Anderlecht krijgt goed nieuws over verkoop Dauda

door
Anderlecht krijgt goed nieuws over verkoop Dauda

Bij RSC Anderlecht gaat CEO Peter Verbeke met zijn sportieve cel een oplossing moeten zoeken voor heel wat uitgeleende spelers. Eén van hen is Mohammed Dauda die dit seizoen in Spanje voetbalt. RSCA mag hopen op een definitieve transfer.


De Spaanse tweedeklasser Cartagena huurt Dauda tot het einde van het seizoen. De Ghanese aanvaller is er een vaste waarde, maar met 2 goals en 2 assists in 23 wedstrijden zijn de statistieken zeker niet al te indrukwekkend. Toch is de club best tevreden over de speler. "We zijn heel blij met Dauda. We hebben een goede relatie met Anderlecht en de speler is hier gelukkig. Maar voorlopig focussen we ons op de wintermarkt. We zullen zien wat de toekomst brengt, maar momenteel zijn er geen onderhandelingen gaande met Anderlecht”, zei sportief directeur Manuel Breis in de Spaanse pers.

GEEN TOEKOMST BIJ RSCA

Dauda was vorig jaar één van de spelers die Vincent Kompany in zijn kern had. De 23-jarige aanvaller, die nog tot medio 2023 onder contract ligt in Brussel, kon echter nooit overtuigen. Hij viel door de mand en mede daardoor werd beslist om hem in de zomer van de hand te doen. Dauda, die in het verleden ook al werd uitgeleend aan Vitesse en Esbjerg, kostte RSCA in het verleden 200.000 euro.

Hij zou volgens Transfermarkt.be 800.000 euro waard zijn. Bij Anderlecht heeft de aanvaller geen toekomst meer, daar hebben ze met Mario Stroeykens en Benito Raman betere opties. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zullen wellicht vervangen worden door andere spelers, tenzij RSCA één van hen alsnog kan houden.

LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Gaat Cartagena hem kopen?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

80
80
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

31
31
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

230
230
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

90
90
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

128
128
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

147
147
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

232
232
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws