Torrente: "Soms moet je de bodem bereiken"

323 stemmen
Torrente:

Beerschot heeft zaterdag nog eens een teken van leven gegeven. De Ratten hebben tegen OHL hun derde zege van het seizoen gepakt, ondanks dat ze alweer vroeg op achterstand kwamen. Dankzij goals van Lemos, Dom en Van den Bergh wonnen ze alsnog met 3-1, waardoor met het oog op de zespuntenmatch van woensdag tegen Seraing de kloof wat verkleind werd.


Trainer Javier Torrente maakte de voorbije weken enkele opvallende keuzes, maar die pakten goed uit. Zo zaten vaste doelman Mike Vanhamel en sterspeler Raphael Holzhauser op de bank, terwijl Wouter Biebauw onder de lat zijn kans kreeg en op het middenveld Ryan Sanusi na zes maanden blessureleed meteen in de ploeg gedropt werd.

"De ploeg heeft vandaag zijn tanden laten zien tegen een belangrijke rivaal. Soms heb je een nederlaag nodig zoals die tegen Anderlecht of Genk om de bodem te raken en van daaruit beslissingen te nemen die ons helpen in de resterende 13 wedstrijden", leek Torrente bij Sporza naar die keuzes te verwijzen. "We spelen nu op woensdag en zaterdag beslissende wedstrijden waarin we de mentaliteit van vandaag moeten tonen."

KRAKERS
Woensdag trekt Beerschot zoals eerder vermeld dus naar Seraing, de dichtste rivaal in het klassement. Zaterdag komt vervolgens met Zulte Waregem nog eens de nummer zestien in het klassement op bezoek. Het wordt dus nog een belangrijke week voor de Mannekes van het Kiel.

LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'
594

Beerschot pakt in die twee kelderkrakers...

Meest recent

Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

5
5
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

48
48
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

20
20
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

84
84
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

29
29
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

168
168
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

138
138
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

513
513
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

142
142
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

63
63
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

56
56
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

339
339
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

582
582
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

454
454
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

129
129
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

252
252
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

41
41
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

241
241
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

662
662
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

215
215
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

466
466

Meer sportnieuws