'Dembélé bereidt monstertransfer voor'

door
'Dembélé bereidt monstertransfer voor'

FC Barcelona en Ousmane Dembélé liggen op ramkoers. De Fransman heeft het helemaal verkorven op Camp Nou omdat hij maar geen beslissing neemt over het al dan niet verlengen van zijn aflopend contract. Er liggen vijf opties op tafel die een oplossing kunnen bieden voor Barça en Dembélé.


Volgens het Catalaanse TV3 zal coach Xavi Hernadez de aanvaller links laten liggen in zijn eerstvolgende wedstrijdselectie voor de match tegen Deportivo Alaves zondag. De Blaugrana stelden Dembélé en zijn entourage een ultimatum omtrent een contractverlenging, maar die gesprekken verlopen heel erg moeizaam. Dembélé’s entourage zou in extremis hun financiële eisen flink naar boven hebben getrokken. Daarom zou Barça alle hoop hebben opgegeven omtrent een verlengd verblijf van Dembélé. Barcelona stelde vorige woensdag als deadline voor de contractverlenging en tot dusver viel er dus nog geen akkoord uit de bus. De algemene verwachting is dat Dembélé zich voor de rest van zijn contract bij Barça in een soort van B-kern zou moeten begeven.

5 OPTIES

Volgens Marca is het dus einde verhaal tussen Ousmane Dembélé en FC Barcelona, en zouden er vijf opties klaarliggen voor de Fransman. Een eerste is een hereniging met Thomas Tuchel bij Chelsea. Dembélé en Tuchel werkten eerder al succesvol samen bij Borussia Dortmund, maar nu hanteert de coach bij Chelsea een andere stijl als destijds bij Dortmund. Het kapitaalkrachtige Newcastle United heeft de financiële middelen om Dembélé aan te trekken, en het is voorlopig nog wachten op de eerste echte supertransfer van The Magpies. Anderzijds verkeert Newcastle nog steeds in acuut degradatiegevaar, wat voor Dembélé dus minder interessant is.

Manchester United zoekt nog volop naar kwalitatieve versterkingen en in die optiek werd Ousmane Dembélé al meermaals genoemd. Maar op Old Trafford heerst er al heel wat offensieve concurrentie met onder andere Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho, Mason Greenwood, Marcus Rashford, Bruno Fernandes en Antony Elanga. Juventus dan maar? In Turijn werd het vertrek van Cristiano Ronaldo niet adequaat opgevangen en is Federico Chiesa geblesseerd. De laatste optie is Paris Saint-Germain, waar Dembélé de opvolger kan worden van Kylian Mbappé, die hoogstwaarschijnlijk naar Real Madrid trekt. In de vertrouwde omgeving van zijn thuisland kan Dembélé zijn carrière dan weer op de rails krijgen.

LEES OOK: "Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

Wat is de beste oplossing voor Dembélé?

Meest recent

'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

4
4
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

20
20
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

12
12
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

13
13
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

120
120
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

59
59
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

140
140
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

113
113
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

116
116
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

221
221
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

292
292
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

115
115
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

369
369
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

293
293
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

41
41
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

149
149
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

250
250
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

439
439
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

276
276
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

279
279
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

422
422
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

337
337

Meer sportnieuws