'Anderlecht kan Zirkzee dan tóch aan boord houden'

door
'Anderlecht kan Zirkzee dan tóch aan boord houden'

Bij RSC Anderlecht hebben ze nog een aantal huurlingen in de spelerskern. Paars-Wit zal ongetwijfeld proberen enkelen van hen aan boord te houden, maar dat wordt niet makkelijk. Eén speler zal zeker zeer duur worden.


Anderlecht huurt Joshua Zirkzee zonder aankoopoptie van Bayern München. De Nederlander kent een goed seizoen met 11 goals en 8 assists in 26 wedstrijden. Zirkzee maakt progressie en de volgende stap is om ook te presteren in topwedstrijden. Daar wrong het schoentje voorlopig, al was zijn assist tegen Standard alvast een goede start in 2022.

CONTRACT

Anderlecht lijkt Zirkzee na het seizoen kwijt te spelen. Volgens Duitse bronnen gaat Bayern hem mogelijk nog één kans geven. Als hij die niet grijpt is er hoop voor RSCA. “Bayern zou hem komende zomer nog een laatste kans moeten geven. Maar tijdens deze pandemie zoeken ook de grote clubs naar geld en volgens mij gaat een bod tussen de 5 en 10 miljoen euro voldoende zijn om hem definitief over te nemen”, aldus de Duitse journalist David Verhoff (Bild) aan La Capitale.

Zirkzee ligt nog maar tot medio 2023 onder contract bij Bayern. De speler is volgens Transfermarkt.be 8 miljoen euro waard. Gaat Anderlecht een grote inspanning leveren, aangezien Zirkzee nog altijd maar 20 jaar is en nog een grote doorverkoopwaarde heeft? CEO Peter Verbeke liet weten dat Anderlecht geen grote transfers van 5 à 6 miljoen euro kan realiseren, maar wie weet kan er voor Zirkzee een uitzondering worden gemaakt. Als RSCA een Europees ticket pakt, worden de financiële mogelijkheden alvast iets groter. Aan Zirkzee & co om dat te bewerkstelligen.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Moet RSCA een grote inspanning doen voor Zirkzee?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

237
237
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

87
87
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

53
53
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

272
272
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

42
42
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

421
421
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

359
359
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

122
122
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

451
451
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

299
299
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

190
190

Meer sportnieuws