Anderlecht krijgt goed nieuws over verkoop Dauda

288 stemmen
Anderlecht krijgt goed nieuws over verkoop Dauda

Bij RSC Anderlecht gaat CEO Peter Verbeke met zijn sportieve cel een oplossing moeten zoeken voor heel wat uitgeleende spelers. Eén van hen is Mohammed Dauda die dit seizoen in Spanje voetbalt. RSCA mag hopen op een definitieve transfer.


De Spaanse tweedeklasser Cartagena huurt Dauda tot het einde van het seizoen. De Ghanese aanvaller is er een vaste waarde, maar met 2 goals en 2 assists in 23 wedstrijden zijn de statistieken zeker niet al te indrukwekkend. Toch is de club best tevreden over de speler. "We zijn heel blij met Dauda. We hebben een goede relatie met Anderlecht en de speler is hier gelukkig. Maar voorlopig focussen we ons op de wintermarkt. We zullen zien wat de toekomst brengt, maar momenteel zijn er geen onderhandelingen gaande met Anderlecht”, zei sportief directeur Manuel Breis in de Spaanse pers.

GEEN TOEKOMST BIJ RSCA

Dauda was vorig jaar één van de spelers die Vincent Kompany in zijn kern had. De 23-jarige aanvaller, die nog tot medio 2023 onder contract ligt in Brussel, kon echter nooit overtuigen. Hij viel door de mand en mede daardoor werd beslist om hem in de zomer van de hand te doen. Dauda, die in het verleden ook al werd uitgeleend aan Vitesse en Esbjerg, kostte RSCA in het verleden 200.000 euro.

Hij zou volgens Transfermarkt.be 800.000 euro waard zijn. Bij Anderlecht heeft de aanvaller geen toekomst meer, daar hebben ze met Mario Stroeykens en Benito Raman betere opties. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zullen wellicht vervangen worden door andere spelers, tenzij RSCA één van hen alsnog kan houden.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Gaat Cartagena hem kopen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

83
83
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

76
76
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

71
71
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

108
108
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

140
140
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

162
162
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

238
238
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

762
762
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

514
514
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

688
688
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2179
2179
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws