Antwerp zet scheve situatie recht bij KV Oostende

door
Antwerp zet scheve situatie recht bij KV Oostende

Royal Antwerp FC moest vanavond op bezoek gaan bij KV Oostende. De bezoekers konden een goede zaak doen aangezien er dit weekend enkele toppers op het programma staan.  Antwerp won met 1-2. De Great Old springt zo over Club Brugge, dat zondag Standard partij geeft, naar de tweede plaats in het klassement.


Antwerp was het eerste kwartier heer en meester. Benson, Yusuf en Nainggolan kregen de nodige kansen, maar scoren lukte maar niet. Onder meer Hubert was spelbreker van dienst. KVO probeerde ook zijn kans te gaan, maar verder dan wat dreigen kwam het niet echt. Tot de 21ste minuut. Na een heerlijke actie speelde Ambrose zich vrij en zijn schot ging maar zeer nipt naast. Even later moest Butez ook D'Haese afstoppen. De partij was zo na 25 minuten weer in evenwicht. Beide ploegen zagen nog een goal afgekeurd worden wegens buitenspel, waardoor het bij de rust 0-0 stond.



VAN 1-0 NAAR 1-2

In de tweede helft kregen we al snel een doelpunt te zien, want Medley zette de thuisploeg na een knappe actie van Sakamoto op 1-0. De Great Old moest aan de bak en dat gebeurde ook. Nainggolan bediende Frey en die kreeg veel te veel ruimte van Medley en scoorde de 1-1. Defensief bleef KVO het bij momenten moeilijk hebben met de loopacties bij de bezoekers. Miyoschi deed er zo een en bediende Balikwisha en de flankaanvaller schoot de bal onhoudbaar voorbij Hubert. Al bij al een verdiende tussenstand. Wat kon KVO nog? Niets, waardoor het 1-2 bleef.

Scoreverloop:

1-0 (47') Zech Medley
1-1 (60') Michael Frey
1-2 (70') Michel-Ange Balikwisha


LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Een verdiende zege?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

52
52
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

77
77
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

27
27
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

122
122
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

115
115
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

111
111
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

463
463
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

225
225

Meer sportnieuws