‘Jonathan David maakt nieuwe knaltransfer’

968 stemmen
‘Jonathan David maakt nieuwe knaltransfer’

Real Madrid en FC Barcelona willen komende zomer een jonge aanvaller aan de kern toevoegen. Erling Haaland is het droomdoelwit, maar de Noor is peperduur. Daarom kijken de twee topclubs uit naar andere opties.


Zo melden Canadese media dat FC Barcelona en Real Madrid Jonathan David op hun shortlist hebben gezet. De Canadese aanvaller is bijzonder sterk bezig bij Lille OSC, waar hij dit seizoen met 16 goals in 29 wedstrijden een smaakmaker is. Lille OSC, dat vorig jaar de titel won en nu amper tiende staat, zal zijn spits sowieso komende zomer zien vertrekken. Ook ploegen als Arsenal, Tottenham en Chelsea toonden al interesse.

OPVOLGER BENZEMA

De makelaar van David liet weten dat er in januari geen transfer zal plaatsvinden, maar dat het de bedoeling is om komende zomer een stap te zetten. Bij Real Madrid zou David stilaan de opvolger moeten worden van Karim Benzema. Hij zou dan in diens schaduw rustig kunnen groeien in Madrid om op termijn de nieuwe smaakmaker in de spits te worden. Bij Barcelona zou Xavi een voorstander zijn van de komst van David. Met zijn voetballend vermogen, leepheid voor doel en scorend vermogen past hij als gegoten in de voetbalvisie van Barça.

Lille OSC haalde David voor 32 miljoen euro weg bij AA Gent en zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt.be ondertussen 50 miljoen euro. Het staat nu al vast dat Lille OSC minstens 70 miljoen euro wil vangen voor zijn topspits. Zo lijkt er dus alweer een oude bekende van het Belgische voetbal te gaan doorstoten naar de Europese top. Bij AA Gent zullen ze alvast trots zijn.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Bij welke club past hij het best?

Meest recent

Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

106
106
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

32
32
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

145
145
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

214
214
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

135
135
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

14
14
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

100
100
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

52
52
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

85
85
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

209
209
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

76
76
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

165
165
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

435
435
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

147
147
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

88
88
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

101
101
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

215
215
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

233
233
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

51
51
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

219
219
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

248
248
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

106
106
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81

Meer sportnieuws