Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

332
Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

KV Mechelen komt zondag nog eens in actie. Na de soap rond de wedstrijd tegen OHL en het uitstel tegen KRC Genk ontvangen de Kakkers zondag RSC Anderlecht. Meteen een belangrijk duel als KVM nog enige hoop koestert op POI-deelname.


Geel-Rood bekleedt momenteel plaats 7 met 33 punten, terwijl RSCA - met een match meer gespeeld - 39 eenheden telt. De twee teams kruisen zondag om 18u30 de degens in het AFAS-stadion. In de heenronde kreeg KVM alvast een flink pak voor de broek van Paars-Wit (7-2). Dat willen ze deze keer tot elke prijs vermijden in het Mechelse kamp.

In aanloop naar de partij kwam coach Wouter Vrancken aan het woord bij Het Laatste Nieuws. De Limburger zag onlangs verschillende spelers andere oorden opzoeken, waaronder verdediger Sheldon Bateau. Die verkaste naar het Turkse Samsunspor. Vrancken slaakt bij de krant een duidelijke noodkreet richting zijn bestuur in de marge van die transfer. "Centraal achterin zitten we wel krap. Sheldon was onze beste verdediger dit seizoen. Als we onze ambities van voor het seizoen willen waarmaken, moeten we ons daar nog versterken. Het liefst met iemand die direct inzetbaar is", klinkt het.

DE CAMARGO EN VAN DAMME

Andere spelers die KVM uitzwaaiden, zijn Igor De Camargo en Joachim Van Damme. Die gingen naar respectievelijk RWDM en Standard. Om hun vertrek op te vangen, lijkt de Mechelse kern genoeg gestoffeerd. Maar door het vertrek van Bateau wil Vrancken er achteraan dus nog iemand bij. Benieuwd of zijn bestuur in actie schiet en eerstdaags uitpakt met een laat nieuwjaarsgeschenk voor de oefenmeester.   


LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Zal er nog een verdediger bijkomen?

Meest recent

Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

0
0
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

30
30
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

79
79
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

27
27
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

282
282
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

73
73
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

74
74
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

138
138
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

259
259
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

92
92
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

304
304
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

139
139
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84

Meer sportnieuws