Mihajlovic snoeihard voor targets van Club en Standard

436 stemmen
Mihajlovic snoeihard voor targets van Club en Standard

Standard wil graag Mitchell Dijks aantrekken, Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. De twee waren geen succesverhaal bij Bologna. Trainer Sinisa Mihajlovic is scherp voor de twee spelers.


"Laten we zeggen dat ze niet goed waren. Het zijn twee spelers die het niet meer leuk vinden om hier in Bologna te zijn en daarom moeten vertrekken”, zei de coach op zijn perspraatje. Scherpe taal van de voormalige verdediger van onder meer Inter en Lazio.

Skov Olsen werd door Bologna in de zomer van 2019 voor 6 miljoen euro weggehaald bij FC Nordsjaelland. Zijn passage in de Serie A was geen succes. De Deense flankaanvaller mocht toch 71 keer opdraven, maar met amper 3 goals en 5 assists stelde de Deense international toch stevig teleur. Club Brugge zou op een zucht staan van zijn komst. De Bruggelingen zouden tussen de vijf en zes miljoen euro betalen voor de speler.

EX-AJAX

Dijks is nog een speler die van weinig nut was voor Bologna. De voormalige verdediger van Ajax kwam in de zomer van 2018 transfervrij over van de Amsterdammers. In die 3,5 jaar speelde de Nederlander in totaal 68 wedstrijden. Dit seizoen staat de teller op 232 minuten. Standard wil de linksachter graag aantrekken, maar de Rouches gaan eerst andere spelers van de hand moeten. Dijks ligt nog een jaar onder contract bij Bologna, dat wellicht geen grote transfersom zal vragen voor de voormalige jeugdinternational van Nederland. Voorlopig viel er nog geen concreet bod te noteren op Dijks.

LEES OOK: Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Moet Club Skov Olsen aantrekken?

Meest recent

Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

22
22
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

179
179
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

198
198
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

125
125
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

280
280
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

79
79
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

121
121
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

158
158
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

374
374
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

510
510
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

185
185
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

361
361
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

292
292
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

69
69
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

284
284
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

120
120
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

142
142
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

596
596
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

160
160
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

202
202
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

768
768
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

315
315
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

464
464
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1628
1628

Meer sportnieuws