Vanlerberghe duidt pijnpunt bij KV Mechelen aan

door
Vanlerberghe duidt pijnpunt bij KV Mechelen aan

KV Mechelen heeft zondag de kans laten liggen om dichter bij de top vier te naderen. Malinwa kreeg daarvoor een uitgelezen kans met een thuiswedstrijd tegen Anderlecht, maar ging met 0-1 de boot in na een doelpunt van Zirkzee. Dat zorgde uiteraard voor de nodige ontgoocheling bij Jordi Vanlerberghe en zijn ploegmaats.


"We waren iets te onrustig in het laatste derde van het veld en hebben niet genoeg gecreëerd. De kansen die zij hebben gehad, waren dan weer onze eigen schuld, door dom balverlies of een foutje van ons", legde de verdediger bij Sporza de vinger op de wonde. "Ik denk dat we vooral in de eerste helft goed gespeeld hebben. Na de rust konden we nog te weinig echt druk zetten. Maar we komen uit moeilijke weken met heel de groep. Vandaag misten we dat tikkeltje om het hen moeilijk te maken."

Het waren inderdaad woelige weken voor KVM, dat nu pas zijn eerste officiële wedstrijd van 2022 speelde. Het werd de voorbije weken getroffen door een stevige uitbraak van het coronavirus, waardoor het zijn wedstrijd tegen KRC Genk liet uitstellen. Daarvoor had het al forfait geven voor de partij tegen OH Leuven na een bizarre soap.

WEIGERING
KV Mechelen had ook die match willen uitstellen omdat met Coucke en Wenssens twee doelmannen besmet waren, maar de Pro League weigerde dat verzoek uit te voeren omdat die laatste volgens hen niet op de A-lijst stond. Het leidde tot een heuse polemiek, waarbij Malinwa niet naar Den Dreef afzakte en de Pro League uiteindelijk zijn regels bijstelde.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Mag KV Mechelen tevreden zijn over zijn match?

Meest recent

Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

11
11
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

34
34
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

66
66
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

129
129
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

170
170
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

276
276
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

240
240
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

218
218
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

254
254
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

74
74
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

175
175
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

274
274
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

63
63
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

123
123
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

181
181
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

174
174
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

269
269
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

124
124
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

79
79
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

301
301
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

34
34
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

175
175

Meer sportnieuws