Assist Carrasco zet Atletico op weg naar waanzinnige comeback

door
Assist Carrasco zet Atletico op weg naar waanzinnige comeback

Atletico Madrid heeft zich weer herpakt na een lastige periode. Na de uitschakeling in de Supercup én de Copa del Rey heeft het in de competitie eindelijk nog eens een wedstrijd gewonnen. Tegen Valencia leek de regerende kampioen alweer op weg naar een pijnlijke nederlaag, maar het zette nog een waanzinnige comeback op. Dankzij onder meer een assist van Yannick Carrasco won het nog met 3-2.


Halfweg zag de situatie er bijzonder benard uit voor Atletico. Het stond immers dan al 0-2 in het krijt. Musah had halfweg de eerste helft voor de verrassende voorsprong gezorgd en vlak voor rust zorgde Hugo Duro zowaar voor 0-2. Diego Simeone had dus werk bij de rust en stuurde zijn troepen de wei in met een donderspeech en Angel Correa als extra offensieve kracht.

Het duurde nog een minuut of 20 voor de comeback ingezet werd. Met dank aan Yannick Carrasco, die een goede hoekschop trapte. Matheus Cunha kon daardoor de aansluitingstreffer op het bord zetten. Dat leek echter niet genoeg te gaan zijn, want de gelijkmaker wilde maar niet vallen. Tot in minuut 91, toen Correa alsnog Atletico langszij bracht. En Atletico zou zelfs nog de drie punten pakken, want in de slotseconden scoorde Hermoso ook nog.

AANSLUITING
De zege zorgt ervoor dat Atletico toch enigszins de aansluiting met de top drie kan behouden. Het telt nu vier punten minder dan Real Betis, maar de top twee is nog verder weg. Sevilla heeft nog altijd tien punten meer, terwijl leider Real Madrid al dertien punten als voorgift heeft.


LEES OOK: Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

Kan Atletico nog zijn titel verlengen?

Meest recent

'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

15
15
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

96
96
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

18
18
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

32
32
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

48
48
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

145
145
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

68
68
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

171
171
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

37
37
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

104
104
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

119
119
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

208
208
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

68
68
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

456
456
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

363
363
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

313
313
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

296
296
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

227
227
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

176
176
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

121
121
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30

Meer sportnieuws