Brys maakt zich geen illusies op transfermarkt

door
Brys maakt zich geen illusies op transfermarkt

OH Leuven trekt morgen naar het Kiel om rode lantaarn Beerschot partij te geven. De Leuvenaars willen de drie punten meenemen naar Vlaams-Brabant en zich zo wat meer ademruimte geven in het klassement.


Afgelopen weekend kwamen Marc Brys en co niet in actie tegen KV Mechelen. OHL was wel op de afspraak, maar de Mechelaars besloten toch niet af te reizen naar het King Power at Den Dreef-stadion. Daardoor riskeren ze een forfaitnederlaag en zou OHL drie punten in de schoot geworpen krijgen. Al moet daar wel nog over beslist worden.

Coach Marc Brys keek vandaag op zijn perspraatje al eens vooruit naar het duel tegen de hekkensluiter. Hij had het er ook over mogelijke aanvallende versterkingen en predikt daarbij realisme. Een spits strikken doe je namelijk niet op één, twee, drie. "Het is niet zo evident. Je moet het juiste profiel vinden, het financiële plaatje en de kwaliteiten moeten kloppen en hij moet binnen het team kunnen passen. Er zijn dus veel factoren die juist moeten zijn. Voorzichtigheid is dus wel geboden. Er zijn een aantal targets. We hopen hem snel bij ons te hebben", aldus Brys.

VEILIGE ZONE

Voor nieuwjaar kon OHL nog de drie punten meepakken op het veld van Sporting Charleroi. Daarmee bewees de club zichzelf een grote dienst, want de kloof met de degradatiestreep is daardoor momenteel zeven punten. Bovendien hebben de Leuvenaars één duel minder op de teller dan de voorlaatste in het klassement (RFC Seraing), die op het einde van het seizoen barragewedstrijden moet afhaspelen tegen de tweede uit 1B. 






LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Wint OHL van Beerschot?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

41
41
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

128
128
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

127
127
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

53
53
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

63
63
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

209
209
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

198
198
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

60
60
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

93
93
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

363
363
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

304
304
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

191
191
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

333
333
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

937
937
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

210
210
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

302
302
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

230
230
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

225
225
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

373
373
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

66
66
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws