'Mirallas tekent voor opmerkelijke transfermove'

123
'Mirallas tekent voor opmerkelijke transfermove'

Kevin Mirallas zit al even zonder club. Het contract van de voormalige Rode Duivel liep afgelopen zomer af bij het Turkse Gaziantep FK, en sindsdien is de aanvaller werkloos. Al zou hij nu wel op weg zijn naar een nieuwe bestemming.


Record meldt namelijk dat Mirallas op Portugese bodem is. Hij zou op het punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. Er moeten naar verluidt enkel nog wat details uitgeklaard worden. Hij zou zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbinden, weet hetzelfde medium. Opvallend: bij Moreirense zou Mirallas Ricardo Sa Pinto tegen het lijf lopen. De ex-speler van Standard was ook al zijn coach bij Gaziantep FK.

OSC LILLE

Mirallas stak als profvoetballer voor het eerst zijn neus aan het venster bij het Franse OSC Lille. Daarna begon de speler aan reis langs verschillende clubs. Hij speelde achtereenvolgens voor Saint-Étienne, Olympiakos, Everton en  ACF Fiorentina. Daarna landde hij in ons land, bij Antwerp. Voor de Great Old speelde hij uiteindelijk maar 21 duels (2 goals, 2 assists). Vervolgens ging het naar Turkije en nu lijkt dus een transfer naar Portugal in de maak.

Mirallas was ook jarenlang een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels. Hij speelde in totaal 60 duels voor de nationale ploeg, en wist daarin 10 keer te scoren. In 2008 maakte hij deel uit van de ploeg die op de Olympische Spelen in Peking net geen medaille wist te pakken voor ons land. Later zou hij ook nog mee mogen naar het WK 2014 in Brazilië.    





  

Goede transfer?

Meest recent

Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

20
20
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

18
18
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

36
36
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

54
54
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

63
63
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

51
51
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

145
145
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

90
90
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

51
51
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

57
57
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

241
241
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

111
111
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

105
105
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

356
356
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

309
309
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

246
246

Meer sportnieuws