'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

door
'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

Gaat RSC Anderlecht weldra een derde uitgaande transfer afronden? De Brusselaars kunnen zich de komende tien dagen mogelijk aan een bod van de Franse club OGC Nice verwachten. Zij lonken naar een speler van de Belgische recordkampioen.


Het doorgaans betrouwbare L'Equipe meldt dat OGC Nice zijn oog heeft laten vallen op Francis Amuzu. De Franse club, dat knap tweede staat in de Ligue I, zoekt een flankaanvaller en Amuzu is een piste. De club zou ook Bryan Gil van Tottenham op zijn shortlist hebben staan. RSCA zou volgens Le 10 Foot een eerste voorstel, een huurdeal, afgewezen hebben. 

Amuzu pendelt tussen bank en basis en de flankaanvaller wist dit seizoen in 26 matchen 5 keer te scoren en 4 assists uit te delen. Inzake statistieken kent Amuzu zijn beste seizoen in Brussel, maar de 22-jarige aanvaller kent alweer een wisselvallig seizoen. Afgelopen weekend stond hij nog in de basis, maar voordien was hij vooral bankzitter. RSCA zal wellicht wel willen meewerken aan een transfer, maar dan zal er het nodige geld op tafel moeten komen.

MILJOENEN

Amuzu, die nog tot medio 2024 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3,8 miljoen euro. Dat zal echter niet de prijs zijn die Anderlecht in zijn hoofd heeft. Amuzu werd de afgelopen mercato's al aan tal van clubs gelinkt en Anderlecht zou toen aan een som van om en bij de 7 miljoen euro gedacht hebben. Amuzu heeft ondertussen het label Neerpede, wat stilaan een kwaliteitsmerk is in het voetbal. Bovendien is Amuzu zeer polyvalent en Vincent Kompany apprecieert het talent heel erg.

LEES OOK: Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

Moet RSCA hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

6
6
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

61
61
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

41
41
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

187
187
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

48
48
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

162
162
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

213
213
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

123
123
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

208
208
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

523
523
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

185
185
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

447
447
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

189
189
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

423
423
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

84
84
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

287
287
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

280
280
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

127
127
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

592
592
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

399
399

Meer sportnieuws