Makelaar geeft toe: "Anderlecht informeerde"

door
Makelaar geeft toe:

RSC Anderlecht is volop bezig met de zomermercato. De Brusselaars winnen zeer veel informatie in over spelers en heel wat makelaars lekken dat naar de media. Dat is ook het geval voor Teboho Mokoena.


De centrale middenvelder van SuperSport heeft een akkoord bereikt met Mamelodi Sundowns en beide clubs onderhandelen. Toch kan alles nog veranderen, want RSCA is plots in de dans gesprongen. Ze zouden zelfs een bod van 1,2 miljoen euro hebben gedaan voor een zomertransfer. Makelaar Glyn Binkin geeft in de Zuid-Afrikaanse media toe dat er interesse is.

"Er is interesse van clubs in Europa, hoewel het in de huidige omstandigheden vrij moeilijk is om transfers naar het buitenland af te ronden. Veel clubs zijn aan het besparen en tenzij ze een specifieke behoefte hebben aan een bepaalde speler, is het moeilijk om er voet aan de grond te krijgen. Maar Anderlecht heeft geïnformeerd en we zullen met hen spreken om hun standpunt te horen. Ze volgen Teboho al een tijdje, dus wie weet."

HUGO BROOS

Bij Anderlecht kunnen ze wel een type speler als Mokoena gebruiken. De speler komt het best tot zijn recht op de '8' en daar heeft RSCA met Kristoffer Olsson en Majeed Ashimeru twee spelers. De Zweed speelt wisselvallig, Ashimeru valt al een jaar door de mand. Die laatste moet zich dringend gaan tonen. Mokoena staat bekend als een speler met een goed schot uit de tweede lijn, wat RSCA ontbreekt in zijn kern. Mogelijk kunnen ze in Brussel eens navraag doen bij Hugo Broos, want Mokoena is een vaste waarde bij het nationaal team van Zuid-Afrika. Daar is Broos immers bondscoach.

  

LEES OOK: Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Zal RSCA hem strikken?

Meest recent

Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

10
10
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

34
34
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

19
19
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

49
49
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

7
7
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

46
46
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

45
45
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

128
128
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

151
151
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

69
69
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

119
119
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

432
432
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

324
324
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

40
40
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

103
103
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

107
107
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

196
196
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

105
105
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

325
325
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

148
148
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

464
464
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

153
153
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

200
200
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

130
130

Meer sportnieuws