Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

332 stemmen
Vrancken slaakt noodkreet na uitgaande transfer

KV Mechelen komt zondag nog eens in actie. Na de soap rond de wedstrijd tegen OHL en het uitstel tegen KRC Genk ontvangen de Kakkers zondag RSC Anderlecht. Meteen een belangrijk duel als KVM nog enige hoop koestert op POI-deelname.


Geel-Rood bekleedt momenteel plaats 7 met 33 punten, terwijl RSCA - met een match meer gespeeld - 39 eenheden telt. De twee teams kruisen zondag om 18u30 de degens in het AFAS-stadion. In de heenronde kreeg KVM alvast een flink pak voor de broek van Paars-Wit (7-2). Dat willen ze deze keer tot elke prijs vermijden in het Mechelse kamp.

In aanloop naar de partij kwam coach Wouter Vrancken aan het woord bij Het Laatste Nieuws. De Limburger zag onlangs verschillende spelers andere oorden opzoeken, waaronder verdediger Sheldon Bateau. Die verkaste naar het Turkse Samsunspor. Vrancken slaakt bij de krant een duidelijke noodkreet richting zijn bestuur in de marge van die transfer. "Centraal achterin zitten we wel krap. Sheldon was onze beste verdediger dit seizoen. Als we onze ambities van voor het seizoen willen waarmaken, moeten we ons daar nog versterken. Het liefst met iemand die direct inzetbaar is", klinkt het.

DE CAMARGO EN VAN DAMME

Andere spelers die KVM uitzwaaiden, zijn Igor De Camargo en Joachim Van Damme. Die gingen naar respectievelijk RWDM en Standard. Om hun vertrek op te vangen, lijkt de Mechelse kern genoeg gestoffeerd. Maar door het vertrek van Bateau wil Vrancken er achteraan dus nog iemand bij. Benieuwd of zijn bestuur in actie schiet en eerstdaags uitpakt met een laat nieuwjaarsgeschenk voor de oefenmeester.   


LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Zal er nog een verdediger bijkomen?

Meest recent

'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

53
53
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

29
29
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

40
40
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

432
432
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

54
54
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

57
57
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

51
51
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

113
113
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

102
102
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

102
102
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

88
88
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

124
124
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

41
41
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

103
103
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

196
196
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

252
252
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

592
592
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

69
69
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

190
190
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

541
541
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

915
915
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

131
131
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

396
396
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

186
186

Meer sportnieuws