Antwerp zet scheve situatie recht bij KV Oostende

door
Antwerp zet scheve situatie recht bij KV Oostende

Royal Antwerp FC moest vanavond op bezoek gaan bij KV Oostende. De bezoekers konden een goede zaak doen aangezien er dit weekend enkele toppers op het programma staan.  Antwerp won met 1-2. De Great Old springt zo over Club Brugge, dat zondag Standard partij geeft, naar de tweede plaats in het klassement.


Antwerp was het eerste kwartier heer en meester. Benson, Yusuf en Nainggolan kregen de nodige kansen, maar scoren lukte maar niet. Onder meer Hubert was spelbreker van dienst. KVO probeerde ook zijn kans te gaan, maar verder dan wat dreigen kwam het niet echt. Tot de 21ste minuut. Na een heerlijke actie speelde Ambrose zich vrij en zijn schot ging maar zeer nipt naast. Even later moest Butez ook D'Haese afstoppen. De partij was zo na 25 minuten weer in evenwicht. Beide ploegen zagen nog een goal afgekeurd worden wegens buitenspel, waardoor het bij de rust 0-0 stond.



VAN 1-0 NAAR 1-2

In de tweede helft kregen we al snel een doelpunt te zien, want Medley zette de thuisploeg na een knappe actie van Sakamoto op 1-0. De Great Old moest aan de bak en dat gebeurde ook. Nainggolan bediende Frey en die kreeg veel te veel ruimte van Medley en scoorde de 1-1. Defensief bleef KVO het bij momenten moeilijk hebben met de loopacties bij de bezoekers. Miyoschi deed er zo een en bediende Balikwisha en de flankaanvaller schoot de bal onhoudbaar voorbij Hubert. Al bij al een verdiende tussenstand. Wat kon KVO nog? Niets, waardoor het 1-2 bleef.

Scoreverloop:

1-0 (47') Zech Medley
1-1 (60') Michael Frey
1-2 (70') Michel-Ange Balikwisha


LEES OOK: 'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Een verdiende zege?

Meest recent

Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

31
31
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

30
30
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

284
284
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

239
239
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

253
253
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

269
269
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

203
203
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

337
337
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

364
364
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

364
364
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

146
146
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

207
207
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

116
116
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

343
343
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

168
168
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

214
214
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

162
162
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

515
515
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

90
90
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

179
179
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

267
267
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

93
93

Meer sportnieuws