‘Jonathan David maakt nieuwe knaltransfer’

door
‘Jonathan David maakt nieuwe knaltransfer’

Real Madrid en FC Barcelona willen komende zomer een jonge aanvaller aan de kern toevoegen. Erling Haaland is het droomdoelwit, maar de Noor is peperduur. Daarom kijken de twee topclubs uit naar andere opties.


Zo melden Canadese media dat FC Barcelona en Real Madrid Jonathan David op hun shortlist hebben gezet. De Canadese aanvaller is bijzonder sterk bezig bij Lille OSC, waar hij dit seizoen met 16 goals in 29 wedstrijden een smaakmaker is. Lille OSC, dat vorig jaar de titel won en nu amper tiende staat, zal zijn spits sowieso komende zomer zien vertrekken. Ook ploegen als Arsenal, Tottenham en Chelsea toonden al interesse.

OPVOLGER BENZEMA

De makelaar van David liet weten dat er in januari geen transfer zal plaatsvinden, maar dat het de bedoeling is om komende zomer een stap te zetten. Bij Real Madrid zou David stilaan de opvolger moeten worden van Karim Benzema. Hij zou dan in diens schaduw rustig kunnen groeien in Madrid om op termijn de nieuwe smaakmaker in de spits te worden. Bij Barcelona zou Xavi een voorstander zijn van de komst van David. Met zijn voetballend vermogen, leepheid voor doel en scorend vermogen past hij als gegoten in de voetbalvisie van Barça.

Lille OSC haalde David voor 32 miljoen euro weg bij AA Gent en zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt.be ondertussen 50 miljoen euro. Het staat nu al vast dat Lille OSC minstens 70 miljoen euro wil vangen voor zijn topspits. Zo lijkt er dus alweer een oude bekende van het Belgische voetbal te gaan doorstoten naar de Europese top. Bij AA Gent zullen ze alvast trots zijn.

LEES OOK: Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Bij welke club past hij het best?

Meest recent

Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

10
10
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

66
66
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

106
106
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

85
85
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

245
245
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

194
194
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

118
118
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

115
115
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

152
152
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

320
320
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

172
172
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

111
111
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

141
141
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

108
108
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

176
176
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

55
55
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

129
129
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

376
376
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

151
151
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

227
227
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

60
60
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

237
237
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

102
102
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

35
35

Meer sportnieuws