'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

door
'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

Gaat RSC Anderlecht weldra een derde uitgaande transfer afronden? De Brusselaars kunnen zich de komende tien dagen mogelijk aan een bod van de Franse club OGC Nice verwachten. Zij lonken naar een speler van de Belgische recordkampioen.


Het doorgaans betrouwbare L'Equipe meldt dat OGC Nice zijn oog heeft laten vallen op Francis Amuzu. De Franse club, dat knap tweede staat in de Ligue I, zoekt een flankaanvaller en Amuzu is een piste. De club zou ook Bryan Gil van Tottenham op zijn shortlist hebben staan. RSCA zou volgens Le 10 Foot een eerste voorstel, een huurdeal, afgewezen hebben. 

Amuzu pendelt tussen bank en basis en de flankaanvaller wist dit seizoen in 26 matchen 5 keer te scoren en 4 assists uit te delen. Inzake statistieken kent Amuzu zijn beste seizoen in Brussel, maar de 22-jarige aanvaller kent alweer een wisselvallig seizoen. Afgelopen weekend stond hij nog in de basis, maar voordien was hij vooral bankzitter. RSCA zal wellicht wel willen meewerken aan een transfer, maar dan zal er het nodige geld op tafel moeten komen.

MILJOENEN

Amuzu, die nog tot medio 2024 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3,8 miljoen euro. Dat zal echter niet de prijs zijn die Anderlecht in zijn hoofd heeft. Amuzu werd de afgelopen mercato's al aan tal van clubs gelinkt en Anderlecht zou toen aan een som van om en bij de 7 miljoen euro gedacht hebben. Amuzu heeft ondertussen het label Neerpede, wat stilaan een kwaliteitsmerk is in het voetbal. Bovendien is Amuzu zeer polyvalent en Vincent Kompany apprecieert het talent heel erg.

LEES OOK: Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

Moet RSCA hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

38
38
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

33
33
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

67
67
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

27
27
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

16
16
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

109
109
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

149
149
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

86
86
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

335
335
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

227
227
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

306
306
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

99
99
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

444
444
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

279
279
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

86
86
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

143
143
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

83
83
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

229
229
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

446
446
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

397
397
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

164
164
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

221
221
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

577
577
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

964
964

Meer sportnieuws