Sanneh doet boekje open over Anderlecht

door
Sanneh doet boekje open over Anderlecht

Bubacar Sanneh is sinds afgelopen zomer een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract bij Anderlecht verbrak. De Gambiaan vertoeft met zijn land op de Afrika Cup. La Dernière Heure wist hem te strikken voor een gesprek.


Sanneh vond dus nog steeds geen club. "Er was wel wat interesse, maar voorlopig kwam er nog niks uit de bus. Ik wil naar een club gaan waar ze echt in mij geloven. Dat was niet het geval bij Anderlecht. Had ik dat op voorhand echt geweten, dan had ik nooit bij RSCA getekend", laat hij weten.

Marc Coucke en Luc Devroe haalden Sanneh naar Brussel en betaalden toen een enorme som van 8 miljoen euro. Dat was véél te veel en Sanneh bleek daaronder gebukt te gaan. Hij kon niet voldoen aan de verwachtingen en uitleenbeurten aan Göztepe, KV Oostende en Aarhus waren geen succes.

CONTRACT ONTBONDEN

"Ik heb mij altijd gegeven voor Anderlecht en zei nooit een negatief woord over de club. Maar na verloop van tijd was ik een makkelijke schietschijf voor alles wat slecht ging bij Anderlecht. Kompany vertelde mij nooit waarom ik geen kansen meer kreeg na twee oefenmatchen, maar dat is zijn goed recht. Ik wilde niet meer uitgeleend worden en Verbeke kwam nadien met een voorstel om het contract stop te zetten. Dat heb ik aanvaard." Sanneh hoopt de komende weken eindelijk een nieuwe club te vinden en zo op zijn 27ste zijn carrière te herlanceren. Voorlopig is er amper interesse in de fysiek sterke centrale verdediger.

LEES OOK: Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

Kan hij nog een meerwaarde zijn voor een club in 1A?

Meest recent

'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

42
42
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

142
142
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

79
79
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

93
93
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

85
85
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

98
98
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

340
340
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

300
300
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

80
80
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

136
136
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

315
315
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

121
121
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

293
293
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

189
189
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

747
747
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

191
191
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

154
154
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

59
59
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

128
128
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

364
364
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

460
460
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

296
296
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

287
287
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

306
306
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

594
594

Meer sportnieuws