Lierse SK haalt ex-Rode Duivel in huis

door
Lierse SK haalt ex-Rode Duivel in huis

Lierse SK is een club die bewijst dat het met een Belgische aanpak ook kan. De club staat knap tweede in Eerste Klasse B. De Pallietters maakten bekend dat een voormalige Rode Duivel de nieuwe coach van de beloften wordt.


"Onze club bereikte een akkoord met Sepp De Roover om de functie van beloftencoach op zich te nemen vanaf volgend seizoen”, deelt Lierse mee. De Roover was twee keer Rode Duivel en speelde onder meer voor Sparta Rotterdam, FC Groningen en Sporting Lokeren.

De Roover is uiteraard ook zeer tevreden met zijn nieuwe uitdaging. "Het project dat Lierse voor ogen heeft, is er eentje op langere termijn. Ik geloof oprecht dat het opleiden van eigen jeugdspelers gaat renderen. Toen ik mijn carrière startte bij Verbroedering Geel, sprak iedereen vol lof over de Lierse jeugdwerking. Deze tijden gaan ongetwijfeld terugkomen, al zal dit een proces met vallen en opstaan zijn. Ik zag onlangs de U18 spelen tegen Racing Genk, en ik was erg onder de indruk. Laat het duidelijk zijn: bij de Lierse jeugd loopt er nu al aardig wat talent. Ik sta te popelen om deze nieuwe uitdaging aan te gaan."

Hoofd jeugdopleiding Dirk Gyselinckx is zeer opgetogen met de komst Van De Roover. "Sepp De Roover is iemand die ik zeer hoog inschat als coach en als persoon. Ik zie in hem de ideale bruggenbouwer tussen de beloften en de A-kern. De stap naar het profvoetbal is voor een jeugdspeler enorm groot, ik ben ervan overtuigd dat Sepp met zijn ervaring in het profvoetbal deze overgang kan vergemakkelijken. Lierse blijft investeren in de eigen jeugdopleiding, dit is de koers die we moeten blijven bewandelen!"

Een goede zet van Lierse?

Meest recent

KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

2
2
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

38
38
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

67
67
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

316
316
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

111
111
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

288
288
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

83
83
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

104
104
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

156
156
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

190
190
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

221
221
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1158
1158
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

143
143
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

340
340
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

409
409
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

272
272
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

337
337
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94

Meer sportnieuws