'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

132
'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

Igor De Camargo maakte deze week op zijn 38ste nog een verrassende transfer. De spits verliet enigszins verrassend nog KV Mechelen om terug te keren naar het oude nest. Hij tekende immers een contract tot het einde van het seizoen bij RWDM, waarmee hij terugkomt in het stadion waar hij zeventien jaar geleden zijn carrière helemaal lanceerde. Daar zal het echter niet bij blijven.


De komende zes maanden moet de ex-Rode Duivel proberen om RWDM aan promotie naar 1A te helpen. De Brusselaars zijn daarvoor zeker nog niet uitgeteld, want ze staan in 1B momenteel op de derde plaats. De achterstand op nummer twee Waasland-Beveren bedraagt echter amper een punt, met bovendien een wedstrijd minder gespeeld, en die tweede plaats geeft recht op een dubbele barrage tegen de voorlaatste uit 1A.

In de zomer zou De Camargo echter een nieuwe transfer gaan maken. Volgens Het Nieuwsblad is de kans groot dat hij dan zal terugkeren naar zijn geboorteland Brazilië, waar hij bij Botafogo aan de slag kan. Die club is in handen van John Textor, de Amerikaanse zakenman die zich begin deze maand ook inkocht bij RWDM. Het is wel nog niet helemaal duidelijk of De Camargo er nog zal spelen of hij assistent-trainer zal worden.

DROOM
Voor De Camargo zou alvast een droom uitkomen, want hij zou er op het hoogste Braziliaanse niveau aan de slag kunnen gaan. Botafogo veroverde vorig jaar immers de titel in de Serie B en mag straks dus in de Serie A aan de slag. De Camargo speelde nog nooit in eigen land, want hij verliet in 2000 al op zijn zeventiende Brazilië om in de Genkse jeugdopleiding zijn kans te wagen.

LEES OOK: Ziyech verrast iedereen met nieuwe club

Zou dat een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

28
28
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

30
30
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

105
105
Kritiek op Lukaku: "Hij is daarvan de dupe bij Fenerbahçe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

64
64
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

212
212
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

102
102
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

248
248
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

236
236
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

346
346
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

249
249
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

83
83
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

84
84
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

44
44
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

194
194
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

130
130
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

230
230
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

212
212
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

331
331
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

75
75
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

65
65
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

555
555
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

90
90
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

94
94
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

58
58
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

183
183

Meer sportnieuws