Wedden op JPL: win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 23?

33
Wedden op JPL: win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 23?

Vrijdagavond geven KV Oostende en Antwerp het startschot, maar ook op de rest van speeldag 23 in de Jupiler Pro League staan tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag neemt KV Kortrijk het op tegen KAS Eupen. Met 67 gele kaarten namen de Kerels de rode lantaarn in het Fair Play klassement zopas opnieuw over van Standard, de Panda’s doen met amper 10 stuks minder op hun conto niet veel beter. Wij verwachten ons dus aan een vrij bitse strijd in het Guldensporenstadion, waar Erik Lambrechts zijn handen vermoedelijk meer dan vol zal hebben. Indien hij zesmaal of vaker naar de borstzak graait, levert dat 2,80x onze inzet op.



Vervolgens is het de beurt aan Beerschot en OH Leuven. De twee promovendi van vorig jaar beleven dit keer erg verschillende campagnes, zo blijkt ook uit hun laatste wedstrijden. Voor de schijnvertoning tegen KV Mechelen boekte OHL twee overwinningen op rij, de hekkensluiter wacht al zes matchen op puntenwinst. Bij beide teams vallen vaak de nodige doelpunten te rapen. Een zege voor de bezoekers, én in totaal minstens drie goals, is met de Bet Builder 3,05x onze inleg waard.

Op zondag krijgt Standard landskampioen Club Brugge over de vloer. Traditioneel een uiterst lastige verplaatsing voor Blauw-Zwart, dat al acht duels op rij niet wist te winnen op Sclessin. De laatste keer dat Club er de volle buit kon pakken, is intussen bijna dag op dag vijf jaar geleden. Benieuwd of Alfred Schreuder de ban kan breken. Mocht hij daar niet in slagen, en de Rouches dus andermaal één of meerdere punten in Luik weten te houden, rekenen wij ons 2,05x onze bet rijker.



Nadien kruist koploper Union de degens met KRC Genk. Een cruciale afspraak voor de vicekampioen wil ze nog aanspraak maken op Play Off I. Gelukkig kan Bernd Storck terug rekenen op Paul Onuachu, die er ongetwijfeld op gebrand is om zijn Gouden Schoen meteen eer aan te doen. Aan de overkant wil Dante Vanzeir zich dan weer bewijzen tegen zijn ex-ploeg. Als beide scherpschutters de netten doen trillen, is dat met behulp van de Bet Builder goed voor 5,50x ons inleggeld.

Afsluiten doen we met KV Mechelen tegen RSC Anderlecht. In de vorige confrontatie deelde Paars-Wit nog een stevige bolwassing uit aan Malinwa, waar Wouter Vrancken dan ook niet zomaar aast op defensieve versterking tijdens de wintermercato. De recordkampioen heeft bovendien iets recht te zetten na de teleurstellende afloop tegen Standard van afgelopen weekend. Minstens drie doelpunten voor de manschappen van Vincent Kompany is 2,88x onze inzet waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een kaartenfestival in Kortrijk, Onuachu en Vanzeir die elkaar de loef proberen af te steken en Anderlecht dat schietoefeningen houdt in Mechelen, samen goed voor ruim 44x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Wie zal de topper tussen Union en Genk winnen?

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

94
94
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

237
237
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

135
135
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

192
192
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

122
122
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

49
49
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

207
207
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

80
80
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

106
106
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

33
33
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

219
219
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

159
159
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

53
53
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

180
180
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1095
1095
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

91
91
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

209
209
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

85
85

Meer sportnieuws