Fabrizio Romano komt met geweldig nieuws voor Rode Duivels

199
Fabrizio Romano komt met geweldig nieuws voor Rode Duivels

De staf van de Rode Duivels kreeg er deze week een verrassende versterking bij, want Thomas Vermaelen besliste om zijn kicksen aan de wilgen te hangen en meteen aan de slag te gaan als assistent van Roberto Martinez. De bondscoach kreeg zo de de extra rechterhand waar hij al een tijdje om gevraagd had na het vertrek van Shaun Maloney, ondanks dat er heel wat geruchten gingen dat de Spanjaard zélf zou kunnen vertrekken.


Hij werd in Engeland immers nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer naar Everton. Daar moest Rafael Benitez opstappen omdat de resultaten dit seizoen zwaar tegenvallen en in zijn zoektocht naar een opvolger was de club ook uitgekomen bij zijn ex-trainer, die naar verluidt een afkoopsom in zijn contract bij de voetbalbond heeft.

De voorbije dagen leek het er echter al op dat Martinez niet zou vertrekken en nu meldt transfergoeroe Fabrizio Romano ook dat er 'geen kans' is dat Martinez naar de Toffees zal terugkeren. Ook Fabio Cannavaro mag geschrapt worden van het kandidatenlijstje bij Everton, nadat de gewezen Italiaanse topverdediger in een gesprek niet kon overtuigen.

MEETING
De Portugees Vitor Pereira zou wel nog een kandidaat zijn en er zouden nog gesprekken met hem gepland staan. De 53-jarige is vrij nadat hij in december ontslagen werd bij Fenerbahçe. In het verleden was hij ook al aan de slag bij onder meer FC Porto en Olympiakos.


LEES OOK: Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Goed nieuws voor de Rode Duivels?

Meest recent

Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

0
0
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

3
3
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

11
11
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

63
63
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

13
13
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

149
149
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

69
69
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

163
163
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

60
60
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

51
51
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

205
205
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

49
49
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

101
101
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

47
47
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

251
251
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

142
142
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

81
81
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

215
215
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

36
36
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

163
163

Meer sportnieuws