Vanaken en Mata balen: "Hadden zes keer kunnen scoren"

door
Vanaken en Mata balen:

Club Brugge verspeelde dure punten bij Standard. Het werd 2-2. Defensief liet Club zich weer een aantal keren ringeloren. Dat was niet de eerste keer dit seizoen, maartoch waren de spelers vooral tevreden over het geleverde spel.


Simon Mignolet baalde, maar was ook tevreden met het geleverde spel. “We mogen tevreden zijn met de manier van voetballen en de kansen die we hadden. Natuurlijk moeten we iets efficiënter zijn. Tegengoals hoort bij het voetbal, het puntenverlies is het ergste. Dit jaar gebeurde het al teveel. Zelfs met twee tegendoelpunten hadden we ook kunnen winnen."

Clinton Mata ziet een goede defensieve omschakeling bij Blauw-Zwart. “Je moet hoog kunnen spelen maar ook in staat zijn om terug te keren. Ik stond dikwijls vooraan, maar was ook niet telkens terug. Ruud Vormer en Brandon Mechele vielen dan in voor mij. Zo kreeg ik tijd om terug te keren en een defensieve plaats in te nemen."

UNION SG

Het slotwoord was voor Hans Vanaken. “Over de ganse wedstrijd gezien, mogen we ontgoocheld zijn met één punt. Moeilijk te zeggen waarom we niet meer scoren. We kwamen heel vaak in die eindfase en namen soms de verkeerde beslissing. We hadden meer dan genoeg kansen om vijf, zes doelpunten te maken. Oké, dan is dan het geval vandaag dat we te weinig scoorden en op de weinige kansen die we weggaven te veel doelpunten pakken."

Club Brugge moét donderdag winnen van Union SG, want de kloof bedraagt ondertussen al negen punten. Club Brugge kan zich geen nieuw puntenverlies veroorloven.

LEES OOK: Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Gaat Club winnen van Union?

Meest recent

'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

4
4
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

15
15
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

68
68
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

87
87
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

35
35
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

41
41
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

151
151
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

161
161
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

54
54
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

236
236
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

398
398
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

187
187
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

152
152
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

515
515
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

113
113
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

389
389
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

45
45
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

315
315
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

172
172
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

183
183
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

140
140
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313

Meer sportnieuws