'Hazard stuurde PSG wandelen met krankzinnige eis'

door
'Hazard stuurde PSG wandelen met krankzinnige eis'

Het wordt uitkijken of Eden Hazard donderdagavond nog eens speelminuten krijgt bij Real Madrid, dat het in de Copa del Rey opneemt tegen Elche. De Rode Duivel bleef in de laatste wedstrijden telkens aan de bank gekluisterd en dat heeft ervoor gezorgd dat de geruchten over zijn toekomst weer volop aangezwengeld zijn. Er werd zelfs geopperd dat hij nog deze maand zou kunnen vertrekken.


Zoals wel vaker de voorbije maanden werden Chelsea en Newcastle naar voor geschoven als mogelijke bestemmingen, maar er verschenen ook vage geruchten over belangstelling van Paris Saint-Germain. De kans lijkt echter vrijwel onbestaande dat Hazard naar Parijs zal trekken, zeker omdat hij de Franse grootmacht in het verleden al een neus zette.

In de zomer van 2019 trok PSG immers al eens aan de mouw van Hazard, maar volgens Foot Mercato had de aanvaller toen al zijn zinnen gezet op een transfer naar Real. Hij eiste daarom een jaarloon van maar liefst 26 miljoen euro, het dubbele van wat hij uiteindelijk bij Real zou opstrijken. De Parijzenaars dropen dan ook ontgoocheld af.

DE WIL VAN EDEN
Hoe dan ook is een transfer deze maand niet aan de orde, maakt Marca stellig nog eens duidelijk. Volgens de Spaanse krant wil Hazard in tegenstelling tot eerdere berichten deze maand helemaal niet weg en wil hij het seizoen uitdoen in Madrid, ondanks dat de club wel openstaat voor een verkoop. In de zomer kan een overgang wel besproken worden als er geen beterschap komt in zijn situatie.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Had Hazard beter bij PSG getekend?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

40
40
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

35
35
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

79
79
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

94
94
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

405
405
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

56
56
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

224
224
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

63
63
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

119
119
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

731
731
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

84
84
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

197
197
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

489
489
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

126
126
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

338
338
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

75
75
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

418
418
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

766
766
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

223
223
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

734
734
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

179
179
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

403
403
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

251
251

Meer sportnieuws