Lierse SK haalt ex-Rode Duivel in huis

door
Lierse SK haalt ex-Rode Duivel in huis

Lierse SK is een club die bewijst dat het met een Belgische aanpak ook kan. De club staat knap tweede in Eerste Klasse B. De Pallietters maakten bekend dat een voormalige Rode Duivel de nieuwe coach van de beloften wordt.


"Onze club bereikte een akkoord met Sepp De Roover om de functie van beloftencoach op zich te nemen vanaf volgend seizoen”, deelt Lierse mee. De Roover was twee keer Rode Duivel en speelde onder meer voor Sparta Rotterdam, FC Groningen en Sporting Lokeren.

De Roover is uiteraard ook zeer tevreden met zijn nieuwe uitdaging. "Het project dat Lierse voor ogen heeft, is er eentje op langere termijn. Ik geloof oprecht dat het opleiden van eigen jeugdspelers gaat renderen. Toen ik mijn carrière startte bij Verbroedering Geel, sprak iedereen vol lof over de Lierse jeugdwerking. Deze tijden gaan ongetwijfeld terugkomen, al zal dit een proces met vallen en opstaan zijn. Ik zag onlangs de U18 spelen tegen Racing Genk, en ik was erg onder de indruk. Laat het duidelijk zijn: bij de Lierse jeugd loopt er nu al aardig wat talent. Ik sta te popelen om deze nieuwe uitdaging aan te gaan."

Hoofd jeugdopleiding Dirk Gyselinckx is zeer opgetogen met de komst Van De Roover. "Sepp De Roover is iemand die ik zeer hoog inschat als coach en als persoon. Ik zie in hem de ideale bruggenbouwer tussen de beloften en de A-kern. De stap naar het profvoetbal is voor een jeugdspeler enorm groot, ik ben ervan overtuigd dat Sepp met zijn ervaring in het profvoetbal deze overgang kan vergemakkelijken. Lierse blijft investeren in de eigen jeugdopleiding, dit is de koers die we moeten blijven bewandelen!"

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Een goede zet van Lierse?

Meest recent

Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

4
4
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

68
68
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

85
85
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

39
39
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

229
229
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

201
201
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

29
29
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

51
51
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

256
256
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

231
231
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

129
129
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

87
87
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

97
97
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

282
282
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

356
356
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

281
281
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

427
427
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

272
272
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

706
706
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

274
274
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

187
187

Meer sportnieuws