'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

201 stemmen
'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

Luis Suárez hielp Atlético Madrid vorig jaar met een hoop doelpunten nog aan de titel in Spanje, maar dit seizoen loopt het stroever. De Uruguayaan staat al een tijdje droog in La Liga en zou heel binnenkort misschien wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


Er zou naar verluidt heel wat interesse zijn in de diensten van de aanvaller. Uit Engeland is het volgens verschillende media Aston Villa dat de goalgetter wil aantrekken. De club uit Birmingham wordt getraind door Steven Gerrard, nota bene een ex-ploegmaat van Suárez tijdens zijn periode bij Liverpool. Gerrard kan de kwaliteiten van Suárez daardoor goed inschatten. De speler zelf zou wel oren hebben naar een reünie bij Aston Villa, waar onlangs met Philippe Coutinho nóg een ex-Liverpoolspeler aan de slag ging.

ATLÉTICO VERPEST DROOM

Er zou echter een probleem zijn om de transfer rond te maken. Volgens The Sun zou Atlético namelijk helemaal niet van plan zijn om mee te werken aan een overgang. Meer nog: de Rojiblancos zouden willen dat Suárez het seizoen uitdoet in Madrid. Een serieuze domper dus voor de speler, Steven Gerrard en heel Aston Villa.

Over de titel lijken ze bij Atlético dit jaar al een kruis te mogen maken. Stadsgenoot en eeuwige rivaal Real Madrid telt - met één duel meer gespeeld - momenteel maar liefst zestien punten meer dan Diego Simeone en co. De suprematie van Real werd onlangs nog maar eens in de verf gezet met winst in de Supercopa. Afwachten of Suárez zinnens is om het seizoen uit te doen, of dat hij toch een wintertransfer wil forceren. Het zou de laatste kans zijn voor Atlético om nog iets te verdienen aan de aanvaller, want zijn contract loopt af in de zomer.     

           

 

LEES OOK: MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Zal hij naar Aston Villa gaan?

Meest recent

Vanaken veegt Union van de mat: "De beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

0
0
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

67
67
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

77
77
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

31
31
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

74
74
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

227
227
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

446
446
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

281
281
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

415
415
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

372
372
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

363
363
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

276
276
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

245
245
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

478
478
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

315
315
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

296
296
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

310
310
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

84
84
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

203
203
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

200
200
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

329
329

Meer sportnieuws