Sanneh doet boekje open over Anderlecht

door
Sanneh doet boekje open over Anderlecht

Bubacar Sanneh is sinds afgelopen zomer een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract bij Anderlecht verbrak. De Gambiaan vertoeft met zijn land op de Afrika Cup. La Dernière Heure wist hem te strikken voor een gesprek.


Sanneh vond dus nog steeds geen club. "Er was wel wat interesse, maar voorlopig kwam er nog niks uit de bus. Ik wil naar een club gaan waar ze echt in mij geloven. Dat was niet het geval bij Anderlecht. Had ik dat op voorhand echt geweten, dan had ik nooit bij RSCA getekend", laat hij weten.

Marc Coucke en Luc Devroe haalden Sanneh naar Brussel en betaalden toen een enorme som van 8 miljoen euro. Dat was véél te veel en Sanneh bleek daaronder gebukt te gaan. Hij kon niet voldoen aan de verwachtingen en uitleenbeurten aan Göztepe, KV Oostende en Aarhus waren geen succes.

CONTRACT ONTBONDEN

"Ik heb mij altijd gegeven voor Anderlecht en zei nooit een negatief woord over de club. Maar na verloop van tijd was ik een makkelijke schietschijf voor alles wat slecht ging bij Anderlecht. Kompany vertelde mij nooit waarom ik geen kansen meer kreeg na twee oefenmatchen, maar dat is zijn goed recht. Ik wilde niet meer uitgeleend worden en Verbeke kwam nadien met een voorstel om het contract stop te zetten. Dat heb ik aanvaard." Sanneh hoopt de komende weken eindelijk een nieuwe club te vinden en zo op zijn 27ste zijn carrière te herlanceren. Voorlopig is er amper interesse in de fysiek sterke centrale verdediger.

LEES OOK: Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Kan hij nog een meerwaarde zijn voor een club in 1A?

Meest recent

Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

0
0
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

1
1
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

63
63
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

145
145
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

63
63
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

35
35
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

120
120
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

90
90
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

37
37
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

116
116
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

378
378
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

143
143
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

46
46
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

243
243
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

339
339
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

607
607
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

265
265
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

248
248
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

214
214
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

160
160
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

516
516
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

301
301

Meer sportnieuws