Bizarre naam bevestigt onderhandelingen met Barça

door
Bizarre naam bevestigt onderhandelingen met Barça

Het zijn drukke dagen bij FC Barcelona, want dat wil na het binnenhalen van Ferran Torres zich deze maand nog verder versterken. De Catalanen hopen zo alsnog meer dan een bijrol te kunnen gaan spelen in La Liga en de Europa League, want in de Champions League en de Copa del Rey werden ze al uitgeschakeld. Door de aanhoudende financiële problemen moeten ze in Camp Nou echter creatief zijn.


Daardoor duiken er weleens opvallende namen op het verlanglijstje van Barça op. Ze lijken nu immers bezig te zijn met een zeer verrassende aanwinst. "Van wat ik gehoord heb, zijn de onderhandelingen met Barça nog gaande", verklaart Oscar immers aan TNT Brasil. "Het probleem is dat ze momenteel moeite hebben om hun aanwinsten in te schrijven. Er moeten eerst spelers vertrekken."

De 30-jarige Oscar is vooral bekend van zijn passage bij Chelsea. De Blues haalden hem in 2012 voor 32 miljoen euro - op dat moment een enorm bedrag - weg bij Internacional. De Braziliaan gold op dat moment als een toptalent, maar kon die status nooit helemaal waarmaken. Hij verloor gaandeweg zijn basisplaats en begin 2017 kozen Chelsea en Oscar eieren voor hun geld met een lucratieve transfer naar Shanghai Port.

NAAR HET VOORBEELD VAN PAULINHO
Inmiddels is Oscar al vijf jaar aan de slag in de Chinese competitie, maar nu lonkt dus een opmerkelijke terugkeer naar Europa. In China drogen de miljoenen immers op en daar kan Barça nu van profiteren. Wellicht hopen de Catalanen om het succesverhaal van Paulinho te herhalen. De landgenoot van Oscar werd destijds ook uit China teruggehaald en deed het nog verrassend goed op het middenveld.

LEES OOK: 'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

Goede aanwinst voor Barça?

Meest recent

Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

45
45
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

59
59
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

354
354
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

80
80
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

28
28
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

256
256
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

83
83
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

502
502
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

458
458
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

364
364
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

968
968
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

257
257
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

436
436
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

77
77
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1149
1149
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

213
213
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

344
344
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

123
123
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

437
437
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

359
359
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

985
985

Meer sportnieuws