STVV neemt na Suzuki ook afscheid van verdediger

door
STVV neemt na Suzuki ook afscheid van verdediger

STVV liet Yuma Suzuki naar Kashima Antlers vertrekken. De Truienaars hebben nog een uitgaande transfer afgerond. Dat maakten de Kanaries officieel bekend via de clubkanalen.


Jonathan Buatau trekt op huurbasis naar het Turkse Eyüpspor. De 28-jarige centrale verdediger kwam dit seizoen amper voor in de plannen van Bernd Hollerbach. Dit seizoen speelde hij nog maar 606 minuten, nadat hij vorig jaar nog vaak aan de bak kwam bij de Limburgers. 

Buatu, die een aflopend contract heeft op Stayen, speelde sinds de zomer van 2020 voor STVV. De 27-voudige Angolese international kende al de nodige clubs in zijn carrière. Hij speelde al voor Rio Ave FC, Desportivo Aves, Moeskroen, Waasland-Beveren, Fulham, KRC Genk en FC Brussels. 

BELGISCHE VERDEDIGER

De Kanaries gaan weldra een vervanger aantrekken voor Buatu. Dat maakte voorzitter David Meekers nog bekend in TVL Sportcafé. "We zoeken een aanvaller die de Belgische competitie kent. Er zijn contacten met een aantal spelers. Igor De Camargo? Er werd niet met hem gesproken, zover ik weet. En er komt ook nog een centrale verdediger, een Belg, met wie we een mondeling akkoord hebben. Met de club is er voorlopig nog geen deal, dus meer kan ik er niet over zeggen", aldus Meekers. Eerstdaags zal STVV dus wellicht een nieuwe verdediger voorstellen aan pers en publiek. Het is voorlopig nog gissen naar namen.

LEES OOK: 'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Nieuwe domper dreigt voor STVV'
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'
153

Had STVV Buatu moeten houden?

Meest recent

Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

7
7
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

29
29
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

52
52
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

44
44
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

73
73
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

210
210
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

72
72
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

114
114
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

98
98
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

103
103
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

117
117
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

408
408
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

106
106
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

85
85
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

78
78
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

139
139
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

546
546
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

280
280
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

250
250
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

153
153
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

49
49
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

398
398
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

119
119

Meer sportnieuws