Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

543 stemmen
Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

Zondag staat er met Standard-Club Brugge een duel op het programma dat normaal onder de noemer 'topper' valt. Maar door de tegenvallende prestaties van de Rouches kampeert maar een van beide ploegen bovenin het klassement. 


Standard slaagde er afgelopen weekend wel in om een punt te pakken op RSC Anderlecht, maar bleef desondanks wel onderin hangen. Het verschil met de degradatiestreep en voorlaatste RFC Seraing bedraagt momenteel slechts vijf punten, al hebben de Luikenaars wel een wedstrijd minder gespeeld. Zondag staan ze met het bezoek van Club Brugge voor een moeilijke opdracht.

Blauw-Zwart wil de lijn doortrekken van vorige week tegen Sint-Truiden. De Kanaries werden toen gemakkelijk over de knie gelegd na een oerdegelijke prestatie van de Bruggelingen. Een week later zal nieuwbakken coach Alfred Schreuder ongetwijfeld nog meer automatismen in de ploeg hebben kunnen slijpen, waardoor het oppassen geblazen wordt voor Luka Elsner en co. Dat beseft de Sloveen in aanloop naar het treffen maar al te goed.

ELSNER ZIET MOGELIJKHEDEN

De Standard-coach mocht vandaag op zijn perspraatje zijn kijk geven op het duel van zondag. Hij uitte daarbij heel veel respect voor de tegenstander, maar wil tegelijkertijd dat zijn spelers ook de kansen grijpen die zich zullen voordoen. Vooral op de counter denkt hij dat er wel iets mogelijk is tegen de landskampioen. "Club Brugge is een ploeg met ontzettend veel talent die de minste kans kan benutten. We zullen dus optimaal gebruik moeten maken van onze omschakelingsmomenten als we de bal hebben", aldus Elsner. Als Standard wint, kan het mogelijk wat opschuiven. Club wil dan weer in het spoor blijven van leider Union SG. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Wat wordt het?

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

44
44
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

64
64
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

157
157
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

49
49
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

136
136
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

319
319
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

134
134
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

139
139
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

61
61
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

216
216
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

273
273
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

325
325
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

900
900
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

486
486
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

377
377
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

580
580
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

173
173
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

180
180
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

228
228
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

495
495
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

571
571
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

412
412

Meer sportnieuws