Antwerp zet scheve situatie recht bij KV Oostende

door
Antwerp zet scheve situatie recht bij KV Oostende

Royal Antwerp FC moest vanavond op bezoek gaan bij KV Oostende. De bezoekers konden een goede zaak doen aangezien er dit weekend enkele toppers op het programma staan.  Antwerp won met 1-2. De Great Old springt zo over Club Brugge, dat zondag Standard partij geeft, naar de tweede plaats in het klassement.


Antwerp was het eerste kwartier heer en meester. Benson, Yusuf en Nainggolan kregen de nodige kansen, maar scoren lukte maar niet. Onder meer Hubert was spelbreker van dienst. KVO probeerde ook zijn kans te gaan, maar verder dan wat dreigen kwam het niet echt. Tot de 21ste minuut. Na een heerlijke actie speelde Ambrose zich vrij en zijn schot ging maar zeer nipt naast. Even later moest Butez ook D'Haese afstoppen. De partij was zo na 25 minuten weer in evenwicht. Beide ploegen zagen nog een goal afgekeurd worden wegens buitenspel, waardoor het bij de rust 0-0 stond.



VAN 1-0 NAAR 1-2

In de tweede helft kregen we al snel een doelpunt te zien, want Medley zette de thuisploeg na een knappe actie van Sakamoto op 1-0. De Great Old moest aan de bak en dat gebeurde ook. Nainggolan bediende Frey en die kreeg veel te veel ruimte van Medley en scoorde de 1-1. Defensief bleef KVO het bij momenten moeilijk hebben met de loopacties bij de bezoekers. Miyoschi deed er zo een en bediende Balikwisha en de flankaanvaller schoot de bal onhoudbaar voorbij Hubert. Al bij al een verdiende tussenstand. Wat kon KVO nog? Niets, waardoor het 1-2 bleef.

Scoreverloop:

1-0 (47') Zech Medley
1-1 (60') Michael Frey
1-2 (70') Michel-Ange Balikwisha


LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Een verdiende zege?

Meest recent

'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

70
70
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

18
18
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

22
22
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

46
46
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

14
14
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

82
82
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

196
196
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

343
343
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

139
139
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

107
107
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

32
32
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

54
54
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

246
246
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

82
82
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

181
181
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

257
257
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

157
157
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

545
545
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

24
24
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

113
113
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

165
165
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

60
60
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

267
267
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

334
334

Meer sportnieuws