'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

door
'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

Igor De Camargo maakte deze week op zijn 38ste nog een verrassende transfer. De spits verliet enigszins verrassend nog KV Mechelen om terug te keren naar het oude nest. Hij tekende immers een contract tot het einde van het seizoen bij RWDM, waarmee hij terugkomt in het stadion waar hij zeventien jaar geleden zijn carrière helemaal lanceerde. Daar zal het echter niet bij blijven.


De komende zes maanden moet de ex-Rode Duivel proberen om RWDM aan promotie naar 1A te helpen. De Brusselaars zijn daarvoor zeker nog niet uitgeteld, want ze staan in 1B momenteel op de derde plaats. De achterstand op nummer twee Waasland-Beveren bedraagt echter amper een punt, met bovendien een wedstrijd minder gespeeld, en die tweede plaats geeft recht op een dubbele barrage tegen de voorlaatste uit 1A.

In de zomer zou De Camargo echter een nieuwe transfer gaan maken. Volgens Het Nieuwsblad is de kans groot dat hij dan zal terugkeren naar zijn geboorteland Brazilië, waar hij bij Botafogo aan de slag kan. Die club is in handen van John Textor, de Amerikaanse zakenman die zich begin deze maand ook inkocht bij RWDM. Het is wel nog niet helemaal duidelijk of De Camargo er nog zal spelen of hij assistent-trainer zal worden.

DROOM
Voor De Camargo zou alvast een droom uitkomen, want hij zou er op het hoogste Braziliaanse niveau aan de slag kunnen gaan. Botafogo veroverde vorig jaar immers de titel in de Serie B en mag straks dus in de Serie A aan de slag. De Camargo speelde nog nooit in eigen land, want hij verliet in 2000 al op zijn zeventiende Brazilië om in de Genkse jeugdopleiding zijn kans te wagen.

LEES OOK: ‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

Zou dat een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

9
9
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

223
223
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

197
197
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

374
374
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

498
498
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

762
762
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

55
55
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

913
913
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

163
163
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

591
591
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

374
374
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

395
395
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

624
624
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

553
553
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

420
420
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

439
439
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

439
439
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

462
462
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1252
1252
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

261
261
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

467
467

Meer sportnieuws