'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

door
'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

Gaat RSC Anderlecht weldra een derde uitgaande transfer afronden? De Brusselaars kunnen zich de komende tien dagen mogelijk aan een bod van de Franse club OGC Nice verwachten. Zij lonken naar een speler van de Belgische recordkampioen.


Het doorgaans betrouwbare L'Equipe meldt dat OGC Nice zijn oog heeft laten vallen op Francis Amuzu. De Franse club, dat knap tweede staat in de Ligue I, zoekt een flankaanvaller en Amuzu is een piste. De club zou ook Bryan Gil van Tottenham op zijn shortlist hebben staan. RSCA zou volgens Le 10 Foot een eerste voorstel, een huurdeal, afgewezen hebben. 

Amuzu pendelt tussen bank en basis en de flankaanvaller wist dit seizoen in 26 matchen 5 keer te scoren en 4 assists uit te delen. Inzake statistieken kent Amuzu zijn beste seizoen in Brussel, maar de 22-jarige aanvaller kent alweer een wisselvallig seizoen. Afgelopen weekend stond hij nog in de basis, maar voordien was hij vooral bankzitter. RSCA zal wellicht wel willen meewerken aan een transfer, maar dan zal er het nodige geld op tafel moeten komen.

MILJOENEN

Amuzu, die nog tot medio 2024 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3,8 miljoen euro. Dat zal echter niet de prijs zijn die Anderlecht in zijn hoofd heeft. Amuzu werd de afgelopen mercato's al aan tal van clubs gelinkt en Anderlecht zou toen aan een som van om en bij de 7 miljoen euro gedacht hebben. Amuzu heeft ondertussen het label Neerpede, wat stilaan een kwaliteitsmerk is in het voetbal. Bovendien is Amuzu zeer polyvalent en Vincent Kompany apprecieert het talent heel erg.

LEES OOK: Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Moet RSCA hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

62
62
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

114
114
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

96
96
Ruben Van Gucht schiet raak: Nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

61
61
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

200
200
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

179
179
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

100
100
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

376
376
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

194
194
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

139
139
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

159
159
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

310
310
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

348
348
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

162
162
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

83
83
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

53
53
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

254
254
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

57
57
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

74
74
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

194
194
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

110
110
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

548
548
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

86
86

Meer sportnieuws