'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

201 stemmen
'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

Luis Suárez hielp Atlético Madrid vorig jaar met een hoop doelpunten nog aan de titel in Spanje, maar dit seizoen loopt het stroever. De Uruguayaan staat al een tijdje droog in La Liga en zou heel binnenkort misschien wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


Er zou naar verluidt heel wat interesse zijn in de diensten van de aanvaller. Uit Engeland is het volgens verschillende media Aston Villa dat de goalgetter wil aantrekken. De club uit Birmingham wordt getraind door Steven Gerrard, nota bene een ex-ploegmaat van Suárez tijdens zijn periode bij Liverpool. Gerrard kan de kwaliteiten van Suárez daardoor goed inschatten. De speler zelf zou wel oren hebben naar een reünie bij Aston Villa, waar onlangs met Philippe Coutinho nóg een ex-Liverpoolspeler aan de slag ging.

ATLÉTICO VERPEST DROOM

Er zou echter een probleem zijn om de transfer rond te maken. Volgens The Sun zou Atlético namelijk helemaal niet van plan zijn om mee te werken aan een overgang. Meer nog: de Rojiblancos zouden willen dat Suárez het seizoen uitdoet in Madrid. Een serieuze domper dus voor de speler, Steven Gerrard en heel Aston Villa.

Over de titel lijken ze bij Atlético dit jaar al een kruis te mogen maken. Stadsgenoot en eeuwige rivaal Real Madrid telt - met één duel meer gespeeld - momenteel maar liefst zestien punten meer dan Diego Simeone en co. De suprematie van Real werd onlangs nog maar eens in de verf gezet met winst in de Supercopa. Afwachten of Suárez zinnens is om het seizoen uit te doen, of dat hij toch een wintertransfer wil forceren. Het zou de laatste kans zijn voor Atlético om nog iets te verdienen aan de aanvaller, want zijn contract loopt af in de zomer.     

           

 

LEES OOK: ‘Lionel Messi lokt nieuwe superster naar Inter Miami’

Zal hij naar Aston Villa gaan?

Meest recent

Opmerkelijk transferadvies: "Koop Tresoldi niet!"

Bij Club Brugge maken ze zich op voor een hete transferzomer. Verschillende goudhaantjes zijn grof ...

115
115
'Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws na brand'

De Rode Duivels zagen hun voorbereiding op het WK dinsdag opgeschrikt worden. Een stevige brand ...

23
23
Werk voor De Condé: Genkse transferprioriteit aangereikt

KRC Genk kan nog een Europees ticket pakken als het in de barrages AA Gent klopt, maar al bij al is ...

94
94
Lukaku neemt laatste twijfels over toekomst weg

Romelu Lukaku doet er alles aan om in topvorm op het WK te verschijnen na een verloren seizoen. Hij ...

50
50
'Charleroi neemt verrassende trainersbeslissing'

Verschillende eersteklassers zijn nog op zoek naar een trainer voor volgend seizoen. Charleroi is ...

42
42
Mignolet onthult: dit wordt zijn functie bij de KBVB

Simon Mignolet is niet langer profvoetballer. Zondag zette de 38-jarige doelman een punt achter zijn ...

99
99
'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'

Anderlecht beleefde vorig weekend een uiterst pijnlijk seizoenseinde, maar voor niemand was die ...

103
103
AA Gent legt revelatie langer onder contract

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket en dat zou een opsteker zijn voor de ...

55
55
Droom El Ouahdi komt uit: Marokko met veel bekenden naar WK

KRC Genk moet straks in de Europese barrages tegen AA Gent al de nodige WK-gangers missen. Na ...

128
128
'Anderlecht vecht met Ajax om nieuwe parel'

Paars-Wit heeft héél veel talent rondlopen op Neerpede. De komende jaren mogen de fans ...

286
286
Standard verwent fans met galamatch tegen Europese topclub

Standard greep voor het zoveelste jaar op rij naast een Europese ticket. De slapende reus werd even ...

128
128
Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

203
203
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

885
885
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

77
77
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

238
238
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

328
328
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

355
355
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

815
815
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

698
698
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

506
506
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

198
198
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

613
613
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Voorlopig durft hij een derde seizoen bij Club Brugge nog altijd niet volledig uit te sluiten, maar ...

291
291
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

268
268

Meer sportnieuws