'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

132 stemmen
'De Camargo versiert komende zomer fraaie transfer'

Igor De Camargo maakte deze week op zijn 38ste nog een verrassende transfer. De spits verliet enigszins verrassend nog KV Mechelen om terug te keren naar het oude nest. Hij tekende immers een contract tot het einde van het seizoen bij RWDM, waarmee hij terugkomt in het stadion waar hij zeventien jaar geleden zijn carrière helemaal lanceerde. Daar zal het echter niet bij blijven.


De komende zes maanden moet de ex-Rode Duivel proberen om RWDM aan promotie naar 1A te helpen. De Brusselaars zijn daarvoor zeker nog niet uitgeteld, want ze staan in 1B momenteel op de derde plaats. De achterstand op nummer twee Waasland-Beveren bedraagt echter amper een punt, met bovendien een wedstrijd minder gespeeld, en die tweede plaats geeft recht op een dubbele barrage tegen de voorlaatste uit 1A.

In de zomer zou De Camargo echter een nieuwe transfer gaan maken. Volgens Het Nieuwsblad is de kans groot dat hij dan zal terugkeren naar zijn geboorteland Brazilië, waar hij bij Botafogo aan de slag kan. Die club is in handen van John Textor, de Amerikaanse zakenman die zich begin deze maand ook inkocht bij RWDM. Het is wel nog niet helemaal duidelijk of De Camargo er nog zal spelen of hij assistent-trainer zal worden.

DROOM
Voor De Camargo zou alvast een droom uitkomen, want hij zou er op het hoogste Braziliaanse niveau aan de slag kunnen gaan. Botafogo veroverde vorig jaar immers de titel in de Serie B en mag straks dus in de Serie A aan de slag. De Camargo speelde nog nooit in eigen land, want hij verliet in 2000 al op zijn zeventiende Brazilië om in de Genkse jeugdopleiding zijn kans te wagen.

Zou dat een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

4
4
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

23
23
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

51
51
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

51
51
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

70
70
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

160
160
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

149
149
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

339
339
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

172
172
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

79
79
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

409
409
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

228
228
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

243
243
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

91
91
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

171
171
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

331
331
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

182
182
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

197
197
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

229
229
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

855
855
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

179
179
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

698
698
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

634
634

Meer sportnieuws