Chelsea wint derby van Tottenham, Bayern steviger leider

door
Chelsea wint derby van Tottenham, Bayern steviger leider

In de Premier League stond de topper tussen Chelsea en Tottenham op het programma. The Blues waren veel beter en wonnen met 2-0. In Duitsland ging Bayern München op bezoek bij Hertha BSC en de leider boekte een vlotte 1-4-zege.


Chelsea was de hele eerste helft de betere ploeg. Lukaku kreeg twee grote kansen, maar werkte te pover af. 'Big Rom' loopt niet over van vertrouwen. The Blues kregen nog een aantal kansen, maar Tottenham hield de 0-0 vast tot aan de rust. Dat was gevleid. Kort na de pauze kwam de verdiende voorsprong er dan toch via een héérlijke treffer van Ziyech. Tottenham moest dus hoger gaan voetballen als het de bakens wou verzetten. Het was echter Chelsea dat er nog eentje wist bij te duwen via Silva: 2-0 na 55 minuten en Chelsea rook de zege. Het bleef ook 2-0. Chelsea staat zo op een derde plaats op tien punten van leider Manchester City. Tottenham staat op een povere zevende positie.

BAYERN

Bayern kende geen problemen met Hertha BSC, waar Boyata in de basis startte. Tolisso bracht Bayern al na twee minuten op voorsprong. Nog voor de rust werd het 0-2 via Müller, die op slag van rust scoorde. De Duitse landskampioen was zo na 45 minuten al zeker van de drie punten. De ploeg uit Berlijn was in de tweede helft niet bij machte om iets aan de achterstand te verhelpen. Sane en Gnabry scoorden zelfs nog de 0-3 en 0-4, Ekkelenkamp redde de eer: 1-4. Bayern blijft zo stevig leider met zes punten meer dan nummer twee Borussia Dortmund.

LEES OOK: Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Speelt Bayern weer kampioen?

Meest recent

Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

107
107
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

210
210
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

79
79
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

302
302
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

123
123
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

186
186
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

235
235
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

100
100
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

54
54
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

187
187
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

138
138
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

72
72
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

249
249
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

271
271
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

248
248
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

225
225
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

309
309
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

390
390
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

463
463
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

768
768
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

513
513
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

123
123
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

76
76

Meer sportnieuws