'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

132 stemmen
'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

Igor De Camargo maakte deze week op zijn 38ste nog een verrassende transfer. De spits verliet enigszins verrassend nog KV Mechelen om terug te keren naar het oude nest. Hij tekende immers een contract tot het einde van het seizoen bij RWDM, waarmee hij terugkomt in het stadion waar hij zeventien jaar geleden zijn carrière helemaal lanceerde. Daar zal het echter niet bij blijven.


De komende zes maanden moet de ex-Rode Duivel proberen om RWDM aan promotie naar 1A te helpen. De Brusselaars zijn daarvoor zeker nog niet uitgeteld, want ze staan in 1B momenteel op de derde plaats. De achterstand op nummer twee Waasland-Beveren bedraagt echter amper een punt, met bovendien een wedstrijd minder gespeeld, en die tweede plaats geeft recht op een dubbele barrage tegen de voorlaatste uit 1A.

In de zomer zou De Camargo echter een nieuwe transfer gaan maken. Volgens Het Nieuwsblad is de kans groot dat hij dan zal terugkeren naar zijn geboorteland Brazilië, waar hij bij Botafogo aan de slag kan. Die club is in handen van John Textor, de Amerikaanse zakenman die zich begin deze maand ook inkocht bij RWDM. Het is wel nog niet helemaal duidelijk of De Camargo er nog zal spelen of hij assistent-trainer zal worden.

DROOM
Voor De Camargo zou alvast een droom uitkomen, want hij zou er op het hoogste Braziliaanse niveau aan de slag kunnen gaan. Botafogo veroverde vorig jaar immers de titel in de Serie B en mag straks dus in de Serie A aan de slag. De Camargo speelde nog nooit in eigen land, want hij verliet in 2000 al op zijn zeventiende Brazilië om in de Genkse jeugdopleiding zijn kans te wagen.

LEES OOK: Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

Zou dat een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

16
16
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

289
289
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

102
102
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

160
160
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

70
70
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

481
481
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

224
224
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

441
441
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

692
692
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

76
76
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

605
605
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

818
818
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

127
127
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

343
343
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

562
562
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

226
226
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

500
500
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

192
192
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

110
110
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

567
567
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

335
335
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1624
1624
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

120
120
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

130
130
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

70
70

Meer sportnieuws