STVV neemt na Suzuki ook afscheid van verdediger

door
STVV neemt na Suzuki ook afscheid van verdediger

STVV liet Yuma Suzuki naar Kashima Antlers vertrekken. De Truienaars hebben nog een uitgaande transfer afgerond. Dat maakten de Kanaries officieel bekend via de clubkanalen.


Jonathan Buatau trekt op huurbasis naar het Turkse Eyüpspor. De 28-jarige centrale verdediger kwam dit seizoen amper voor in de plannen van Bernd Hollerbach. Dit seizoen speelde hij nog maar 606 minuten, nadat hij vorig jaar nog vaak aan de bak kwam bij de Limburgers. 

Buatu, die een aflopend contract heeft op Stayen, speelde sinds de zomer van 2020 voor STVV. De 27-voudige Angolese international kende al de nodige clubs in zijn carrière. Hij speelde al voor Rio Ave FC, Desportivo Aves, Moeskroen, Waasland-Beveren, Fulham, KRC Genk en FC Brussels. 

BELGISCHE VERDEDIGER

De Kanaries gaan weldra een vervanger aantrekken voor Buatu. Dat maakte voorzitter David Meekers nog bekend in TVL Sportcafé. "We zoeken een aanvaller die de Belgische competitie kent. Er zijn contacten met een aantal spelers. Igor De Camargo? Er werd niet met hem gesproken, zover ik weet. En er komt ook nog een centrale verdediger, een Belg, met wie we een mondeling akkoord hebben. Met de club is er voorlopig nog geen deal, dus meer kan ik er niet over zeggen", aldus Meekers. Eerstdaags zal STVV dus wellicht een nieuwe verdediger voorstellen aan pers en publiek. Het is voorlopig nog gissen naar namen.

LEES OOK: Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Had STVV Buatu moeten houden?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

0
0
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

10
10
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

29
29
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

11
11
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

159
159
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

133
133
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

174
174
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

190
190
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

128
128
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

41
41
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

64
64
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

773
773
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

480
480
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

174
174
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

91
91
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

171
171
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

354
354
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

300
300
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

282
282
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

279
279
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

229
229

Meer sportnieuws