Chelsea wint derby van Tottenham, Bayern steviger leider

door
Chelsea wint derby van Tottenham, Bayern steviger leider

In de Premier League stond de topper tussen Chelsea en Tottenham op het programma. The Blues waren veel beter en wonnen met 2-0. In Duitsland ging Bayern München op bezoek bij Hertha BSC en de leider boekte een vlotte 1-4-zege.


Chelsea was de hele eerste helft de betere ploeg. Lukaku kreeg twee grote kansen, maar werkte te pover af. 'Big Rom' loopt niet over van vertrouwen. The Blues kregen nog een aantal kansen, maar Tottenham hield de 0-0 vast tot aan de rust. Dat was gevleid. Kort na de pauze kwam de verdiende voorsprong er dan toch via een héérlijke treffer van Ziyech. Tottenham moest dus hoger gaan voetballen als het de bakens wou verzetten. Het was echter Chelsea dat er nog eentje wist bij te duwen via Silva: 2-0 na 55 minuten en Chelsea rook de zege. Het bleef ook 2-0. Chelsea staat zo op een derde plaats op tien punten van leider Manchester City. Tottenham staat op een povere zevende positie.

BAYERN

Bayern kende geen problemen met Hertha BSC, waar Boyata in de basis startte. Tolisso bracht Bayern al na twee minuten op voorsprong. Nog voor de rust werd het 0-2 via Müller, die op slag van rust scoorde. De Duitse landskampioen was zo na 45 minuten al zeker van de drie punten. De ploeg uit Berlijn was in de tweede helft niet bij machte om iets aan de achterstand te verhelpen. Sane en Gnabry scoorden zelfs nog de 0-3 en 0-4, Ekkelenkamp redde de eer: 1-4. Bayern blijft zo stevig leider met zes punten meer dan nummer twee Borussia Dortmund.

LEES OOK: Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

Speelt Bayern weer kampioen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

1
1
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

34
34
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

54
54
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

30
30
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

123
123
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

24
24
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

103
103
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

431
431
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

241
241
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

260
260
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

231
231
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

44
44
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

239
239
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

72
72
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

418
418
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

251
251
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

99
99
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

92
92
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

413
413
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

82
82
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

200
200
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72

Meer sportnieuws