Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

543
Elsner ziet dé manier om Club Brugge pijn te doen

Zondag staat er met Standard-Club Brugge een duel op het programma dat normaal onder de noemer 'topper' valt. Maar door de tegenvallende prestaties van de Rouches kampeert maar een van beide ploegen bovenin het klassement. 


Standard slaagde er afgelopen weekend wel in om een punt te pakken op RSC Anderlecht, maar bleef desondanks wel onderin hangen. Het verschil met de degradatiestreep en voorlaatste RFC Seraing bedraagt momenteel slechts vijf punten, al hebben de Luikenaars wel een wedstrijd minder gespeeld. Zondag staan ze met het bezoek van Club Brugge voor een moeilijke opdracht.

Blauw-Zwart wil de lijn doortrekken van vorige week tegen Sint-Truiden. De Kanaries werden toen gemakkelijk over de knie gelegd na een oerdegelijke prestatie van de Bruggelingen. Een week later zal nieuwbakken coach Alfred Schreuder ongetwijfeld nog meer automatismen in de ploeg hebben kunnen slijpen, waardoor het oppassen geblazen wordt voor Luka Elsner en co. Dat beseft de Sloveen in aanloop naar het treffen maar al te goed.

ELSNER ZIET MOGELIJKHEDEN

De Standard-coach mocht vandaag op zijn perspraatje zijn kijk geven op het duel van zondag. Hij uitte daarbij heel veel respect voor de tegenstander, maar wil tegelijkertijd dat zijn spelers ook de kansen grijpen die zich zullen voordoen. Vooral op de counter denkt hij dat er wel iets mogelijk is tegen de landskampioen. "Club Brugge is een ploeg met ontzettend veel talent die de minste kans kan benutten. We zullen dus optimaal gebruik moeten maken van onze omschakelingsmomenten als we de bal hebben", aldus Elsner. Als Standard wint, kan het mogelijk wat opschuiven. Club wil dan weer in het spoor blijven van leider Union SG. 

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Wat wordt het?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

24
24
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

39
39
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

23
23
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

112
112
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

46
46
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

221
221
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

109
109
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

96
96
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

328
328
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

345
345
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

305
305
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

241
241
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws