Neemt De Ketelaere verrassende transferbeslissing?

door
Neemt De Ketelaere verrassende transferbeslissing?

Bij Club Brugge gaan ze heel veel knopen moeten doorhakken komende zomer. Er zou wel eens een grote verandering kunnen plaatsvinden in de selectie. Charles De Ketelaere is één van de hangende dossiers, want er is de nodige interesse in het toptalent.


Tottenham zou een bod overwegen voor komende zomer. The Spurs hebben alvast genoeg geld om te voldoen aan de vraagprijs van Club Brugge. Zo haalden zij eerder Steven Bergwijn voor ruim 30 miljoen euro weg bij PSV. Al is het de vraag of CDK niet beter nog een jaar in Brugge blijft. Dit seizoen is De Ketelaere weer gegroeid als speler, maar hij kende ook een serieuze vormdip die twee maanden duurde. Bovendien staat er een WK voor de deur en als speler van Club lijkt hij een zekerheid te zijn. Bij een ploeg als pakweg Tottenham zou hij eerst niet zeker zijn van een basisplaats.

DRAGENDE SPELER

Voormalig toptrainer Eric Gerets geeft de Rode Duivel alvast raad. "Hij heeft heel veel kwaliteiten en het is een enorm talent. Toch moet hij nog een jaar blijven en nog meer verantwoordelijkheid op zich nemen. Hij moet de dragende speler van de ploeg worden", aldus Gerets in La Dernière Heure.

Bij Club Brugge liet Noa Lang al weten dat hij vertrekt, Bas Dost is einde contract en gaat Hans Vanaken zijn nieuwe status bij de Rode Duivels verzilveren? Bij Club zullen ze alvast alles in het werk stellen om De Ketelaere nog een jaar langer aan boord te houden, maar dat zal zeker niet makkelijk worden.

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Zal CDK nog een jaar blijven?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

24
24
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

25
25
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

35
35
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

122
122
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

25
25
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

242
242
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

179
179
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

75
75
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

112
112
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

194
194
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

81
81
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

63
63
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

122
122
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

35
35
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

93
93
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

127
127
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

435
435
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

127
127
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

217
217
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

316
316
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

427
427
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

151
151

Meer sportnieuws