'Anderlecht neemt beslissing over transfertarget'

door
'Anderlecht neemt beslissing over transfertarget'

Het is deze maand tot dusver een vrij rustige mercato geweest in de Jupiler Pro League, waarin zeker de grote clubs zich nog niet al te veel geroerd hebben. Leider Union haalde wel al drie nieuwe spelers binnen, maar achtervolgers Club Brugge, Antwerp en Anderlecht sloten deze maand nog geen deals om nieuwe spelers aan te trekken. Aan geruchten is er nochtans geen gebrek.


Vooral bij Anderlecht worden heel wat opties naar voor geschoven. De laatste in het rijtje was Gabriel Charpentier, die als extra concurrent voor Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zou moeten gaan dienen. De 22-jarige Fransman is eigendom van Genoa, maar maakt dit seizoen een goede beurt op huurbasis bij Frosinone in de Serie B.

In de Italiaanse en Franse pers werd er de jongste dagen druk gespeculeerd over een mogelijk bod van Paars-Wit, waarbij zelfs gewag gemaakt werd van concurrentie van Club Brugge. Maar La Dernière Heure is nu echter formeel: er is geen sprake van interesse van RSCA voor Charpentier. Dat laat journalist Romain Van der Pluym weten op Twitter.

VERBEKE
Helemaal hoeft dat nieuws niet te verbazen, want CEO Peter Verbeke liet eerder deze maand al optekenen dat het in principe niet de bedoeling is dat er nog nieuwe spelers bijkomen deze maand. Ongetwijfeld zal Anderlecht wel nog rondkijken naar opportuniteiten, zeker in functie van volgend seizoen. Het is ook in dat opzicht dat de belangstelling voor Teboho Mokoena wellicht gekaderd moet worden.


LEES OOK: Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Moet Anderlecht zich deze maand nog versterken?

Meest recent

Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

6
6
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

57
57
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

91
91
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

91
91
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

158
158
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

109
109
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

42
42
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

88
88
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

284
284
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

121
121
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

67
67
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

476
476
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

285
285
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

650
650
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

88
88
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

156
156
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

461
461
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

387
387
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

191
191
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

199
199
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

150
150
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

122
122
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

535
535
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

100
100

Meer sportnieuws