'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

door
'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

Gaat RSC Anderlecht weldra een derde uitgaande transfer afronden? De Brusselaars kunnen zich de komende tien dagen mogelijk aan een bod van de Franse club OGC Nice verwachten. Zij lonken naar een speler van de Belgische recordkampioen.


Het doorgaans betrouwbare L'Equipe meldt dat OGC Nice zijn oog heeft laten vallen op Francis Amuzu. De Franse club, dat knap tweede staat in de Ligue I, zoekt een flankaanvaller en Amuzu is een piste. De club zou ook Bryan Gil van Tottenham op zijn shortlist hebben staan. RSCA zou volgens Le 10 Foot een eerste voorstel, een huurdeal, afgewezen hebben. 

Amuzu pendelt tussen bank en basis en de flankaanvaller wist dit seizoen in 26 matchen 5 keer te scoren en 4 assists uit te delen. Inzake statistieken kent Amuzu zijn beste seizoen in Brussel, maar de 22-jarige aanvaller kent alweer een wisselvallig seizoen. Afgelopen weekend stond hij nog in de basis, maar voordien was hij vooral bankzitter. RSCA zal wellicht wel willen meewerken aan een transfer, maar dan zal er het nodige geld op tafel moeten komen.

MILJOENEN

Amuzu, die nog tot medio 2024 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3,8 miljoen euro. Dat zal echter niet de prijs zijn die Anderlecht in zijn hoofd heeft. Amuzu werd de afgelopen mercato's al aan tal van clubs gelinkt en Anderlecht zou toen aan een som van om en bij de 7 miljoen euro gedacht hebben. Amuzu heeft ondertussen het label Neerpede, wat stilaan een kwaliteitsmerk is in het voetbal. Bovendien is Amuzu zeer polyvalent en Vincent Kompany apprecieert het talent heel erg.

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Moet RSCA hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

10
10
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

58
58
Noa Lang zorgt voor groot mysterie met korte boodschap

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

13
13
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

67
67
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

34
34
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

102
102
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

108
108
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

128
128
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

58
58
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

77
77
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

208
208
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

322
322
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

158
158
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

90
90
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

36
36
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

431
431
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

66
66
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

174
174
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

503
503
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

330
330
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

116
116
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

103
103
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

295
295
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

437
437

Meer sportnieuws