"Union SG heeft een budget op kampioenenniveau"

390 stemmen

Union SG speelt dit seizoen mee voor de landstitel, dat lijkt vast te staan. De Brusselaars blijven goed presteren en staan voor een zwaar vierluik. KV Mechelen-trainer Wouter Vrancken is zwaar onder de indruk van de Brusselse club.


"Die club is niet de underdog die men ervan maakt. Union heeft geld, via de connectie met het Engelse Brighton & Hove Albion. Ze haalden Kaoru Mitoma, een topspeler met een enorme marktwaarde, en in de winter kwam er een jonge Pool van 10 miljoen euro bij (de 18-jarige Kacper Kozlowski, nvdr). Behalve Club Brugge kan geen enkele Belgische club die binnenhalen. Budgettair staan ze op kampioenenniveau, en bovendien levert trainer Felice Mazzu er heel goed werk. Union houdt dit niveau aan tot in mei, twijfel er maar niet aan", zegt Vrancken aan Knack.

ZWAAR PROGRAMMA

Union SG staat voor zeer belangrijke weken, die wellicht meer duiding gaan geven aan de titelkansen van de promovendus. De leider, die zeven punten meer telt dan eerste achtervolger Club Brugge, moet aan de bak de komende weken. Er staan immers zeer zware matchen op het programma. Union SG neemt het op tegen KRC Genk, Club Brugge, Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht.

Union SG gaat zich deze maand mogelijk nog versterken en er gaan geen sterkhouders de club verlaten. De spelers willen voor een enorme stunt gaan en misschien wel een landstitel winnen. Heel wat Belgische topclubs kennen alweer een wisselvallig seizoen en Club Brugge is minder dominant dan de afgelopen seizoenen. Daardoor is er mogelijk een kans op een enorme stunt.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Gaat Union de titel winnen?

Meest recent

Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

25
25
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

62
62
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

13
13
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

49
49
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

535
535
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

163
163
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

49
49
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

245
245
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

88
88
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

89
89
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

104
104
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

170
170
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

42
42
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

156
156
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

40
40
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

220
220
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

336
336
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

238
238
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

794
794
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

235
235
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

87
87
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

374
374

Meer sportnieuws