Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

door
Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

Zondag staat er met Standard-Club Brugge een duel op het programma dat normaal onder de noemer 'topper' valt. Maar door de tegenvallende prestaties van de Rouches kampeert maar een van beide ploegen bovenin het klassement. 


Standard slaagde er afgelopen weekend wel in om een punt te pakken op RSC Anderlecht, maar bleef desondanks wel onderin hangen. Het verschil met de degradatiestreep en voorlaatste RFC Seraing bedraagt momenteel slechts vijf punten, al hebben de Luikenaars wel een wedstrijd minder gespeeld. Zondag staan ze met het bezoek van Club Brugge voor een moeilijke opdracht.

Blauw-Zwart wil de lijn doortrekken van vorige week tegen Sint-Truiden. De Kanaries werden toen gemakkelijk over de knie gelegd na een oerdegelijke prestatie van de Bruggelingen. Een week later zal nieuwbakken coach Alfred Schreuder ongetwijfeld nog meer automatismen in de ploeg hebben kunnen slijpen, waardoor het oppassen geblazen wordt voor Luka Elsner en co. Dat beseft de Sloveen in aanloop naar het treffen maar al te goed.

ELSNER ZIET MOGELIJKHEDEN

De Standard-coach mocht vandaag op zijn perspraatje zijn kijk geven op het duel van zondag. Hij uitte daarbij heel veel respect voor de tegenstander, maar wil tegelijkertijd dat zijn spelers ook de kansen grijpen die zich zullen voordoen. Vooral op de counter denkt hij dat er wel iets mogelijk is tegen de landskampioen. "Club Brugge is een ploeg met ontzettend veel talent die de minste kans kan benutten. We zullen dus optimaal gebruik moeten maken van onze omschakelingsmomenten als we de bal hebben", aldus Elsner. Als Standard wint, kan het mogelijk wat opschuiven. Club wil dan weer in het spoor blijven van leider Union SG. 

LEES OOK: Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Wat wordt het?

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

29
29
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

170
170
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

20
20
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

49
49
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

66
66
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

144
144
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

515
515
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

21
21
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

47
47
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

407
407
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

49
49
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

111
111
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

66
66
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

99
99
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

312
312
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

61
61
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

46
46
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

52
52
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

69
69
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

42
42
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

59
59
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

61
61

Meer sportnieuws