'Mukairu (ex-Anderlecht) versiert transfer naar Engeland'

door
'Mukairu (ex-Anderlecht) versiert transfer naar Engeland'

Paul Mukairu speelde vorig jaar op huurbasis voor RSC Anderlecht. De Nigeriaanse flankaanvaller begon sterk, maar deemsterde nadien helemaal weg. Hij kan alsnog een mooie transfer gaan versieren.


Turkse media melden dat Nottingham Forest een bod van 2,1 miljoen euro heeft neergelegd om Mukairu naar Engeland te halen. De Engelse club staat tiende in de Engelse tweede klasse en is op zoek naar aanvallende versterking. Mukairu moet er dus voor de nodige goals en assists gaan zorgen. Al is het maar de vraag of hem dat gaat lukken.

Mukairu speelt dit seizoen voor de Turkse laagvlieger Antalyaspor en met 4 goals en 0 assists in 19 matchen waren zijn cijfers er allerminst indrukwekkend. Bij Anderlecht was dat vorig jaar ook al het geval. De aanvaller was bij de Brussselaars goed voor amper 4 goals en 4 assists in 29 wedstrijden.

3 MILJOEN EURO

Het was dan ook een logische keuze om de aankoopoptie van bijna 3 miljoen euro niet te lichten. Makelaars probeerden de speler nadien volop in de picture te brengen door onrealistische geruchten te lanceren over een transfer naar ploegen als Inter, AC Milan, Ajax en andere grote clubs. Dat waren echter doorzichtige tactieken. Mukairu is een speler met het nodige potentieel, maar moet duidelijk nog werken aan zijn beslissingen in de laatste zone van het veld. Mogelijk kan hij bij Nottingham Forest wel de volgende stap in zijn ontwikkeling zetten en zo op termijn alsnog in een topcompetitie gaan voetballen.

LEES OOK: Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

Had RSCA hem moeten kopen?

Meest recent

'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

1
1
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

20
20
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

66
66
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

91
91
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

130
130
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

24
24
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

68
68
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

222
222
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

143
143
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

243
243
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

457
457
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

154
154
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

46
46
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

265
265
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

374
374
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

373
373
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

143
143
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

361
361
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

146
146
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

49
49
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

96
96

Meer sportnieuws