Kompany moet twee sterkhouders missen

362 stemmen
Kompany moet twee sterkhouders missen

RSC Anderlecht won verdiend met 0-1 van KV Mechelen, maar woensdag wacht met Cercle Brugge wellicht een nog zwaardere match. De Bruggelingen zijn met een 21 op 24 immers de ploeg in vorm. Vincent Kompany moet puzzelen.


Michael Murillo, die enkele weken afwezig zal zijn vanwege interlandverplichtingen, en Kristoffer Olsson zijn geschorst. Dat is toch een probleem voor Kompany, want de Brusselaars zien zo twee ervaren sterkhouders afhaken. Murillo zal ook tegen Union SG niet van de partij zijn. Anderlecht moet dus een oplossing zoeken op de rechtsachter.

Killian Sardella is een kandidaat, maar Bogdan Mikhalychenko speelde er ook al. Sergio Gomez kan ook depanneren op rechts, maar hij is zo alomtegenwoordig op links dat het niet handig is om hem daar weg te halen. Murillo is de laatste maanden zeer sterk bezig en zijn afwezigheid is een grote aderlating voor Paars-Wit.

EL HADJ, KANA OF ASHIMERU

Op het middenveld is Olsson een rustpunt. De Zweed zorgt samen met Josh Cullen voor evenwicht, al mag hij nog iets dominanter worden in balbezit. Majeed Ashimeru lijkt de beste papieren te hebben, maar hij valt tot op heden toch door de mand bij RSCA. Vorige week leed hij bij zijn invalbeurt tegen Standard nog vaak zeer gevaarlijk balverlies. Kompany kan ook kiezen om Marco Kana, die verdedigend sterker is en ook iets balvaster, naast Cullen te posteren. Anouar Ait El Hadj is ook een kandidaat, maar is defensief dan weer een stuk minder sterk.

Vooraan moet Anderlecht het nog steeds doen zonder Christian Kouamé, die op de Afrika Cup zit. Daardoor is Mario Stroeykens zijn vervanger en die viel behoorlijk in tegen KV Mechelen.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Wie moet OIsson vervangen?

Meest recent

Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

0
0
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

24
24
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

296
296
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

168
168
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

140
140
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

232
232
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

48
48
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

58
58
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

137
137
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

151
151
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

83
83
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

148
148
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

59
59
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

169
169
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

158
158
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

188
188
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

423
423
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

282
282
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

81
81
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

900
900
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

526
526
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

594
594
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

403
403
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

734
734

Meer sportnieuws