Sanneh doet boekje open over Anderlecht

539 stemmen
Sanneh doet boekje open over Anderlecht

Bubacar Sanneh is sinds afgelopen zomer een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract bij Anderlecht verbrak. De Gambiaan vertoeft met zijn land op de Afrika Cup. La Dernière Heure wist hem te strikken voor een gesprek.


Sanneh vond dus nog steeds geen club. "Er was wel wat interesse, maar voorlopig kwam er nog niks uit de bus. Ik wil naar een club gaan waar ze echt in mij geloven. Dat was niet het geval bij Anderlecht. Had ik dat op voorhand echt geweten, dan had ik nooit bij RSCA getekend", laat hij weten.

Marc Coucke en Luc Devroe haalden Sanneh naar Brussel en betaalden toen een enorme som van 8 miljoen euro. Dat was véél te veel en Sanneh bleek daaronder gebukt te gaan. Hij kon niet voldoen aan de verwachtingen en uitleenbeurten aan Göztepe, KV Oostende en Aarhus waren geen succes.

CONTRACT ONTBONDEN

"Ik heb mij altijd gegeven voor Anderlecht en zei nooit een negatief woord over de club. Maar na verloop van tijd was ik een makkelijke schietschijf voor alles wat slecht ging bij Anderlecht. Kompany vertelde mij nooit waarom ik geen kansen meer kreeg na twee oefenmatchen, maar dat is zijn goed recht. Ik wilde niet meer uitgeleend worden en Verbeke kwam nadien met een voorstel om het contract stop te zetten. Dat heb ik aanvaard." Sanneh hoopt de komende weken eindelijk een nieuwe club te vinden en zo op zijn 27ste zijn carrière te herlanceren. Voorlopig is er amper interesse in de fysiek sterke centrale verdediger.

LEES OOK: Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Kan hij nog een meerwaarde zijn voor een club in 1A?

Meest recent

Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

0
0
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

41
41
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

14
14
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

38
38
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

36
36
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

270
270
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

410
410
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

135
135
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

90
90
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

118
118
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

146
146
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

178
178
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

156
156
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

137
137
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

468
468
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

549
549
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

853
853
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

252
252
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

205
205
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

544
544
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

187
187
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

316
316
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1048
1048
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248

Meer sportnieuws