'PSG offert peperdure ster in toptransfer'

door
'PSG offert peperdure ster in toptransfer'

Paris Saint-Germain lijkt in Frankrijk op weg naar de titel. De sterren uit Parijs zetten afgelopen weekend vlot Stade de Reims opzij met 4-0. De voorsprong op OGC Nice, de tweede in de stand, bedraagt momenteel al elf punten. Er zou dus al heel wat moeten mislopen willen Messi en co op het einde van het seizoen niet met de hoofdvogel gaan lopen bij onze zuiderburen.


Tegen Stade de Reims stond zowaar Sergio Ramos aan het kanon. Voor de Spanjaard was het zijn eerste goal in Parijse loondienst. Voor onze landgenoot Wout Faes was er een negatieve hoofdrol weggelegd. Hij maakte namelijk een owngoal bij de 3-0. PSG pakt zo zeven op negen in de Ligue 1 in 2022.

Sportief lijkt het dus goed te lopen dit jaar in Parijs. De Europese hoofdvogel, de Champions League, hebben ze in de Franse hoofdstad nog niet afgeschoten, en dat ondanks het vele geld dat de laatste jaren in de ploeg gepompt werd. Ook dit jaar zal de Beker met de Grote Oren winnen een moeilijke opdracht worden. In de achtste finales wacht namelijk niemand minder dan Real Madrid, in een onvervalste kraker. Naast het veld zijn ze ook actief in Parijs. Zo zou het bestuur een huidige ster als pasmunt willen gebruiken bij een toptransfer.

NDOMBELE

Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Wie is beter?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

4
4
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

9
9
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

19
19
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

37
37
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

37
37
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

69
69
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

80
80
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

237
237
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

258
258
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

121
121
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

274
274
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws