Wedden op JPL: win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 23?

33
Wedden op JPL: win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 23?

Vrijdagavond geven KV Oostende en Antwerp het startschot, maar ook op de rest van speeldag 23 in de Jupiler Pro League staan tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag neemt KV Kortrijk het op tegen KAS Eupen. Met 67 gele kaarten namen de Kerels de rode lantaarn in het Fair Play klassement zopas opnieuw over van Standard, de Panda’s doen met amper 10 stuks minder op hun conto niet veel beter. Wij verwachten ons dus aan een vrij bitse strijd in het Guldensporenstadion, waar Erik Lambrechts zijn handen vermoedelijk meer dan vol zal hebben. Indien hij zesmaal of vaker naar de borstzak graait, levert dat 2,80x onze inzet op.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en OH Leuven. De twee promovendi van vorig jaar beleven dit keer erg verschillende campagnes, zo blijkt ook uit hun laatste wedstrijden. Voor de schijnvertoning tegen KV Mechelen boekte OHL twee overwinningen op rij, de hekkensluiter wacht al zes matchen op puntenwinst. Bij beide teams vallen vaak de nodige doelpunten te rapen. Een zege voor de bezoekers, én in totaal minstens drie goals, is met de Bet Builder 3,05x onze inleg waard.

Op zondag krijgt Standard landskampioen Club Brugge over de vloer. Traditioneel een uiterst lastige verplaatsing voor Blauw-Zwart, dat al acht duels op rij niet wist te winnen op Sclessin. De laatste keer dat Club er de volle buit kon pakken, is intussen bijna dag op dag vijf jaar geleden. Benieuwd of Alfred Schreuder de ban kan breken. Mocht hij daar niet in slagen, en de Rouches dus andermaal één of meerdere punten in Luik weten te houden, rekenen wij ons 2,05x onze bet rijker.



Nadien kruist koploper Union de degens met KRC Genk. Een cruciale afspraak voor de vicekampioen wil ze nog aanspraak maken op Play Off I. Gelukkig kan Bernd Storck terug rekenen op Paul Onuachu, die er ongetwijfeld op gebrand is om zijn Gouden Schoen meteen eer aan te doen. Aan de overkant wil Dante Vanzeir zich dan weer bewijzen tegen zijn ex-ploeg. Als beide scherpschutters de netten doen trillen, is dat met behulp van de Bet Builder goed voor 5,50x ons inleggeld.

Afsluiten doen we met KV Mechelen tegen RSC Anderlecht. In de vorige confrontatie deelde Paars-Wit nog een stevige bolwassing uit aan Malinwa, waar Wouter Vrancken dan ook niet zomaar aast op defensieve versterking tijdens de wintermercato. De recordkampioen heeft bovendien iets recht te zetten na de teleurstellende afloop tegen Standard van afgelopen weekend. Minstens drie doelpunten voor de manschappen van Vincent Kompany is 2,88x onze inzet waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een kaartenfestival in Kortrijk, Onuachu en Vanzeir die elkaar de loef proberen af te steken en Anderlecht dat schietoefeningen houdt in Mechelen, samen goed voor ruim 44x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

Wie zal de topper tussen Union en Genk winnen?

Meest recent

Eindelijk revanche? Mancini geeft Duivels mooi compliment

De Rode Duivels openen vrijdagavond hun Nations League-campagne met een bezoek aan Italië. En ...

33
33
Huiswerk voor Bruno: miljoenenaanwinst onder vergrootglas

Bij RSC Anderlecht besloot coach Vitor Bruno om de spelers die niet werden opgeroepen voor hun ...

80
80
Xavi en Klopp debuteren met punt: cruciale rol Van Bommel

De nieuwe editie van de Nations League is donderdagavond afgetrapt met een geweldige affiche. Zo ...

51
51
België met basisdebutant? Opvallende Duivel imponeert

In de Nations League nemen de Rode Duivels het vrijdagavond op tegen Italië. Het wordt ...

142
142
Jonge Duivels op EK-koers: strafschop beslist lastige avond

De nationale beloften hebben donderdagavond een nieuwe stap richting het EK U21 van komende zomer ...

78
78
Ondanks puik WK: 'Duivels-nachtmerrie voor Brandon Mechele'

Hoewel hij aankondigde veel te zullen roteren, zal Mark van Bommel van het huidige Nations ...

284
284
Spanning bij Fransen: koude oorlog tussen twee supersterren

In Frankrijk kijkt men reikhalzend uit naar het Nations League-duel van vrijdagavond tegen Turkije. ...

73
73
Courtois zet Duivels in wachtkamer: directe oorzaak op WK?

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

195
195
Club Brugge vloekt: gedroomd transferscenario wordt utopie

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

472
472
'Nieuw goudhaantje voor Genk: Engelse toppers melden zich'

KRC Genk heeft de voorbije jaren een flinke reputatie opgebouwd in het opleiden en lanceren van ...

471
471
‘Voetbalbond verbaast: Lammens níét opvolger Courtois’

Senne Lammens leek de logische opvolger van Thibaut Courtois, maar binnen de voetbalbond klinkt ...

405
405
Cruciale doorbraak bij KBVB: weg voor Mannaert ligt open

De Rode Duivels reisden donderdagnamiddag naar Italië af voor hun Nations League-duel van een ...

36
36
Italië-België: Van Bommel dropt dubbele hint over basiself

Vrijdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun eerste wedstrijd af onder bondscoach Mark ...

178
178
Mignolet drukt stempel: 'strategische' aanwerving bondscoach

De Rode Duivels staan voor een stevig vierluik in de Nations League, de nationale beloften strijden ...

252
252
'Club Brugge versiert Europese top: United wild van sterkhouder'

Arsenal FC. Internazionale. FC Barcelona. AC Milan. Club Brugge verkocht de voorbije seizoenen ...

486
486
'Arsenal nóg sterker: transfervizier op Real Madrid'

De nederlaag van vlak voor de interland-break tegen Brighton kwam hard aan, maar voorts kan Arsenal ...

35
35
Van Bommel laat uitblinker links liggen: "Verbazend"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

355
355
Marc Coucke vloert Sam Baro: "Voor eens en altijd..."

Marc Coucke stond woensdagavond even helemaal in de schijnwerpers in het Gentse Wintercircus. De ...

404
404
Van Dijk over stoppen bij Oranje: "Na één seconde wist ik het"

Virgil van Dijk heeft geen moment getwijfeld toen hem werd gevraagd of hij door wil gaan als ...

19
19
Albert ziet één klein probleem bij de Rode Duivels

De Rode Duivels doen het in de Nations League zonder Thibaut Courtois. Romelu Lukaku en Kevin De ...

77
77
Heeft Nederland eindelijk een 'nieuwe' topspits?

Nederland had vele jaren een spitsenprobleem. Het is te zeggen, ze hadden zoveel luxe dat heel wat ...

49
49
Opvallend: Van Bommel ziet (tijdelijk?) Duivels probleem

België neemt het morgen op tegen Italië. Mark van Bommel wil met de Rode Duivels ...

45
45
'Maamar speelt zich in de kijker: interesse groeit'

Ali Maamar heeft zich nadrukkelijk in de kijker gespeeld. De jonge rechtsachter van Anderlecht ...

281
281
Rodri ziet één gigantisch verschil tussen Guardiola en Flick

Rodri had zich zijn start bij FC Barcelona anders voorgesteld. De Spaanse middenvelder maakte ...

52
52
Antwerp wint tegen Beveren, RSCA verwelkomt Leoni

Deze te lange interlandbreak zorgt ervoor dat de Belgische eersteklassers oefenmatchen moeten spelen ...

179
179

Meer sportnieuws