Bondsparket spaart Hendry na rode kaart

door
Bondsparket spaart Hendry na rode kaart

Club Brugge is er in zijn tweede wedstrijd onder Alfred Schreuder niet in geslaagd om opnieuw de drie punten te pakken. Op het veld van Standard raakte de landskampioen niet verder dan 2-2. Zo bedraagt de achterstand op leider Union SG negen punten.


Club kwam al snel op achterstand op Sclessin. Het was nieuwkomer Carafo die de Rouches een voorsprong schonk. Dost wilde echter niet gaan rusten met een achterstand en kopte in de 40ste minuut de 1-1 tegen de touwen. Blauw-Zwart had zijn lesje niet geleerd. Vlak na de koffiepauze was het Emond die de thuisploeg opnieuw op voorsprong bracht. Maar opnieuw Dost zorgde vlak voor het uur voor de 2-2. Daarna werd er niet meer gescoord.

In de slotfase verstuurde Mechele nog een zwakke pas richting zijn maatje Hendry. Carcela zat ertussen en ging met de bal aan de haal, maar de Schot werkte hem tegen de grond met een stevige tackle. Rood was het logische verdict van ref Jonathan Lardot. Daardoor hangt er Hendry een schorsing boven het hoofd en intussen is ook duidelijk geworden wat de (mogelijke) strafmaat van die schorsing is.

ÉÉN SPEELDAG EFFECTIEF 

Het bondsparket kwam vandaag met een voorstel op de proppen. Het eist twee weken schorsing voor de verdediger, waarvan één week effectief en één week met uitstel. Daarbovenop komt ook nog een boete van 1500 euro. Club Brugge kan nog in beroep gaan tegen het voorstel van het bondsparket. Doet het dat niet, dan kan het niet rekenen op Hendry in de topper thuis tegen Union SG. Die wedstrijd wordt donderdag gespeeld.  

LEES OOK: Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Te lichte straf?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

18
18
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

293
293
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

456
456
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

153
153
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

63
63
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

76
76
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

314
314
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

140
140
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

226
226
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

89
89
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

241
241
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

429
429
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

183
183
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

528
528
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

258
258
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

154
154
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws