Vanlerberghe duidt pijnpunt bij KV Mechelen aan

door
Vanlerberghe duidt pijnpunt bij KV Mechelen aan

KV Mechelen heeft zondag de kans laten liggen om dichter bij de top vier te naderen. Malinwa kreeg daarvoor een uitgelezen kans met een thuiswedstrijd tegen Anderlecht, maar ging met 0-1 de boot in na een doelpunt van Zirkzee. Dat zorgde uiteraard voor de nodige ontgoocheling bij Jordi Vanlerberghe en zijn ploegmaats.


"We waren iets te onrustig in het laatste derde van het veld en hebben niet genoeg gecreëerd. De kansen die zij hebben gehad, waren dan weer onze eigen schuld, door dom balverlies of een foutje van ons", legde de verdediger bij Sporza de vinger op de wonde. "Ik denk dat we vooral in de eerste helft goed gespeeld hebben. Na de rust konden we nog te weinig echt druk zetten. Maar we komen uit moeilijke weken met heel de groep. Vandaag misten we dat tikkeltje om het hen moeilijk te maken."

Het waren inderdaad woelige weken voor KVM, dat nu pas zijn eerste officiële wedstrijd van 2022 speelde. Het werd de voorbije weken getroffen door een stevige uitbraak van het coronavirus, waardoor het zijn wedstrijd tegen KRC Genk liet uitstellen. Daarvoor had het al forfait geven voor de partij tegen OH Leuven na een bizarre soap.

WEIGERING
KV Mechelen had ook die match willen uitstellen omdat met Coucke en Wenssens twee doelmannen besmet waren, maar de Pro League weigerde dat verzoek uit te voeren omdat die laatste volgens hen niet op de A-lijst stond. Het leidde tot een heuse polemiek, waarbij Malinwa niet naar Den Dreef afzakte en de Pro League uiteindelijk zijn regels bijstelde.

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

Mag KV Mechelen tevreden zijn over zijn match?

Meest recent

Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

20
20
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

13
13
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

32
32
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

45
45
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

43
43
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

259
259
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

303
303
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

54
54
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

168
168
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

202
202
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

216
216
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

57
57
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

146
146
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

27
27
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

373
373
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

466
466
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

394
394
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

40
40
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

328
328
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

348
348
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

329
329
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

326
326
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

270
270

Meer sportnieuws