Mihajlovic snoeihard voor targets van Club en Standard

door
Mihajlovic snoeihard voor targets van Club en Standard

Standard wil graag Mitchell Dijks aantrekken, Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. De twee waren geen succesverhaal bij Bologna. Trainer Sinisa Mihajlovic is scherp voor de twee spelers.


"Laten we zeggen dat ze niet goed waren. Het zijn twee spelers die het niet meer leuk vinden om hier in Bologna te zijn en daarom moeten vertrekken”, zei de coach op zijn perspraatje. Scherpe taal van de voormalige verdediger van onder meer Inter en Lazio.

Skov Olsen werd door Bologna in de zomer van 2019 voor 6 miljoen euro weggehaald bij FC Nordsjaelland. Zijn passage in de Serie A was geen succes. De Deense flankaanvaller mocht toch 71 keer opdraven, maar met amper 3 goals en 5 assists stelde de Deense international toch stevig teleur. Club Brugge zou op een zucht staan van zijn komst. De Bruggelingen zouden tussen de vijf en zes miljoen euro betalen voor de speler.

EX-AJAX

Dijks is nog een speler die van weinig nut was voor Bologna. De voormalige verdediger van Ajax kwam in de zomer van 2018 transfervrij over van de Amsterdammers. In die 3,5 jaar speelde de Nederlander in totaal 68 wedstrijden. Dit seizoen staat de teller op 232 minuten. Standard wil de linksachter graag aantrekken, maar de Rouches gaan eerst andere spelers van de hand moeten. Dijks ligt nog een jaar onder contract bij Bologna, dat wellicht geen grote transfersom zal vragen voor de voormalige jeugdinternational van Nederland. Voorlopig viel er nog geen concreet bod te noteren op Dijks.

LEES OOK: Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Moet Club Skov Olsen aantrekken?

Meest recent

'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

9
9
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

80
80
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

45
45
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

147
147
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

69
69
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

102
102
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

77
77
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

87
87
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

271
271
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

35
35
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

468
468
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

285
285
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

109
109
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

145
145
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

252
252
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

105
105
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

74
74
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

161
161
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

44
44
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

361
361
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

140
140
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

479
479
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

142
142

Meer sportnieuws