Dewaele geeft Standard transfertip: "Zeer goede speler"

door
Dewaele geeft Standard transfertip:

Bij Standard zaten ze niet stil deze mercato. De Rouches haalden al de nodige aanwinsten in huis. Toch bestaat de kans dat er nog versterking komt. De Luikenaars willen eerst uitgaande transfers afronden en enkel dan komt er nog iemand bij.


Vooral op de linksachter wil Luka Elsner nog versterking, en Mitchell Dijks van Bologna is dan een grote kandidaat. Ook aanvallend beweegt er mogelijk nog wat. Mehdi Carcela mag de club deze maand nog verlaten en mogelijk trekt hij naar een exotische bestemming. Als de club ook nog een dure speler als Aleksander Boljevic kan verpatsen, kan er mogelijk nog iets in de aanval. Flankaanvaller Faïz Selemani van KV Kortrijk is een piste. Gilles Dewaele, die eerder al de overstap maakte van KV Kortrijk naar Standard, ziet het wel zitten dat Selemani hem komt vervoegen in Luik.

STERK SEIZOEN

"Het is niet aan mij om daarover te praten. Het is een goede speler die door veel clubs, in binnen- en buitenland, wordt gevolgd. Het zal zijn beslissing zijn, maar uiteraard zou ik zeer gelukkig zijn als hij ook naar Standard zou komen", zei hij aan La Dernière Heure.

Selemani is een smaakmaker bij de Kerels, waar hij met 9 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden een zeer goed seizoen kent. De speler ligt nog tot medio 2025 onder contract in het Guldensporenstadion, maar beide partijen maakten eerder al afspraken over een mogelijke transfer. De komende week zal er meer duidelijkheid komen over een mogelijk nieuwe transfer bij Standard.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Moet Standard voor Selemani gaan?

Meest recent

Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

66
66
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

102
102
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

137
137
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

66
66
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

82
82
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

207
207
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

142
142
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

50
50
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

305
305
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

239
239
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

118
118
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

397
397
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

88
88
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

766
766
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

266
266
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

213
213
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

161
161
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

362
362
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

141
141
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

82
82
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

421
421
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

282
282

Meer sportnieuws