'Mukairu (ex-Anderlecht) versiert transfer naar Engeland'

door
'Mukairu (ex-Anderlecht) versiert transfer naar Engeland'

Paul Mukairu speelde vorig jaar op huurbasis voor RSC Anderlecht. De Nigeriaanse flankaanvaller begon sterk, maar deemsterde nadien helemaal weg. Hij kan alsnog een mooie transfer gaan versieren.


Turkse media melden dat Nottingham Forest een bod van 2,1 miljoen euro heeft neergelegd om Mukairu naar Engeland te halen. De Engelse club staat tiende in de Engelse tweede klasse en is op zoek naar aanvallende versterking. Mukairu moet er dus voor de nodige goals en assists gaan zorgen. Al is het maar de vraag of hem dat gaat lukken.

Mukairu speelt dit seizoen voor de Turkse laagvlieger Antalyaspor en met 4 goals en 0 assists in 19 matchen waren zijn cijfers er allerminst indrukwekkend. Bij Anderlecht was dat vorig jaar ook al het geval. De aanvaller was bij de Brussselaars goed voor amper 4 goals en 4 assists in 29 wedstrijden.

3 MILJOEN EURO

Het was dan ook een logische keuze om de aankoopoptie van bijna 3 miljoen euro niet te lichten. Makelaars probeerden de speler nadien volop in de picture te brengen door onrealistische geruchten te lanceren over een transfer naar ploegen als Inter, AC Milan, Ajax en andere grote clubs. Dat waren echter doorzichtige tactieken. Mukairu is een speler met het nodige potentieel, maar moet duidelijk nog werken aan zijn beslissingen in de laatste zone van het veld. Mogelijk kan hij bij Nottingham Forest wel de volgende stap in zijn ontwikkeling zetten en zo op termijn alsnog in een topcompetitie gaan voetballen.

LEES OOK: 'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Had RSCA hem moeten kopen?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

22
22
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

19
19
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

35
35
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

175
175
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

79
79
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

113
113
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

194
194
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

122
122
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

82
82
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

273
273
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

904
904
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

98
98
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

349
349
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

486
486
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

398
398
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

728
728
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

212
212
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

270
270
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

544
544
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

289
289

Meer sportnieuws