Kompany: "Union is de favoriet van het moment"

door
Kompany:

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen en dat was een verdiende overwinning. De Brusselaars hadden makkelijk drie of vier keer kunnen scoren, maar het bleef bij één treffer. Benito Raman en Vincent Kompany spraken de media toe na de match.


"We mogen vanvoor iets efficiënter zijn, maar het is nu zo. We staan zes punten voor op Charleroi en Gent, maar we moeten dit aanhouden. Twee keer verliezen en ze staan weer bij je. We moeten nu proberen woensdag de overwinning te pakken. We zijn goed bezig", zei Raman aan Eleven Sports.

UNION

Kompany kon best tevreden zijn over zijn team. Hoogstaand voetbal viel er niet te zien, maar Anderlecht kreeg een resem kansen én gaf amper iets weg. Hendrik Van Crombrugge had amper tot geen werk. Kompany was dan ook tevreden.

"Ik wist dat we veel kansen gingen krijgen en dat we voetballend iets minder gingen zijn vanwege de druk die KVM zet. Als je ziet welke kansen we hebben gekregen, dan kan je zeker niet zeggen dat we slecht speelden. We hadden minder balbezit, dat wel. Veel kansen en weinig weggegeven, dan is het een goede zege. Het klopt dat we het sneller moeten afmaken, maar ik vind het zorgwekkender als we weinig kansen bij elkaar zouden spelen. Het klassement? We doen een goede zaak richting PO I. Die wedstrijd tegen Standard blijft daardoor wel jammer, want daar moesten we ook altijd hebben gewonnen. Nu moeten we tegen Cercle spelen, die ook altijd hoog druk zetten. En ik kijk uit naar de partij tegen Union, de favoriet van dit moment."

LEES OOK: Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Gaat RSCA 6 op 6 pakken tegen Cercle en Union?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

124
124
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

61
61
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

153
153
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

255
255
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

79
79
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

150
150
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

482
482
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

115
115
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

403
403
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

265
265
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

111
111

Meer sportnieuws