'Anderlecht neemt beslissing over transfertarget'

door
'Anderlecht neemt beslissing over transfertarget'

Het is deze maand tot dusver een vrij rustige mercato geweest in de Jupiler Pro League, waarin zeker de grote clubs zich nog niet al te veel geroerd hebben. Leider Union haalde wel al drie nieuwe spelers binnen, maar achtervolgers Club Brugge, Antwerp en Anderlecht sloten deze maand nog geen deals om nieuwe spelers aan te trekken. Aan geruchten is er nochtans geen gebrek.


Vooral bij Anderlecht worden heel wat opties naar voor geschoven. De laatste in het rijtje was Gabriel Charpentier, die als extra concurrent voor Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zou moeten gaan dienen. De 22-jarige Fransman is eigendom van Genoa, maar maakt dit seizoen een goede beurt op huurbasis bij Frosinone in de Serie B.

In de Italiaanse en Franse pers werd er de jongste dagen druk gespeculeerd over een mogelijk bod van Paars-Wit, waarbij zelfs gewag gemaakt werd van concurrentie van Club Brugge. Maar La Dernière Heure is nu echter formeel: er is geen sprake van interesse van RSCA voor Charpentier. Dat laat journalist Romain Van der Pluym weten op Twitter.

VERBEKE
Helemaal hoeft dat nieuws niet te verbazen, want CEO Peter Verbeke liet eerder deze maand al optekenen dat het in principe niet de bedoeling is dat er nog nieuwe spelers bijkomen deze maand. Ongetwijfeld zal Anderlecht wel nog rondkijken naar opportuniteiten, zeker in functie van volgend seizoen. Het is ook in dat opzicht dat de belangstelling voor Teboho Mokoena wellicht gekaderd moet worden.


LEES OOK: Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

Moet Anderlecht zich deze maand nog versterken?

Meest recent

Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

27
27
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

33
33
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

22
22
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

107
107
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

38
38
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

95
95
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

88
88
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

19
19
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

55
55
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

268
268
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

70
70
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

282
282
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

35
35
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

77
77
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

97
97
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

305
305
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

205
205
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

534
534
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

495
495
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

112
112
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

179
179
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

219
219
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

206
206
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

330
330

Meer sportnieuws