'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

201
'Atlético verpest ultieme droom Suárez'

Luis Suárez hielp Atlético Madrid vorig jaar met een hoop doelpunten nog aan de titel in Spanje, maar dit seizoen loopt het stroever. De Uruguayaan staat al een tijdje droog in La Liga en zou heel binnenkort misschien wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


Er zou naar verluidt heel wat interesse zijn in de diensten van de aanvaller. Uit Engeland is het volgens verschillende media Aston Villa dat de goalgetter wil aantrekken. De club uit Birmingham wordt getraind door Steven Gerrard, nota bene een ex-ploegmaat van Suárez tijdens zijn periode bij Liverpool. Gerrard kan de kwaliteiten van Suárez daardoor goed inschatten. De speler zelf zou wel oren hebben naar een reünie bij Aston Villa, waar onlangs met Philippe Coutinho nóg een ex-Liverpoolspeler aan de slag ging.

ATLÉTICO VERPEST DROOM

Er zou echter een probleem zijn om de transfer rond te maken. Volgens The Sun zou Atlético namelijk helemaal niet van plan zijn om mee te werken aan een overgang. Meer nog: de Rojiblancos zouden willen dat Suárez het seizoen uitdoet in Madrid. Een serieuze domper dus voor de speler, Steven Gerrard en heel Aston Villa.

Over de titel lijken ze bij Atlético dit jaar al een kruis te mogen maken. Stadsgenoot en eeuwige rivaal Real Madrid telt - met één duel meer gespeeld - momenteel maar liefst zestien punten meer dan Diego Simeone en co. De suprematie van Real werd onlangs nog maar eens in de verf gezet met winst in de Supercopa. Afwachten of Suárez zinnens is om het seizoen uit te doen, of dat hij toch een wintertransfer wil forceren. Het zou de laatste kans zijn voor Atlético om nog iets te verdienen aan de aanvaller, want zijn contract loopt af in de zomer.     

           

 

LEES OOK: Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Zal hij naar Aston Villa gaan?

Meest recent

Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

334
334
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

39
39
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

275
275
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

27
27
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

50
50
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

655
655
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

36
36
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

48
48
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

181
181
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

120
120
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

45
45
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

297
297
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

157
157
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

69
69
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

103
103
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

233
233
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

105
105
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

529
529
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

530
530
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

413
413
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

150
150
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

254
254
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

221
221
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

493
493

Meer sportnieuws