Bizarre naam bevestigt onderhandelingen met Barça

door
Bizarre naam bevestigt onderhandelingen met Barça

Het zijn drukke dagen bij FC Barcelona, want dat wil na het binnenhalen van Ferran Torres zich deze maand nog verder versterken. De Catalanen hopen zo alsnog meer dan een bijrol te kunnen gaan spelen in La Liga en de Europa League, want in de Champions League en de Copa del Rey werden ze al uitgeschakeld. Door de aanhoudende financiële problemen moeten ze in Camp Nou echter creatief zijn.


Daardoor duiken er weleens opvallende namen op het verlanglijstje van Barça op. Ze lijken nu immers bezig te zijn met een zeer verrassende aanwinst. "Van wat ik gehoord heb, zijn de onderhandelingen met Barça nog gaande", verklaart Oscar immers aan TNT Brasil. "Het probleem is dat ze momenteel moeite hebben om hun aanwinsten in te schrijven. Er moeten eerst spelers vertrekken."

De 30-jarige Oscar is vooral bekend van zijn passage bij Chelsea. De Blues haalden hem in 2012 voor 32 miljoen euro - op dat moment een enorm bedrag - weg bij Internacional. De Braziliaan gold op dat moment als een toptalent, maar kon die status nooit helemaal waarmaken. Hij verloor gaandeweg zijn basisplaats en begin 2017 kozen Chelsea en Oscar eieren voor hun geld met een lucratieve transfer naar Shanghai Port.

NAAR HET VOORBEELD VAN PAULINHO
Inmiddels is Oscar al vijf jaar aan de slag in de Chinese competitie, maar nu lonkt dus een opmerkelijke terugkeer naar Europa. In China drogen de miljoenen immers op en daar kan Barça nu van profiteren. Wellicht hopen de Catalanen om het succesverhaal van Paulinho te herhalen. De landgenoot van Oscar werd destijds ook uit China teruggehaald en deed het nog verrassend goed op het middenveld.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

Goede aanwinst voor Barça?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

102
102
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

68
68
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

120
120
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

52
52
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

70
70
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

199
199
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

221
221
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

81
81
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

495
495
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

202
202
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

96
96
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

187
187
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

188
188
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

340
340
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

570
570
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

245
245
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

473
473
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

101
101
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

370
370
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

269
269
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

249
249
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

93
93
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

142
142
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

109
109
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

611
611

Meer sportnieuws