Kompany: "Ik zie al twee jaar de allergekste zaken"

541 stemmen
Kompany:

RSC Anderlecht wil na het compleet overbodige puntenverlies tegen Standard tegen KV Mechelen weer aanknopen met de zege. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan, want de Brusselaars hebben het altijd zwaar in Mechelen. Vincent Kompany sprak over enkele hete hangijzers.


Over de kwaaltjes bij Raman: “Hij kende wat problemen tijdens de oefenmatchen en in aanloop naar Standard, maar nu deed hij alles mee."

Over de blunder van Gomez:  "Het was een fout die gevolgen had, maar dat hoort bij het leven van een profvoetballer. Dat moet je aanvaarden en je moet daar proberen progressie in proberen te maken. Hij is mentaal ijzersterk, dus ik maak mij daar weinig zorgen over.”



Over Standard: "We kunnen deze wedstrijd gebruiken als motivatie om beter te doen. Het jaar 2022 is een jaar waarin we ambitieus willen zijn en we moeten nu de volgende stap zetten."

Over de mercato: "We kijken naar de langere termijn. Op de korte termijn willen we vooral onze beste spelers behouden en zo een bepaalde stabiliteit behouden."

Over Amuzu: "Ciske is een speler die altijd kan starten in functie van wat we nodig hebben. Het is een veelzijdige speler, die in een tweespitsensysteem kan spelen. Hij kan tussen de linies spelen, op de flank… Hij past perfect in moderne voetbal met zijn snelheid."



Over de schandalen in het Belgische voetbal: "Ik ben hier 800 dagen en er is wel elke dag een schandaal geweest. Wat kan ik er over zeggen… Laten we hopen dat we nu een stap in de juiste richting zetten."

Over corona: "Ik ben een coronacoach (omdat hij coach werd in volle coronapandemie, nvdr.). Ik zie al twee jaar de allergekste zaken gebeuren en ik heb geleerd om daar heel rustig in te blijven. Ik focus mij op zaken waar ik wel invloed op kan hebben. Ik ben wel fier op mijn jongens dat we tot op vandaag voorlopig weinig coronagevallen hebben gehad. Dat KVM niet wou spelen afgelopen week? Dat het bij andere clubs anders is, dan is dat maar zo. Ik heb veel respect voor Vrancken, maar ik wil mij focussen op het veld. Ik ga ervan dat de bedoelingen goed zijn bij Mechelen, dus daar heb ik respect voor. Ik ben iemand die graag voetbal wil zien in het weekend, al moet ik daar andere spelers voor ontdekken."

LEES OOK: 'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

Gaat RSCA winnen bij Mechelen?

Meest recent

'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

1
1
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

428
428
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

96
96
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

86
86
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

234
234
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

94
94
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

30
30
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

137
137
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

294
294
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

123
123
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

408
408
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

134
134
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

265
265
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

404
404
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

46
46
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

599
599
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

671
671
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

693
693
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

489
489
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

93
93
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

422
422
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

103
103
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

128
128
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

582
582
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

585
585

Meer sportnieuws