Chelsea wint derby van Tottenham, Bayern steviger leider

door
Chelsea wint derby van Tottenham, Bayern steviger leider

In de Premier League stond de topper tussen Chelsea en Tottenham op het programma. The Blues waren veel beter en wonnen met 2-0. In Duitsland ging Bayern München op bezoek bij Hertha BSC en de leider boekte een vlotte 1-4-zege.


Chelsea was de hele eerste helft de betere ploeg. Lukaku kreeg twee grote kansen, maar werkte te pover af. 'Big Rom' loopt niet over van vertrouwen. The Blues kregen nog een aantal kansen, maar Tottenham hield de 0-0 vast tot aan de rust. Dat was gevleid. Kort na de pauze kwam de verdiende voorsprong er dan toch via een héérlijke treffer van Ziyech. Tottenham moest dus hoger gaan voetballen als het de bakens wou verzetten. Het was echter Chelsea dat er nog eentje wist bij te duwen via Silva: 2-0 na 55 minuten en Chelsea rook de zege. Het bleef ook 2-0. Chelsea staat zo op een derde plaats op tien punten van leider Manchester City. Tottenham staat op een povere zevende positie.

BAYERN

Bayern kende geen problemen met Hertha BSC, waar Boyata in de basis startte. Tolisso bracht Bayern al na twee minuten op voorsprong. Nog voor de rust werd het 0-2 via Müller, die op slag van rust scoorde. De Duitse landskampioen was zo na 45 minuten al zeker van de drie punten. De ploeg uit Berlijn was in de tweede helft niet bij machte om iets aan de achterstand te verhelpen. Sane en Gnabry scoorden zelfs nog de 0-3 en 0-4, Ekkelenkamp redde de eer: 1-4. Bayern blijft zo stevig leider met zes punten meer dan nummer twee Borussia Dortmund.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Speelt Bayern weer kampioen?

Meest recent

AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

14
14
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

85
85
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

71
71
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

187
187
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

108
108
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

39
39
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

139
139
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

47
47
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

281
281
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

438
438
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

73
73
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

250
250
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

220
220
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

432
432
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

396
396
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

592
592
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

536
536
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

143
143
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

478
478
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

49
49
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

196
196
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

187
187
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

435
435
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

123
123
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

297
297

Meer sportnieuws