'Anderlecht weigerde pittig miljoenenbod op Amuzu'

door
'Anderlecht weigerde pittig miljoenenbod op Amuzu'

Francis Amuzu werd de afgelopen dagen gelinkt aan een aantal ploegen. De flankaanvaller van RSC Anderlecht zal deze maand niet vertrekken. Het Nieuwsblad kwam met een opvallend verhaal.


Anderlecht zou in de zomer een bod van maar liefst 9 miljoen euro op Amuzu hebben geweigerd. Het is niet bekend over welke club het gaat. Dat is toch zeer opmerkelijk, aangezien Amuzu geen vaste waarde was vorig seizoen, en ook dit seizoen niet. Bovendien zou zijn marktwaarde 3,8 miljoen euro bedragen.

ELFDE DUURSTE OOIT

Amuzu speelde als aanvaller tot op heden 132 wedstrijden voor Anderlecht en hij scoorde 12 keer en leverde 15 assists af. Dit seizoen schippert de 22-jarige speler, die nog tot medio 2024 onder contract ligt, tussen bank en basis. Amuzu werd de afgelopen dagen in verband gebracht met Olympique Marseille en OGC Nice. Die laatste club zou zelfs een huurbod hebben gedaan, maar dat werd uiteraard in de prullenbak gegooid. De kans bestaat dat de spurtbom in de zomer wél andere oorden gaat opzoeken. Amuzu zou zo de volgende speler van Neerpede kunnen zijn die een pak geld oplevert en naar een grotere competitie trekt. Het is opvallend dat Anderlecht dergelijk bod weigerde, want in zijn bestaan zou Amuzu zelfs de elfde duurste uitgaande transfer ooit worden als hij voor 9 miljoen euro was vertrokken.

Enkel Jérémy Doku (27 miljoen), Youri Tielemans (26 miljoen), Aleksandar Mitrovic (18,5 miljoen), Sambi Lokonga (17,5 miljoen), Romelu Lukaku (15 miljoen), Leander Dendoncker (15 miljoen), Chancel Mbemba (12 miljoen), Dieumerci Mbokani (11 miljoen), Vincent Kompany (10 miljoen) en Jan Koller (10 miljoen) waren duurder.

LEES OOK: Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Had RSCA dat bedrag moeten aanvaarden?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

1
1
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

15
15
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

1
1
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

17
17
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

188
188
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

117
117
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

149
149
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

48
48
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

208
208
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

85
85
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

84
84
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

112
112
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

331
331
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

448
448
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

250
250
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

67
67
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

208
208
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

466
466
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

572
572
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws