'Orel Mangala wijst twee opmerkelijke voorstellen van de hand'

door
'Orel Mangala wijst twee opmerkelijke voorstellen van de hand'

Bij Anderlecht zag hij voor zichzelf onvoldoende perspectieven op een doorbraak en dus koos Orel Mangala op jonge leeftijd al voor een transfer naar Duitsland. Dat pakt uitstekend uit voor de middenvelder, want op 23-jarige leeftijd is hij na passages bij Borussia Dortmund en Hamburg is hij inmiddels al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga bij VfB Stuttgart.


Mangala kwam dit seizoen al zeventien keer in actie voor zijn club, waarbij hij goed was voor één doelpunt en twee assists. Die prestaties gaan niet onopgemerkt voorbij, want er wordt aan de mouw van de gewezen belofteninternational getrokken. Turkse media maakten gewag van zeer concrete interesse van Galatasaray, maar volgens La Dernière Heure moet de Turkse topclub niet hopen.

In april vorig jaar tekende Mangala immers nog een nieuw contract bij Stuttgart met een afkoopsom van 20 miljoen euro en voor minder willen ze hem niet laten vertrekken. Stuttgart rekent immers hard op Mangala in de strijd om het behoud, want het staat momenteel op de voorlaatste plaats. Galatasaray kan die som niet betalen en dus blijft de speler minstens tot de zomer bij Stuttgart.

CONGO
Daarnaast wees Mangala ook een voorstel af om voor de Congolese nationale ploeg uit te komen. De federatie trok de laatste weken hard aan zijn mouw - ze wisten wel Theo Bongonda te overtuigen -, maar Mangala heeft momenteel geen trek om van land te wisselen. Hij hoopt immers nog op een doorbraak bij de Rode Duivels, waar Roberto Martinez hem in maart 2021 al eens selecteerde. Door een blessure moest Mangala toen echter afhaken. Sindsdien kwam er geen nieuwe oproepingsbrief meer, maar in maart staat er een stage op het programma waarin de bondscoach alleen spelers met minder dan 50 caps zal oproepen. Daardoor zullen onder meer Axel Witsel en Kevin De Bruyne er niet bij zijn en dan kan Mangala weer in aanmerking komen.

LEES OOK: 'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Moet hij in maart opgeroepen worden?

Meest recent

'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

0
0
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

13
13
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

43
43
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

125
125
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

126
126
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

565
565
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

275
275
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

573
573
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

375
375
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

448
448
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

421
421
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

151
151
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

336
336
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

88
88
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

169
169
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

577
577
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

187
187
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

346
346
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

640
640
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

204
204
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

203
203
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

181
181
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

531
531

Meer sportnieuws