'PSG offert peperdure ster in toptransfer'

318 stemmen
'PSG offert peperdure ster in toptransfer'

Paris Saint-Germain lijkt in Frankrijk op weg naar de titel. De sterren uit Parijs zetten afgelopen weekend vlot Stade de Reims opzij met 4-0. De voorsprong op OGC Nice, de tweede in de stand, bedraagt momenteel al elf punten. Er zou dus al heel wat moeten mislopen willen Messi en co op het einde van het seizoen niet met de hoofdvogel gaan lopen bij onze zuiderburen.


Tegen Stade de Reims stond zowaar Sergio Ramos aan het kanon. Voor de Spanjaard was het zijn eerste goal in Parijse loondienst. Voor onze landgenoot Wout Faes was er een negatieve hoofdrol weggelegd. Hij maakte namelijk een owngoal bij de 3-0. PSG pakt zo zeven op negen in de Ligue 1 in 2022.

Sportief lijkt het dus goed te lopen dit jaar in Parijs. De Europese hoofdvogel, de Champions League, hebben ze in de Franse hoofdstad nog niet afgeschoten, en dat ondanks het vele geld dat de laatste jaren in de ploeg gepompt werd. Ook dit jaar zal de Beker met de Grote Oren winnen een moeilijke opdracht worden. In de achtste finales wacht namelijk niemand minder dan Real Madrid, in een onvervalste kraker. Naast het veld zijn ze ook actief in Parijs. Zo zou het bestuur een huidige ster als pasmunt willen gebruiken bij een toptransfer.

NDOMBELE

Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Wie is beter?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

13
13
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

33
33
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

27
27
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

94
94
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

307
307
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

458
458
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

433
433
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

70
70
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

388
388
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

512
512
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

60
60
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

225
225
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

451
451
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

712
712
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

215
215
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

244
244
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

562
562
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

390
390
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

735
735
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

621
621
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

729
729
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws