'Club Brugge kan flop voor 12 miljoen verkopen'

door
'Club Brugge kan flop voor 12 miljoen verkopen'

Club Brugge gaf dit seizoen maar liefst 47 miljoen euro uit op de transfermarkt tot dusver. Dat kon de landskampioen zich veroorloven omdat het de voorbije jaren ook enkele zeer lucratieve uitgaande transfers wist te realiseren. Daar zaten ook enkele onverwachte meevallers bij, zoals bijvoorbeeld Marvelous Nakamba die na een jaar als bankzitter voor 12 miljoen naar Aston Villa trok. Een dergelijke transfer zou er ook volgende zomer kunnen komen.


In de zomer nam Club al tijdelijk afscheid van David Okereke, die dit seizoen op huurbasis voor Venezia uitkomt. De Nigeriaanse spits was in de zomer voor 2019 als recordaankoop voor 8 miljoen euro binnengehaald, maar kon de hoge verwachtingen nooit inlossen. Hij verloor al snel zijn basisplaats en kwam uiteindelijk niet verder dan vijftien goals en drie assist in 71 wedstrijden voor Blauw-Zwart.

Maar in de Serie A is Okereke de voorbije maanden weer helemaal ontploft. Hij scoorde dit seizoen al vijf keer voor Venezia en is er uitgegroeid tot de absolute smaakmaker van het elftal. De 24-jarige wil dan ook graag in de Serie A blijven en volgens La Gazzetta dello Sport denken ze er bij Venezia serieus over na om zijn aankoopoptie te lichten.

WINST
Als dat zou gebeuren, zou Club Brugge straks een fraaie 12 miljoen euro mogen incasseren. Daarmee zouden ze toch een onverwachte winst maken op de transfer van Okereke. Dat denken ze overigens ook bij Venezia te kunnen doen. Ze zouden immers de optie van Okereke willen lichten om hem in de zomer meteen voor een hoger bedrag door te gaan verkopen. Als hij zijn huidige vorm doorzet, zou dat plannetje weleens kunnen slagen.

LEES OOK: Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

Had Okereke meer kansen moeten krijgen bij Club?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

2
2
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

39
39
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

63
63
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

46
46
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

38
38
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

254
254
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

166
166
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

242
242
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

99
99
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

181
181
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

250
250
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

540
540
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

219
219
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

197
197
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

389
389
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

445
445
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1305
1305
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws