TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer CDK, Ajax zorgt voor stunt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer CDK, Ajax zorgt voor stunt'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans lijkt klein dat Club Brugge na dit seizoen Charles De Ketelaere nog zal kunnen houden, want de 20-jarige aanvaller is alsmaar meer gegeerd in het buitenland. Hij wordt nu ook getipt als de ideale versterking voor Tottenham, al is het niet duidelijk in welke mate en hoe concreet de Engelse topclub geïnteresseerd is. Het lijdt echter alsmaar minder twijfel dat CDK vroeg of laat bij een topclub zal belanden.



Het leek erop dat OH Leuven deze maand een poging zou wagen om Didier Lamkel Zé naar Den Dreef te lokken. Maar die kans lijkt nu een pak minder waarschijnlijk, nadat trainer Marc Brys verkondigde dat er deze winter enkel nog een spits gezocht wordt. Verder zal OHL alleen nog aanwinsten binnenhalen in functie van volgend seizoen. Antwerp zal dus nog verder moeten zoeken naar een oplossing voor zijn enfant terrible.

AA Gent heeft een belangrijke slag geslagen, want het is erin geslaagd om Malick Fofana onder contract te leggen. De 16-jarige aanvaller wordt aanzien als een groot talent en stond in de belangstelling van verschillende clubs, waaronder Ajax. Hij kiest er echter voor om bij Gent door te breken en tekende een profcontract tot 2024.



Anderlecht maakt nu al werk van volgend seizoen, waarvoor het een eerste aanwinst op het oog heeft; Het zou namelijk een bod van 1,2 miljoen euro uitgebracht hebben op Teboho Mokoena, een 24-jarige middenvelder van SuperSport United. Hij heeft ook een aanbieding op zak van Mamelodi Sundowns, dat bereid is een hogere transfersom te betalen. De Zuid-Afrikaanse international geeft echter de voorkeur aan een transfer naar het buitenland.

Bij Union staan ze dan weer op het punt om hun derde aanwinst van de maand binnen te halen. Cameron Puertas zou vrijdag zijn medische testen afleggen en daarna zijn handtekening zetten. De 23-jarige middenvelder komt over van Stade Lausanne voor een bedrag van 1,2 miljoen euro, waarmee hij de duurste aankoop in de clubgeschiedenis van Union wordt.

BUITENLAND

Ajax staat op het punt om een opmerkelijke transfer te realiseren. Het heeft immers bijna een akkoord met Juventus over de komst van Mohamed Ihattaren, die voor de rest van het seizoen gehuurd zou worden. Ajax zou ook een aankoopoptie bedingen. Het 19-jarige toptalent brak door bij rivaal PSV, waar hij door gedragsproblemen moest vertrekken.

Het lijkt er alsmaar meer op dat Zinedine Zidane zijn ploeg voor volgend seizoen gekozen heeft. Er duiken immers nieuwe geruchten op dat hij in de zomer aan de slag zou gaan bij PSG, waar men niet helemaal tevreden is over het werk van Mauricio Pochettino. De Argentijn heeft de kleedkamer niet helemaal onder controle en moet daarom beschikken. Hij zou wel terechtkunnen bij Manchester United, waar hij volgend seizoen Rangnick kan opvolgen.



In Parijs azen ze nog steeds op de Champions League, of dat nu met Pochettino of Zidane is. Er wordt dus ook verder geïnvesteerd in de spelersgroep. Zo zou PSG graag Tanguy Ndombélé terug naar Frankrijk willen halen. De middenvelder is geen vaste waarde meer bij Tottenham, maar in Parijs denken ze wel alles uit zijn potentieel te kunnen halen. Er wordt gesproken over een huurdeal met aankoopoptie of een ruildeal met Leandro Paredes.

LEES OOK: Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Zou Tottenham een goede club zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

8
8
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

128
128
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

20
20
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

34
34
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

30
30
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

149
149
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

218
218
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

151
151
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

169
169
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

130
130
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

264
264
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

257
257
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

111
111
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

307
307
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

131
131
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

198
198
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

483
483
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

425
425
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

500
500
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

139
139
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

162
162
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

124
124

Meer sportnieuws