Dewaele geeft Standard transfertip: "Zeer goede speler"

319 stemmen
Dewaele geeft Standard transfertip:

Bij Standard zaten ze niet stil deze mercato. De Rouches haalden al de nodige aanwinsten in huis. Toch bestaat de kans dat er nog versterking komt. De Luikenaars willen eerst uitgaande transfers afronden en enkel dan komt er nog iemand bij.


Vooral op de linksachter wil Luka Elsner nog versterking, en Mitchell Dijks van Bologna is dan een grote kandidaat. Ook aanvallend beweegt er mogelijk nog wat. Mehdi Carcela mag de club deze maand nog verlaten en mogelijk trekt hij naar een exotische bestemming. Als de club ook nog een dure speler als Aleksander Boljevic kan verpatsen, kan er mogelijk nog iets in de aanval. Flankaanvaller Faïz Selemani van KV Kortrijk is een piste. Gilles Dewaele, die eerder al de overstap maakte van KV Kortrijk naar Standard, ziet het wel zitten dat Selemani hem komt vervoegen in Luik.

STERK SEIZOEN

"Het is niet aan mij om daarover te praten. Het is een goede speler die door veel clubs, in binnen- en buitenland, wordt gevolgd. Het zal zijn beslissing zijn, maar uiteraard zou ik zeer gelukkig zijn als hij ook naar Standard zou komen", zei hij aan La Dernière Heure.

Selemani is een smaakmaker bij de Kerels, waar hij met 9 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden een zeer goed seizoen kent. De speler ligt nog tot medio 2025 onder contract in het Guldensporenstadion, maar beide partijen maakten eerder al afspraken over een mogelijke transfer. De komende week zal er meer duidelijkheid komen over een mogelijk nieuwe transfer bij Standard.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

🚀

Moet Standard voor Selemani gaan?

Meest recent

AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

0
0
Rode Duivels houden adem in: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

2
2
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

82
82
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

130
130
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

512
512
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

428
428
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

322
322
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

163
163
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

227
227
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

91
91
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

208
208
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

87
87
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

68
68
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

389
389
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

202
202
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

230
230
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

460
460
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

114
114
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

258
258
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

441
441
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

209
209
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

194
194
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

81
81

Meer sportnieuws