Pro League meldt belangrijk detail over terugkeer fans

door
Pro League meldt belangrijk detail over terugkeer fans

Afgelopen vrijdag was er goed nieuws voor voetbalsupporters. Binnenkort zullen zij hun favoriete club weer live aan het werk kunnen zien in het stadion. Al blijven er beperkingen gelden. 


Er wordt sinds kort gewerkt met een coronabarometer. Die staat voorlopig op rood, maar dat betekent wel dat er opnieuw fans toegelaten zullen worden in de voetbalstadions. Dat zal wel pas het geval zijn vanaf vrijdag 28 januari. Wie zijn ploeg in levenden lijve wil aanmoedigen, zal over een Covid Safe Ticket moeten beschikken en dat moeten doen met een mondmasker aan. De stadions zullen bovendien niet volledig, maar voor zo'n 70 procent gevuld mogen worden.

Vandaag kwam de Pro League met een communiqué op haar website waarin het de fans opnieuw welkom heet. Het haalde er ook nog een belangrijk detail in aan, namelijk dat uitfans nog niet toegelaten zullen zijn. "De Pro League neemt zelf ook begeleidende maatregelen. Zo zullen voorlopig enkel de thuissupporters naar de wedstrijden van hun favoriete team kunnen gaan. Bezoekende supporters moeten nog even geduld oefenen. Onze clubs beperken op die manier het risico op coronabesmettingen, omdat er geen busreizen plaatsvinden", lezen we.

MIDWEEK ZONDER PUBLIEK

Vanaf 28 januari zijn er dus opnieuw (deels) fans toegelaten. Dat betekent wel dat de midweekspeeldag die vanaf morgen begint nog zonder publiek zal moeten plaatsvinden. Antwerp en Sint-Truiden hebben de eer om speeldag 24 op gang te trappen. Het zijn ook de Kanaries die de eerste wedstrijd met publiek zullen spelen. Zij nemen het vrijdag, op speeldag 25, namelijk al op tegen Sporting Charleroi.  


LEES OOK: DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

🚀

Begrijp je dat uitfans nog even moeten wachten?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

44
44
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

47
47
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

153
153
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

23
23
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

208
208
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

73
73
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

168
168
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

93
93
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

10
10
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

38
38
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

255
255
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

190
190
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

195
195
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

30
30
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

59
59
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

34
34
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

64
64
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

83
83
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

96
96
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

77
77
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

124
124
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

175
175

Meer sportnieuws