Brys realistisch: "We moeten zorgen dat we in 1A blijven"

185 stemmen
Brys realistisch:

Marc Brys heeft de voorbije jaren nog weinig succes gehad tegen zijn ex-ploeg, want de trainer kon met OH Leuven nog geen enkele keer winnen tegen Beerschot. Ook zaterdag kwam de trainer weer van een kale kermis terug, want hij zag zijn ploeg op pijnlijke wijze verliezen. OHL kwam nochtans vroeg op voorsprong op het Kiel, maar ging nog met 3-1 onderuit.


De trainer maakt zich stilaan zorgen over zijn ploeg. "Vandaag was het scenario ideaal tegen een ploeg die zijn laatste kans wil grijpen. Dat scenario leek dan geschreven na die vroege 0-1, maar na twee tegendoelpunten krijg je plots een heel ander verhaal. We moeten er nu vooral voor zorgen dat we in eerste klasse blijven. Ik denk dat dat de boodschap is voor alle teams die vlak boven en onder ons staan en dat is niet veranderd", zuchtte hij achteraf bij Sporza.

Vorig seizoen was OHL nog lange tijd één van de revelaties van het seizoen, maar dit seizoen kreeg Brys de trein maar niet op de rails. Het resultaat is een voorlopige zesde plaats. Het heeft een voorsprong van zeven punten op Seraing, dat op de voorlaatste plaats staat. Helemaal veilig zijn de Leuvenaars dus nog zeker niet.

CRUCIALE WEEK
De komende week kan OHL wel nog belangrijke punten pakken, want dan krijgt het met Zulte Waregem en KV Oostende twee rechtstreekse concurrenten voor de kiezen. Dat zal misschien wel nodig zijn, zodat er toch een beetje ontspannen toegeleefd kan worden naar de lastige affiche tegen Genk die daarop volgt.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Zal OHL zich redden?

Meest recent

'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

49
49
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

70
70
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

203
203
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

56
56
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

513
513
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

136
136
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

242
242
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

417
417
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

132
132
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

87
87
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

535
535
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

215
215
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

515
515
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

395
395
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

173
173
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

725
725
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

221
221
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

613
613
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

161
161
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

864
864
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

278
278
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

1067
1067
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

557
557
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

221
221
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

410
410

Meer sportnieuws