'Mirallas tekent voor opmerkelijke transfermove'

door
'Mirallas tekent voor opmerkelijke transfermove'

Kevin Mirallas zit al even zonder club. Het contract van de voormalige Rode Duivel liep afgelopen zomer af bij het Turkse Gaziantep FK, en sindsdien is de aanvaller werkloos. Al zou hij nu wel op weg zijn naar een nieuwe bestemming.


Record meldt namelijk dat Mirallas op Portugese bodem is. Hij zou op het punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. Er moeten naar verluidt enkel nog wat details uitgeklaard worden. Hij zou zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbinden, weet hetzelfde medium. Opvallend: bij Moreirense zou Mirallas Ricardo Sa Pinto tegen het lijf lopen. De ex-speler van Standard was ook al zijn coach bij Gaziantep FK.

OSC LILLE

Mirallas stak als profvoetballer voor het eerst zijn neus aan het venster bij het Franse OSC Lille. Daarna begon de speler aan reis langs verschillende clubs. Hij speelde achtereenvolgens voor Saint-Étienne, Olympiakos, Everton en  ACF Fiorentina. Daarna landde hij in ons land, bij Antwerp. Voor de Great Old speelde hij uiteindelijk maar 21 duels (2 goals, 2 assists). Vervolgens ging het naar Turkije en nu lijkt dus een transfer naar Portugal in de maak.

Mirallas was ook jarenlang een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels. Hij speelde in totaal 60 duels voor de nationale ploeg, en wist daarin 10 keer te scoren. In 2008 maakte hij deel uit van de ploeg die op de Olympische Spelen in Peking net geen medaille wist te pakken voor ons land. Later zou hij ook nog mee mogen naar het WK 2014 in Brazilië.    





  

Goede transfer?

Meest recent

'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

1
1
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

18
18
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

56
56
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

151
151
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

56
56
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

92
92
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

87
87
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

91
91
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

103
103
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

383
383
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

102
102
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

82
82
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

69
69
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

131
131
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

502
502
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

269
269
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

242
242
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

152
152
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

46
46
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

374
374
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

115
115
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

452
452
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

361
361

Meer sportnieuws