Vanaken en Mata balen: "Hadden zes keer kunnen scoren"

door
Vanaken en Mata balen:

Club Brugge verspeelde dure punten bij Standard. Het werd 2-2. Defensief liet Club zich weer een aantal keren ringeloren. Dat was niet de eerste keer dit seizoen, maartoch waren de spelers vooral tevreden over het geleverde spel.


Simon Mignolet baalde, maar was ook tevreden met het geleverde spel. “We mogen tevreden zijn met de manier van voetballen en de kansen die we hadden. Natuurlijk moeten we iets efficiënter zijn. Tegengoals hoort bij het voetbal, het puntenverlies is het ergste. Dit jaar gebeurde het al teveel. Zelfs met twee tegendoelpunten hadden we ook kunnen winnen."

Clinton Mata ziet een goede defensieve omschakeling bij Blauw-Zwart. “Je moet hoog kunnen spelen maar ook in staat zijn om terug te keren. Ik stond dikwijls vooraan, maar was ook niet telkens terug. Ruud Vormer en Brandon Mechele vielen dan in voor mij. Zo kreeg ik tijd om terug te keren en een defensieve plaats in te nemen."

UNION SG

Het slotwoord was voor Hans Vanaken. “Over de ganse wedstrijd gezien, mogen we ontgoocheld zijn met één punt. Moeilijk te zeggen waarom we niet meer scoren. We kwamen heel vaak in die eindfase en namen soms de verkeerde beslissing. We hadden meer dan genoeg kansen om vijf, zes doelpunten te maken. Oké, dan is dan het geval vandaag dat we te weinig scoorden en op de weinige kansen die we weggaven te veel doelpunten pakken."

Club Brugge moét donderdag winnen van Union SG, want de kloof bedraagt ondertussen al negen punten. Club Brugge kan zich geen nieuw puntenverlies veroorloven.

LEES OOK: Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Gaat Club winnen van Union?

Meest recent

Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

107
107
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

74
74
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

17
17
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

270
270
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

142
142
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

88
88
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

34
34
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

64
64
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

231
231
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

159
159
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

101
101
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

362
362
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

217
217
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

109
109
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

259
259
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

135
135
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

384
384
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

198
198

Meer sportnieuws