Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

door
Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

KV Mechelen komt zondag nog eens in actie. Na de soap rond de wedstrijd tegen OHL en het uitstel tegen KRC Genk ontvangen de Kakkers zondag RSC Anderlecht. Meteen een belangrijk duel als KVM nog enige hoop koestert op POI-deelname.


Geel-Rood bekleedt momenteel plaats 7 met 33 punten, terwijl RSCA - met een match meer gespeeld - 39 eenheden telt. De twee teams kruisen zondag om 18u30 de degens in het AFAS-stadion. In de heenronde kreeg KVM alvast een flink pak voor de broek van Paars-Wit (7-2). Dat willen ze deze keer tot elke prijs vermijden in het Mechelse kamp.

In aanloop naar de partij kwam coach Wouter Vrancken aan het woord bij Het Laatste Nieuws. De Limburger zag onlangs verschillende spelers andere oorden opzoeken, waaronder verdediger Sheldon Bateau. Die verkaste naar het Turkse Samsunspor. Vrancken slaakt bij de krant een duidelijke noodkreet richting zijn bestuur in de marge van die transfer. "Centraal achterin zitten we wel krap. Sheldon was onze beste verdediger dit seizoen. Als we onze ambities van voor het seizoen willen waarmaken, moeten we ons daar nog versterken. Het liefst met iemand die direct inzetbaar is", klinkt het.

DE CAMARGO EN VAN DAMME

Andere spelers die KVM uitzwaaiden, zijn Igor De Camargo en Joachim Van Damme. Die gingen naar respectievelijk RWDM en Standard. Om hun vertrek op te vangen, lijkt de Mechelse kern genoeg gestoffeerd. Maar door het vertrek van Bateau wil Vrancken er achteraan dus nog iemand bij. Benieuwd of zijn bestuur in actie schiet en eerstdaags uitpakt met een laat nieuwjaarsgeschenk voor de oefenmeester.   


LEES OOK: JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

Zal er nog een verdediger bijkomen?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

100
100
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

98
98
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

125
125
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

150
150
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

189
189
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

48
48
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

222
222
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

212
212
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

234
234
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

156
156
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

327
327
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

147
147
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

282
282
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

516
516
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

518
518
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

301
301
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

75
75
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

552
552
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

230
230
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

155
155

Meer sportnieuws