Pro League meldt belangrijk detail over terugkeer fans

683 stemmen
Pro League meldt belangrijk detail over terugkeer fans

Afgelopen vrijdag was er goed nieuws voor voetbalsupporters. Binnenkort zullen zij hun favoriete club weer live aan het werk kunnen zien in het stadion. Al blijven er beperkingen gelden. 


Er wordt sinds kort gewerkt met een coronabarometer. Die staat voorlopig op rood, maar dat betekent wel dat er opnieuw fans toegelaten zullen worden in de voetbalstadions. Dat zal wel pas het geval zijn vanaf vrijdag 28 januari. Wie zijn ploeg in levenden lijve wil aanmoedigen, zal over een Covid Safe Ticket moeten beschikken en dat moeten doen met een mondmasker aan. De stadions zullen bovendien niet volledig, maar voor zo'n 70 procent gevuld mogen worden.

Vandaag kwam de Pro League met een communiqué op haar website waarin het de fans opnieuw welkom heet. Het haalde er ook nog een belangrijk detail in aan, namelijk dat uitfans nog niet toegelaten zullen zijn. "De Pro League neemt zelf ook begeleidende maatregelen. Zo zullen voorlopig enkel de thuissupporters naar de wedstrijden van hun favoriete team kunnen gaan. Bezoekende supporters moeten nog even geduld oefenen. Onze clubs beperken op die manier het risico op coronabesmettingen, omdat er geen busreizen plaatsvinden", lezen we.

MIDWEEK ZONDER PUBLIEK

Vanaf 28 januari zijn er dus opnieuw (deels) fans toegelaten. Dat betekent wel dat de midweekspeeldag die vanaf morgen begint nog zonder publiek zal moeten plaatsvinden. Antwerp en Sint-Truiden hebben de eer om speeldag 24 op gang te trappen. Het zijn ook de Kanaries die de eerste wedstrijd met publiek zullen spelen. Zij nemen het vrijdag, op speeldag 25, namelijk al op tegen Sporting Charleroi.  


LEES OOK: 'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

🚀

Begrijp je dat uitfans nog even moeten wachten?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

57
57
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

97
97
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

86
86
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

114
114
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

131
131
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

292
292
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

471
471
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

229
229
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

574
574
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

369
369
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

541
541
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws