Makelaar geeft toe: "Anderlecht informeerde"

391 stemmen
Makelaar geeft toe:

RSC Anderlecht is volop bezig met de zomermercato. De Brusselaars winnen zeer veel informatie in over spelers en heel wat makelaars lekken dat naar de media. Dat is ook het geval voor Teboho Mokoena.


De centrale middenvelder van SuperSport heeft een akkoord bereikt met Mamelodi Sundowns en beide clubs onderhandelen. Toch kan alles nog veranderen, want RSCA is plots in de dans gesprongen. Ze zouden zelfs een bod van 1,2 miljoen euro hebben gedaan voor een zomertransfer. Makelaar Glyn Binkin geeft in de Zuid-Afrikaanse media toe dat er interesse is.

"Er is interesse van clubs in Europa, hoewel het in de huidige omstandigheden vrij moeilijk is om transfers naar het buitenland af te ronden. Veel clubs zijn aan het besparen en tenzij ze een specifieke behoefte hebben aan een bepaalde speler, is het moeilijk om er voet aan de grond te krijgen. Maar Anderlecht heeft geïnformeerd en we zullen met hen spreken om hun standpunt te horen. Ze volgen Teboho al een tijdje, dus wie weet."

HUGO BROOS

Bij Anderlecht kunnen ze wel een type speler als Mokoena gebruiken. De speler komt het best tot zijn recht op de '8' en daar heeft RSCA met Kristoffer Olsson en Majeed Ashimeru twee spelers. De Zweed speelt wisselvallig, Ashimeru valt al een jaar door de mand. Die laatste moet zich dringend gaan tonen. Mokoena staat bekend als een speler met een goed schot uit de tweede lijn, wat RSCA ontbreekt in zijn kern. Mogelijk kunnen ze in Brussel eens navraag doen bij Hugo Broos, want Mokoena is een vaste waarde bij het nationaal team van Zuid-Afrika. Daar is Broos immers bondscoach.

  

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Zal RSCA hem strikken?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

1
1
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

21
21
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

36
36
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

30
30
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

412
412
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

469
469
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

112
112
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

329
329
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

165
165
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

259
259
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

202
202
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1106
1106
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

447
447
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

286
286
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

677
677
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

786
786
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

827
827
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

44
44

Meer sportnieuws