Sanneh doet boekje open over Anderlecht

539 stemmen
Sanneh doet boekje open over Anderlecht

Bubacar Sanneh is sinds afgelopen zomer een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract bij Anderlecht verbrak. De Gambiaan vertoeft met zijn land op de Afrika Cup. La Dernière Heure wist hem te strikken voor een gesprek.


Sanneh vond dus nog steeds geen club. "Er was wel wat interesse, maar voorlopig kwam er nog niks uit de bus. Ik wil naar een club gaan waar ze echt in mij geloven. Dat was niet het geval bij Anderlecht. Had ik dat op voorhand echt geweten, dan had ik nooit bij RSCA getekend", laat hij weten.

Marc Coucke en Luc Devroe haalden Sanneh naar Brussel en betaalden toen een enorme som van 8 miljoen euro. Dat was véél te veel en Sanneh bleek daaronder gebukt te gaan. Hij kon niet voldoen aan de verwachtingen en uitleenbeurten aan Göztepe, KV Oostende en Aarhus waren geen succes.

CONTRACT ONTBONDEN

"Ik heb mij altijd gegeven voor Anderlecht en zei nooit een negatief woord over de club. Maar na verloop van tijd was ik een makkelijke schietschijf voor alles wat slecht ging bij Anderlecht. Kompany vertelde mij nooit waarom ik geen kansen meer kreeg na twee oefenmatchen, maar dat is zijn goed recht. Ik wilde niet meer uitgeleend worden en Verbeke kwam nadien met een voorstel om het contract stop te zetten. Dat heb ik aanvaard." Sanneh hoopt de komende weken eindelijk een nieuwe club te vinden en zo op zijn 27ste zijn carrière te herlanceren. Voorlopig is er amper interesse in de fysiek sterke centrale verdediger.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Kan hij nog een meerwaarde zijn voor een club in 1A?

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

0
0
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

33
33
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

13
13
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

200
200
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

293
293
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

95
95
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

68
68
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

335
335
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

315
315
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

347
347
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

121
121
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

147
147
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

617
617
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

76
76
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

137
137
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

265
265
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

301
301
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

291
291
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

301
301
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

119
119
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

482
482
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws