KVO-nieuwkomer stomverbaasd: "Niet te geloven!"

240
KVO-nieuwkomer stomverbaasd:

KV Oostende verkeert nog altijd in gevaar in de Jupiler Pro League. De Kustboys staan maar vier punten boven de degradatiestreep, al kwamen ze dit weekend wel niet in actie. Tegenstander Zulte Waregem had namelijk te kampen met heel wat coronabesmettingen.


Sportief loopt het dus moeizaam in de Koningin der Badsteden dit seizoen. En daar kwam gisteren nog een klap bovenop: Alexander Blessin zwaait de club uit en gaat zijn voetbalgeluk in Italië beproeven. Zijn nieuwe bestemming wordt Genoa, de op een na laatste in de laars. Een aderlating, al mochten er ook al aanwinsten genoteerd worden in de winter. Een van die aanwinsten was Tatsuhiro Sakamoto, die de opmerkelijke primeur kreeg om de eerste Japanner ooit bij KVO te zijn.

De 25-jarige Sakamoto wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Cerezo Osaka, een ploeg uit zijn thuisland. De middenvelder moet voor een broodnodige kwaliteitsinjectie zorgen aan de kust en als het kan in de rol van aangever kruipen. Voor Cerezo Osaka gaf hij in 81 wedstrijden maar liefst 15 assists. In Oostende hopen ze dat hij dat kunststukje op Belgische bodem kan herhalen.

STOMVERBAASD

Zijn eerste weken heeft Sakamoto ondertussen achter de rug in ons land. Hij heeft zich al een goed beeld kunnen vormen van KVO en is enorm verrast. Bij Het Laatste Nieuws vertelt hij dat de club momenteel onder haar waarde staat. "Echt, het is eigenlijk niet te geloven dat dit team zo laag geklasseerd staat. Ik heb de ploeg al goed leren kennen en hier loopt heel wat kwaliteit rond", lezen we.

Zal hij potten breken bij KVO?

Meest recent

'Sommer in nesten: Club Brugge denkt al aan vervanger'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

27
27
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

62
62
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

424
424
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

81
81
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

483
483
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

50
50
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

60
60
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

818
818
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

49
49
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

58
58
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

206
206
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

138
138
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

343
343
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

172
172
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

81
81
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

116
116
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

246
246
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

106
106
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

564
564
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

574
574
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

422
422
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

158
158
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

260
260
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

232
232

Meer sportnieuws