Anderlecht krijgt goed nieuws over verkoop Dauda

door
Anderlecht krijgt goed nieuws over verkoop Dauda

Bij RSC Anderlecht gaat CEO Peter Verbeke met zijn sportieve cel een oplossing moeten zoeken voor heel wat uitgeleende spelers. Eén van hen is Mohammed Dauda die dit seizoen in Spanje voetbalt. RSCA mag hopen op een definitieve transfer.


De Spaanse tweedeklasser Cartagena huurt Dauda tot het einde van het seizoen. De Ghanese aanvaller is er een vaste waarde, maar met 2 goals en 2 assists in 23 wedstrijden zijn de statistieken zeker niet al te indrukwekkend. Toch is de club best tevreden over de speler. "We zijn heel blij met Dauda. We hebben een goede relatie met Anderlecht en de speler is hier gelukkig. Maar voorlopig focussen we ons op de wintermarkt. We zullen zien wat de toekomst brengt, maar momenteel zijn er geen onderhandelingen gaande met Anderlecht”, zei sportief directeur Manuel Breis in de Spaanse pers.

GEEN TOEKOMST BIJ RSCA

Dauda was vorig jaar één van de spelers die Vincent Kompany in zijn kern had. De 23-jarige aanvaller, die nog tot medio 2023 onder contract ligt in Brussel, kon echter nooit overtuigen. Hij viel door de mand en mede daardoor werd beslist om hem in de zomer van de hand te doen. Dauda, die in het verleden ook al werd uitgeleend aan Vitesse en Esbjerg, kostte RSCA in het verleden 200.000 euro.

Hij zou volgens Transfermarkt.be 800.000 euro waard zijn. Bij Anderlecht heeft de aanvaller geen toekomst meer, daar hebben ze met Mario Stroeykens en Benito Raman betere opties. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zullen wellicht vervangen worden door andere spelers, tenzij RSCA één van hen alsnog kan houden.

LEES OOK: Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

Gaat Cartagena hem kopen?

Meest recent

Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

220
220
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

30
30
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

76
76
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

30
30
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

56
56
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

57
57
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

377
377
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

94
94
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

238
238
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

476
476
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

236
236
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

66
66
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

129
129
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

69
69
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

359
359
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

316
316
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

108
108
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

251
251
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

227
227
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

101
101
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49

Meer sportnieuws