Bondsparket spaart Hendry na rode kaart

door
Bondsparket spaart Hendry na rode kaart

Club Brugge is er in zijn tweede wedstrijd onder Alfred Schreuder niet in geslaagd om opnieuw de drie punten te pakken. Op het veld van Standard raakte de landskampioen niet verder dan 2-2. Zo bedraagt de achterstand op leider Union SG negen punten.


Club kwam al snel op achterstand op Sclessin. Het was nieuwkomer Carafo die de Rouches een voorsprong schonk. Dost wilde echter niet gaan rusten met een achterstand en kopte in de 40ste minuut de 1-1 tegen de touwen. Blauw-Zwart had zijn lesje niet geleerd. Vlak na de koffiepauze was het Emond die de thuisploeg opnieuw op voorsprong bracht. Maar opnieuw Dost zorgde vlak voor het uur voor de 2-2. Daarna werd er niet meer gescoord.

In de slotfase verstuurde Mechele nog een zwakke pas richting zijn maatje Hendry. Carcela zat ertussen en ging met de bal aan de haal, maar de Schot werkte hem tegen de grond met een stevige tackle. Rood was het logische verdict van ref Jonathan Lardot. Daardoor hangt er Hendry een schorsing boven het hoofd en intussen is ook duidelijk geworden wat de (mogelijke) strafmaat van die schorsing is.

ÉÉN SPEELDAG EFFECTIEF 

Het bondsparket kwam vandaag met een voorstel op de proppen. Het eist twee weken schorsing voor de verdediger, waarvan één week effectief en één week met uitstel. Daarbovenop komt ook nog een boete van 1500 euro. Club Brugge kan nog in beroep gaan tegen het voorstel van het bondsparket. Doet het dat niet, dan kan het niet rekenen op Hendry in de topper thuis tegen Union SG. Die wedstrijd wordt donderdag gespeeld.  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

Te lichte straf?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

78
78
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

44
44
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

55
55
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

71
71
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

141
141
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

337
337
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

243
243
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

237
237
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

254
254
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

202
202
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

103
103
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

131
131
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

241
241
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

350
350
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

671
671
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

312
312
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

439
439
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1036
1036
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

410
410
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

430
430
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

182
182
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

86
86
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

241
241
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

491
491
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

381
381

Meer sportnieuws