Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

543 stemmen
Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

Zondag staat er met Standard-Club Brugge een duel op het programma dat normaal onder de noemer 'topper' valt. Maar door de tegenvallende prestaties van de Rouches kampeert maar een van beide ploegen bovenin het klassement. 


Standard slaagde er afgelopen weekend wel in om een punt te pakken op RSC Anderlecht, maar bleef desondanks wel onderin hangen. Het verschil met de degradatiestreep en voorlaatste RFC Seraing bedraagt momenteel slechts vijf punten, al hebben de Luikenaars wel een wedstrijd minder gespeeld. Zondag staan ze met het bezoek van Club Brugge voor een moeilijke opdracht.

Blauw-Zwart wil de lijn doortrekken van vorige week tegen Sint-Truiden. De Kanaries werden toen gemakkelijk over de knie gelegd na een oerdegelijke prestatie van de Bruggelingen. Een week later zal nieuwbakken coach Alfred Schreuder ongetwijfeld nog meer automatismen in de ploeg hebben kunnen slijpen, waardoor het oppassen geblazen wordt voor Luka Elsner en co. Dat beseft de Sloveen in aanloop naar het treffen maar al te goed.

ELSNER ZIET MOGELIJKHEDEN

De Standard-coach mocht vandaag op zijn perspraatje zijn kijk geven op het duel van zondag. Hij uitte daarbij heel veel respect voor de tegenstander, maar wil tegelijkertijd dat zijn spelers ook de kansen grijpen die zich zullen voordoen. Vooral op de counter denkt hij dat er wel iets mogelijk is tegen de landskampioen. "Club Brugge is een ploeg met ontzettend veel talent die de minste kans kan benutten. We zullen dus optimaal gebruik moeten maken van onze omschakelingsmomenten als we de bal hebben", aldus Elsner. Als Standard wint, kan het mogelijk wat opschuiven. Club wil dan weer in het spoor blijven van leider Union SG. 

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Wat wordt het?

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

11
11
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

31
31
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

61
61
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

35
35
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

160
160
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

205
205
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

362
362
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

315
315
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

395
395
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

227
227
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

62
62
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

466
466
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

321
321
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

335
335
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

161
161
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

271
271
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

333
333
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

469
469
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1665
1665
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

630
630
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

266
266
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

164
164
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

367
367

Meer sportnieuws