TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer CDK, Ajax zorgt voor stunt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer CDK, Ajax zorgt voor stunt'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans lijkt klein dat Club Brugge na dit seizoen Charles De Ketelaere nog zal kunnen houden, want de 20-jarige aanvaller is alsmaar meer gegeerd in het buitenland. Hij wordt nu ook getipt als de ideale versterking voor Tottenham, al is het niet duidelijk in welke mate en hoe concreet de Engelse topclub geïnteresseerd is. Het lijdt echter alsmaar minder twijfel dat CDK vroeg of laat bij een topclub zal belanden.



Het leek erop dat OH Leuven deze maand een poging zou wagen om Didier Lamkel Zé naar Den Dreef te lokken. Maar die kans lijkt nu een pak minder waarschijnlijk, nadat trainer Marc Brys verkondigde dat er deze winter enkel nog een spits gezocht wordt. Verder zal OHL alleen nog aanwinsten binnenhalen in functie van volgend seizoen. Antwerp zal dus nog verder moeten zoeken naar een oplossing voor zijn enfant terrible.

AA Gent heeft een belangrijke slag geslagen, want het is erin geslaagd om Malick Fofana onder contract te leggen. De 16-jarige aanvaller wordt aanzien als een groot talent en stond in de belangstelling van verschillende clubs, waaronder Ajax. Hij kiest er echter voor om bij Gent door te breken en tekende een profcontract tot 2024.



Anderlecht maakt nu al werk van volgend seizoen, waarvoor het een eerste aanwinst op het oog heeft; Het zou namelijk een bod van 1,2 miljoen euro uitgebracht hebben op Teboho Mokoena, een 24-jarige middenvelder van SuperSport United. Hij heeft ook een aanbieding op zak van Mamelodi Sundowns, dat bereid is een hogere transfersom te betalen. De Zuid-Afrikaanse international geeft echter de voorkeur aan een transfer naar het buitenland.

Bij Union staan ze dan weer op het punt om hun derde aanwinst van de maand binnen te halen. Cameron Puertas zou vrijdag zijn medische testen afleggen en daarna zijn handtekening zetten. De 23-jarige middenvelder komt over van Stade Lausanne voor een bedrag van 1,2 miljoen euro, waarmee hij de duurste aankoop in de clubgeschiedenis van Union wordt.

BUITENLAND

Ajax staat op het punt om een opmerkelijke transfer te realiseren. Het heeft immers bijna een akkoord met Juventus over de komst van Mohamed Ihattaren, die voor de rest van het seizoen gehuurd zou worden. Ajax zou ook een aankoopoptie bedingen. Het 19-jarige toptalent brak door bij rivaal PSV, waar hij door gedragsproblemen moest vertrekken.

Het lijkt er alsmaar meer op dat Zinedine Zidane zijn ploeg voor volgend seizoen gekozen heeft. Er duiken immers nieuwe geruchten op dat hij in de zomer aan de slag zou gaan bij PSG, waar men niet helemaal tevreden is over het werk van Mauricio Pochettino. De Argentijn heeft de kleedkamer niet helemaal onder controle en moet daarom beschikken. Hij zou wel terechtkunnen bij Manchester United, waar hij volgend seizoen Rangnick kan opvolgen.



In Parijs azen ze nog steeds op de Champions League, of dat nu met Pochettino of Zidane is. Er wordt dus ook verder geïnvesteerd in de spelersgroep. Zo zou PSG graag Tanguy Ndombélé terug naar Frankrijk willen halen. De middenvelder is geen vaste waarde meer bij Tottenham, maar in Parijs denken ze wel alles uit zijn potentieel te kunnen halen. Er wordt gesproken over een huurdeal met aankoopoptie of een ruildeal met Leandro Paredes.

LEES OOK: Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Zou Tottenham een goede club zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

11
11
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

16
16
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

98
98
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

41
41
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

22
22
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

85
85
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

177
177
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

397
397
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

105
105
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

91
91
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

412
412
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

113
113
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

153
153
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

401
401
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

233
233
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

225
225
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

253
253
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

80
80
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

124
124
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

202
202
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

138
138
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

627
627

Meer sportnieuws