'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

848 stemmen
'Anderlecht weigert bod van OGC Nice'

Gaat RSC Anderlecht weldra een derde uitgaande transfer afronden? De Brusselaars kunnen zich de komende tien dagen mogelijk aan een bod van de Franse club OGC Nice verwachten. Zij lonken naar een speler van de Belgische recordkampioen.


Het doorgaans betrouwbare L'Equipe meldt dat OGC Nice zijn oog heeft laten vallen op Francis Amuzu. De Franse club, dat knap tweede staat in de Ligue I, zoekt een flankaanvaller en Amuzu is een piste. De club zou ook Bryan Gil van Tottenham op zijn shortlist hebben staan. RSCA zou volgens Le 10 Foot een eerste voorstel, een huurdeal, afgewezen hebben. 

Amuzu pendelt tussen bank en basis en de flankaanvaller wist dit seizoen in 26 matchen 5 keer te scoren en 4 assists uit te delen. Inzake statistieken kent Amuzu zijn beste seizoen in Brussel, maar de 22-jarige aanvaller kent alweer een wisselvallig seizoen. Afgelopen weekend stond hij nog in de basis, maar voordien was hij vooral bankzitter. RSCA zal wellicht wel willen meewerken aan een transfer, maar dan zal er het nodige geld op tafel moeten komen.

MILJOENEN

Amuzu, die nog tot medio 2024 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3,8 miljoen euro. Dat zal echter niet de prijs zijn die Anderlecht in zijn hoofd heeft. Amuzu werd de afgelopen mercato's al aan tal van clubs gelinkt en Anderlecht zou toen aan een som van om en bij de 7 miljoen euro gedacht hebben. Amuzu heeft ondertussen het label Neerpede, wat stilaan een kwaliteitsmerk is in het voetbal. Bovendien is Amuzu zeer polyvalent en Vincent Kompany apprecieert het talent heel erg.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Moet RSCA hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

75
75
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

10
10
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

47
47
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

69
69
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

61
61
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

106
106
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

141
141
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

26
26
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

121
121
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

258
258
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

317
317
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

303
303
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

55
55
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

113
113
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

299
299
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

303
303
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws