Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

door
Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

KV Mechelen komt zondag nog eens in actie. Na de soap rond de wedstrijd tegen OHL en het uitstel tegen KRC Genk ontvangen de Kakkers zondag RSC Anderlecht. Meteen een belangrijk duel als KVM nog enige hoop koestert op POI-deelname.


Geel-Rood bekleedt momenteel plaats 7 met 33 punten, terwijl RSCA - met een match meer gespeeld - 39 eenheden telt. De twee teams kruisen zondag om 18u30 de degens in het AFAS-stadion. In de heenronde kreeg KVM alvast een flink pak voor de broek van Paars-Wit (7-2). Dat willen ze deze keer tot elke prijs vermijden in het Mechelse kamp.

In aanloop naar de partij kwam coach Wouter Vrancken aan het woord bij Het Laatste Nieuws. De Limburger zag onlangs verschillende spelers andere oorden opzoeken, waaronder verdediger Sheldon Bateau. Die verkaste naar het Turkse Samsunspor. Vrancken slaakt bij de krant een duidelijke noodkreet richting zijn bestuur in de marge van die transfer. "Centraal achterin zitten we wel krap. Sheldon was onze beste verdediger dit seizoen. Als we onze ambities van voor het seizoen willen waarmaken, moeten we ons daar nog versterken. Het liefst met iemand die direct inzetbaar is", klinkt het.

DE CAMARGO EN VAN DAMME

Andere spelers die KVM uitzwaaiden, zijn Igor De Camargo en Joachim Van Damme. Die gingen naar respectievelijk RWDM en Standard. Om hun vertrek op te vangen, lijkt de Mechelse kern genoeg gestoffeerd. Maar door het vertrek van Bateau wil Vrancken er achteraan dus nog iemand bij. Benieuwd of zijn bestuur in actie schiet en eerstdaags uitpakt met een laat nieuwjaarsgeschenk voor de oefenmeester.   


LEES OOK: Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

🚀

Zal er nog een verdediger bijkomen?

Meest recent

Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

14
14
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

14
14
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

57
57
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

20
20
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

17
17
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

157
157
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

268
268
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

249
249
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

38
38
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

34
34
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

225
225
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

251
251
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

240
240
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

277
277
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

222
222
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

89
89
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

335
335
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

577
577
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

386
386
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

538
538
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

139
139
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112

Meer sportnieuws