Assist Carrasco zet Atletico op weg naar waanzinnige comeback

143 stemmen
Assist Carrasco zet Atletico op weg naar waanzinnige comeback

Atletico Madrid heeft zich weer herpakt na een lastige periode. Na de uitschakeling in de Supercup én de Copa del Rey heeft het in de competitie eindelijk nog eens een wedstrijd gewonnen. Tegen Valencia leek de regerende kampioen alweer op weg naar een pijnlijke nederlaag, maar het zette nog een waanzinnige comeback op. Dankzij onder meer een assist van Yannick Carrasco won het nog met 3-2.


Halfweg zag de situatie er bijzonder benard uit voor Atletico. Het stond immers dan al 0-2 in het krijt. Musah had halfweg de eerste helft voor de verrassende voorsprong gezorgd en vlak voor rust zorgde Hugo Duro zowaar voor 0-2. Diego Simeone had dus werk bij de rust en stuurde zijn troepen de wei in met een donderspeech en Angel Correa als extra offensieve kracht.

Het duurde nog een minuut of 20 voor de comeback ingezet werd. Met dank aan Yannick Carrasco, die een goede hoekschop trapte. Matheus Cunha kon daardoor de aansluitingstreffer op het bord zetten. Dat leek echter niet genoeg te gaan zijn, want de gelijkmaker wilde maar niet vallen. Tot in minuut 91, toen Correa alsnog Atletico langszij bracht. En Atletico zou zelfs nog de drie punten pakken, want in de slotseconden scoorde Hermoso ook nog.

AANSLUITING
De zege zorgt ervoor dat Atletico toch enigszins de aansluiting met de top drie kan behouden. Het telt nu vier punten minder dan Real Betis, maar de top twee is nog verder weg. Sevilla heeft nog altijd tien punten meer, terwijl leider Real Madrid al dertien punten als voorgift heeft.


Kan Atletico nog zijn titel verlengen?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

18
18
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

111
111
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

58
58
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

48
48
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

244
244
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

314
314
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

98
98
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

137
137
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

539
539
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

68
68
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

129
129
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

250
250
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

286
286
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

280
280
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

84
84
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

60
60
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

286
286
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

112
112
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

291
291
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

422
422
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

80
80
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

634
634
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

81
81
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

200
200

Meer sportnieuws