'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

door
'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

Luis Suárez hielp Atlético Madrid vorig jaar met een hoop doelpunten nog aan de titel in Spanje, maar dit seizoen loopt het stroever. De Uruguayaan staat al een tijdje droog in La Liga en zou heel binnenkort misschien wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


Er zou naar verluidt heel wat interesse zijn in de diensten van de aanvaller. Uit Engeland is het volgens verschillende media Aston Villa dat de goalgetter wil aantrekken. De club uit Birmingham wordt getraind door Steven Gerrard, nota bene een ex-ploegmaat van Suárez tijdens zijn periode bij Liverpool. Gerrard kan de kwaliteiten van Suárez daardoor goed inschatten. De speler zelf zou wel oren hebben naar een reünie bij Aston Villa, waar onlangs met Philippe Coutinho nóg een ex-Liverpoolspeler aan de slag ging.

ATLÉTICO VERPEST DROOM

Er zou echter een probleem zijn om de transfer rond te maken. Volgens The Sun zou Atlético namelijk helemaal niet van plan zijn om mee te werken aan een overgang. Meer nog: de Rojiblancos zouden willen dat Suárez het seizoen uitdoet in Madrid. Een serieuze domper dus voor de speler, Steven Gerrard en heel Aston Villa.

Over de titel lijken ze bij Atlético dit jaar al een kruis te mogen maken. Stadsgenoot en eeuwige rivaal Real Madrid telt - met één duel meer gespeeld - momenteel maar liefst zestien punten meer dan Diego Simeone en co. De suprematie van Real werd onlangs nog maar eens in de verf gezet met winst in de Supercopa. Afwachten of Suárez zinnens is om het seizoen uit te doen, of dat hij toch een wintertransfer wil forceren. Het zou de laatste kans zijn voor Atlético om nog iets te verdienen aan de aanvaller, want zijn contract loopt af in de zomer.     

           

 

LEES OOK: Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Zal hij naar Aston Villa gaan?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

232
232
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

194
194
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

109
109
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

54
54
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

162
162
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

305
305
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

273
273
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

111
111
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

114
114
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

231
231
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

277
277
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

560
560
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

452
452
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

651
651
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

651
651
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2287
2287
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

155
155

Meer sportnieuws