'Mirallas tekent voor opmerkelijke transfermove'

door
'Mirallas tekent voor opmerkelijke transfermove'

Kevin Mirallas zit al even zonder club. Het contract van de voormalige Rode Duivel liep afgelopen zomer af bij het Turkse Gaziantep FK, en sindsdien is de aanvaller werkloos. Al zou hij nu wel op weg zijn naar een nieuwe bestemming.


Record meldt namelijk dat Mirallas op Portugese bodem is. Hij zou op het punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. Er moeten naar verluidt enkel nog wat details uitgeklaard worden. Hij zou zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbinden, weet hetzelfde medium. Opvallend: bij Moreirense zou Mirallas Ricardo Sa Pinto tegen het lijf lopen. De ex-speler van Standard was ook al zijn coach bij Gaziantep FK.

OSC LILLE

Mirallas stak als profvoetballer voor het eerst zijn neus aan het venster bij het Franse OSC Lille. Daarna begon de speler aan reis langs verschillende clubs. Hij speelde achtereenvolgens voor Saint-Étienne, Olympiakos, Everton en  ACF Fiorentina. Daarna landde hij in ons land, bij Antwerp. Voor de Great Old speelde hij uiteindelijk maar 21 duels (2 goals, 2 assists). Vervolgens ging het naar Turkije en nu lijkt dus een transfer naar Portugal in de maak.

Mirallas was ook jarenlang een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels. Hij speelde in totaal 60 duels voor de nationale ploeg, en wist daarin 10 keer te scoren. In 2008 maakte hij deel uit van de ploeg die op de Olympische Spelen in Peking net geen medaille wist te pakken voor ons land. Later zou hij ook nog mee mogen naar het WK 2014 in Brazilië.    





  

Goede transfer?

Meest recent

Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

26
26
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

34
34
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

71
71
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

132
132
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

43
43
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

101
101
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

370
370
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

33
33
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

323
323
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

110
110
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

112
112
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

283
283
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

204
204
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

100
100
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

239
239
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

100
100
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

484
484
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

234
234
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

349
349
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

196
196
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

178
178
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

546
546

Meer sportnieuws