'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

door
'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

Luis Suárez hielp Atlético Madrid vorig jaar met een hoop doelpunten nog aan de titel in Spanje, maar dit seizoen loopt het stroever. De Uruguayaan staat al een tijdje droog in La Liga en zou heel binnenkort misschien wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


Er zou naar verluidt heel wat interesse zijn in de diensten van de aanvaller. Uit Engeland is het volgens verschillende media Aston Villa dat de goalgetter wil aantrekken. De club uit Birmingham wordt getraind door Steven Gerrard, nota bene een ex-ploegmaat van Suárez tijdens zijn periode bij Liverpool. Gerrard kan de kwaliteiten van Suárez daardoor goed inschatten. De speler zelf zou wel oren hebben naar een reünie bij Aston Villa, waar onlangs met Philippe Coutinho nóg een ex-Liverpoolspeler aan de slag ging.

ATLÉTICO VERPEST DROOM

Er zou echter een probleem zijn om de transfer rond te maken. Volgens The Sun zou Atlético namelijk helemaal niet van plan zijn om mee te werken aan een overgang. Meer nog: de Rojiblancos zouden willen dat Suárez het seizoen uitdoet in Madrid. Een serieuze domper dus voor de speler, Steven Gerrard en heel Aston Villa.

Over de titel lijken ze bij Atlético dit jaar al een kruis te mogen maken. Stadsgenoot en eeuwige rivaal Real Madrid telt - met één duel meer gespeeld - momenteel maar liefst zestien punten meer dan Diego Simeone en co. De suprematie van Real werd onlangs nog maar eens in de verf gezet met winst in de Supercopa. Afwachten of Suárez zinnens is om het seizoen uit te doen, of dat hij toch een wintertransfer wil forceren. Het zou de laatste kans zijn voor Atlético om nog iets te verdienen aan de aanvaller, want zijn contract loopt af in de zomer.     

           

 

LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Zal hij naar Aston Villa gaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

9
9
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

25
25
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

116
116
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

961
961
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

111
111
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

32
32
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

103
103
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

206
206
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

55
55
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

108
108
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

45
45
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

38
38
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

150
150
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

77
77
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

280
280
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

66
66
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

78
78
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

86
86
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

82
82
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

114
114
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

519
519
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

40
40
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

91
91
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

266
266

Meer sportnieuws