'Hazard stuurde PSG wandelen met krankzinnige eis'

door
'Hazard stuurde PSG wandelen met krankzinnige eis'

Het wordt uitkijken of Eden Hazard donderdagavond nog eens speelminuten krijgt bij Real Madrid, dat het in de Copa del Rey opneemt tegen Elche. De Rode Duivel bleef in de laatste wedstrijden telkens aan de bank gekluisterd en dat heeft ervoor gezorgd dat de geruchten over zijn toekomst weer volop aangezwengeld zijn. Er werd zelfs geopperd dat hij nog deze maand zou kunnen vertrekken.


Zoals wel vaker de voorbije maanden werden Chelsea en Newcastle naar voor geschoven als mogelijke bestemmingen, maar er verschenen ook vage geruchten over belangstelling van Paris Saint-Germain. De kans lijkt echter vrijwel onbestaande dat Hazard naar Parijs zal trekken, zeker omdat hij de Franse grootmacht in het verleden al een neus zette.

In de zomer van 2019 trok PSG immers al eens aan de mouw van Hazard, maar volgens Foot Mercato had de aanvaller toen al zijn zinnen gezet op een transfer naar Real. Hij eiste daarom een jaarloon van maar liefst 26 miljoen euro, het dubbele van wat hij uiteindelijk bij Real zou opstrijken. De Parijzenaars dropen dan ook ontgoocheld af.

DE WIL VAN EDEN
Hoe dan ook is een transfer deze maand niet aan de orde, maakt Marca stellig nog eens duidelijk. Volgens de Spaanse krant wil Hazard in tegenstelling tot eerdere berichten deze maand helemaal niet weg en wil hij het seizoen uitdoen in Madrid, ondanks dat de club wel openstaat voor een verkoop. In de zomer kan een overgang wel besproken worden als er geen beterschap komt in zijn situatie.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Had Hazard beter bij PSG getekend?

Meest recent

Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

41
41
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

33
33
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

68
68
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

27
27
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

17
17
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

111
111
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

150
150
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

86
86
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

337
337
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

228
228
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

309
309
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

99
99
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

444
444
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

280
280
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

86
86
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

145
145
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

83
83
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

230
230
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

447
447
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

397
397
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

164
164
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

221
221
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

577
577
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

964
964

Meer sportnieuws