvogel gaan lopen bij onze zuiderburen.


Tegen Stade de Reims stond zowaar Sergio Ramos aan het kanon. Voor de Spanjaard was het zijn eerste goal in Parijse loondienst. Voor onze landgenoot Wout Faes was er een negatieve hoofdrol weggelegd. Hij maakte namelijk een owngoal bij de 3-0. PSG pakt zo zeven op negen in de Ligue 1 in 2022.

Sportief lijkt het dus goed te lopen dit jaar in Parijs. De Europese hoofdvogel, de Champions League, hebben ze in de Franse hoofdstad nog niet afgeschoten, en dat ondanks het vele geld dat de laatste jaren in de ploeg gepompt werd. Ook dit jaar zal de Beker met de Grote Oren winnen een moeilijke opdracht worden. In de achtste finales wacht namelijk niemand minder dan Real Madrid, in een onvervalste kraker. Naast het veld zijn ze ook actief in Parijs. Zo zou het bestuur een huidige ster als pasmunt willen gebruiken bij een toptransfer.

NDOMBELE

Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Wie is beter?

Meest recent

Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

3
3
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

12
12
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

131
131
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

132
132
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

334
334
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

110
110
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

78
78
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

107
107
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

133
133
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

168
168
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

147
147
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

130
130
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

447
447
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

508
508
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

803
803
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

239
239
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

200
200
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

524
524
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

178
178
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

306
306
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1002
1002
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

604
604
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

316
316

Meer sportnieuws