Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

door
Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

KV Mechelen komt zondag nog eens in actie. Na de soap rond de wedstrijd tegen OHL en het uitstel tegen KRC Genk ontvangen de Kakkers zondag RSC Anderlecht. Meteen een belangrijk duel als KVM nog enige hoop koestert op POI-deelname.


Geel-Rood bekleedt momenteel plaats 7 met 33 punten, terwijl RSCA - met een match meer gespeeld - 39 eenheden telt. De twee teams kruisen zondag om 18u30 de degens in het AFAS-stadion. In de heenronde kreeg KVM alvast een flink pak voor de broek van Paars-Wit (7-2). Dat willen ze deze keer tot elke prijs vermijden in het Mechelse kamp.

In aanloop naar de partij kwam coach Wouter Vrancken aan het woord bij Het Laatste Nieuws. De Limburger zag onlangs verschillende spelers andere oorden opzoeken, waaronder verdediger Sheldon Bateau. Die verkaste naar het Turkse Samsunspor. Vrancken slaakt bij de krant een duidelijke noodkreet richting zijn bestuur in de marge van die transfer. "Centraal achterin zitten we wel krap. Sheldon was onze beste verdediger dit seizoen. Als we onze ambities van voor het seizoen willen waarmaken, moeten we ons daar nog versterken. Het liefst met iemand die direct inzetbaar is", klinkt het.

DE CAMARGO EN VAN DAMME

Andere spelers die KVM uitzwaaiden, zijn Igor De Camargo en Joachim Van Damme. Die gingen naar respectievelijk RWDM en Standard. Om hun vertrek op te vangen, lijkt de Mechelse kern genoeg gestoffeerd. Maar door het vertrek van Bateau wil Vrancken er achteraan dus nog iemand bij. Benieuwd of zijn bestuur in actie schiet en eerstdaags uitpakt met een laat nieuwjaarsgeschenk voor de oefenmeester.   


LEES OOK: Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

Zal er nog een verdediger bijkomen?

Meest recent

Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

40
40
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

92
92
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

147
147
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

164
164
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

82
82
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

273
273
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

131
131
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

228
228
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

157
157
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

157
157
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

95
95
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

456
456
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

365
365
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

192
192
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

412
412
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

290
290
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

479
479
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

380
380
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

139
139
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

507
507
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

191
191
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

269
269
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

131
131
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

52
52

Meer sportnieuws