Kompany: "Ik zie al twee jaar de allergekste zaken"

541 stemmen
Kompany:

RSC Anderlecht wil na het compleet overbodige puntenverlies tegen Standard tegen KV Mechelen weer aanknopen met de zege. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan, want de Brusselaars hebben het altijd zwaar in Mechelen. Vincent Kompany sprak over enkele hete hangijzers.


Over de kwaaltjes bij Raman: “Hij kende wat problemen tijdens de oefenmatchen en in aanloop naar Standard, maar nu deed hij alles mee."

Over de blunder van Gomez:  "Het was een fout die gevolgen had, maar dat hoort bij het leven van een profvoetballer. Dat moet je aanvaarden en je moet daar proberen progressie in proberen te maken. Hij is mentaal ijzersterk, dus ik maak mij daar weinig zorgen over.”



Over Standard: "We kunnen deze wedstrijd gebruiken als motivatie om beter te doen. Het jaar 2022 is een jaar waarin we ambitieus willen zijn en we moeten nu de volgende stap zetten."

Over de mercato: "We kijken naar de langere termijn. Op de korte termijn willen we vooral onze beste spelers behouden en zo een bepaalde stabiliteit behouden."

Over Amuzu: "Ciske is een speler die altijd kan starten in functie van wat we nodig hebben. Het is een veelzijdige speler, die in een tweespitsensysteem kan spelen. Hij kan tussen de linies spelen, op de flank… Hij past perfect in moderne voetbal met zijn snelheid."



Over de schandalen in het Belgische voetbal: "Ik ben hier 800 dagen en er is wel elke dag een schandaal geweest. Wat kan ik er over zeggen… Laten we hopen dat we nu een stap in de juiste richting zetten."

Over corona: "Ik ben een coronacoach (omdat hij coach werd in volle coronapandemie, nvdr.). Ik zie al twee jaar de allergekste zaken gebeuren en ik heb geleerd om daar heel rustig in te blijven. Ik focus mij op zaken waar ik wel invloed op kan hebben. Ik ben wel fier op mijn jongens dat we tot op vandaag voorlopig weinig coronagevallen hebben gehad. Dat KVM niet wou spelen afgelopen week? Dat het bij andere clubs anders is, dan is dat maar zo. Ik heb veel respect voor Vrancken, maar ik wil mij focussen op het veld. Ik ga ervan dat de bedoelingen goed zijn bij Mechelen, dus daar heb ik respect voor. Ik ben iemand die graag voetbal wil zien in het weekend, al moet ik daar andere spelers voor ontdekken."

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Gaat RSCA winnen bij Mechelen?

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

10
10
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

9
9
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

57
57
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

51
51
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

108
108
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

244
244
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

157
157
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

50
50
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

561
561
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

405
405
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

396
396
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

309
309
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

573
573
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

306
306
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

449
449
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

125
125
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1951
1951
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

172
172
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

254
254
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

230
230
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

343
343
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

170
170

Meer sportnieuws