Dewaele geeft Standard transfertip: "Zeer goede speler"

door
Dewaele geeft Standard transfertip:

Bij Standard zaten ze niet stil deze mercato. De Rouches haalden al de nodige aanwinsten in huis. Toch bestaat de kans dat er nog versterking komt. De Luikenaars willen eerst uitgaande transfers afronden en enkel dan komt er nog iemand bij.


Vooral op de linksachter wil Luka Elsner nog versterking, en Mitchell Dijks van Bologna is dan een grote kandidaat. Ook aanvallend beweegt er mogelijk nog wat. Mehdi Carcela mag de club deze maand nog verlaten en mogelijk trekt hij naar een exotische bestemming. Als de club ook nog een dure speler als Aleksander Boljevic kan verpatsen, kan er mogelijk nog iets in de aanval. Flankaanvaller Faïz Selemani van KV Kortrijk is een piste. Gilles Dewaele, die eerder al de overstap maakte van KV Kortrijk naar Standard, ziet het wel zitten dat Selemani hem komt vervoegen in Luik.

STERK SEIZOEN

"Het is niet aan mij om daarover te praten. Het is een goede speler die door veel clubs, in binnen- en buitenland, wordt gevolgd. Het zal zijn beslissing zijn, maar uiteraard zou ik zeer gelukkig zijn als hij ook naar Standard zou komen", zei hij aan La Dernière Heure.

Selemani is een smaakmaker bij de Kerels, waar hij met 9 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden een zeer goed seizoen kent. De speler ligt nog tot medio 2025 onder contract in het Guldensporenstadion, maar beide partijen maakten eerder al afspraken over een mogelijke transfer. De komende week zal er meer duidelijkheid komen over een mogelijk nieuwe transfer bij Standard.

LEES OOK: Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

Moet Standard voor Selemani gaan?

Meest recent

Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

4
4
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

12
12
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

20
20
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

18
18
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

128
128
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

108
108
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

83
83
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

90
90
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

97
97
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

79
79
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

226
226
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

300
300
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

175
175
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

165
165
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

198
198
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

173
173
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

91
91
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

871
871
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

98
98
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

102
102
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

319
319

Meer sportnieuws