TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

630 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Voor Club Brugge wordt het nog een spannende mercato, want het zou weleens alsnog Clinton Mata kunnen gaan verliezen. AS Monaco zou weleens snel kunnen komen aankloppen voor de verdediger, want de Monegasken lijken Benoît Badiashile te gaan verliezen. Newcastle United drukt namelijk door voor de verdediger en zou een bod van 40 miljoen euro uitgebracht hebben.



Daarnaast wil de landskampioen er de komende tien dagen ook nog zeker twee nieuwe spelers bijhalen. In de eerste plaats zou een extra flankaanvaller welkom zijn, waarvoor Andreas Skov Olsen al enkele dagen als de topkandidaat geldt. Daarnaast zou echter ook nog een extra spits welkom zijn, want Alfred Schreuder beschikt niet over een volwaardig alternatief voor Bas Dost.

Anderlecht zou dan weer goed nieuws kunnen krijgen, want het zou eindelijk van Zakaria Bakkali verlost kunnen raken. De gewezen Rode Duivel verkommert al het hele jaar in de C-kern en zou nu interesse uit China genieten. Anderlecht wil maar wat graag af van zijn zware jaarloon van 1,2 miljoen euro, al blijft het de vraag of Bakkali zelf trek zal hebben in de transfer, want hij wil liefst in Europa blijven.



Daarnaast blijft Paars-Wit de markt ook afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo zou Ebrima Darboe nog steeds in beeld zijn, al zou de jonge middenvelder van AS Roma mogelijk pas in de zomer kunnen komen. Daarnaast zouden ze ook nog een spits op het oog hebben, want er zou interesse zijn voor George Puscas, een 25-jarige Roemeen van Reading.

Antwerp is nog steeds op zoek naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé en het zou niet langer uitgesloten zijn dat de Kameroener opnieuw in België aan de slag gaat. Naar een rechtstreekse concurrent of stadsrivaal Beerschot mag hij niet vertrekken, maar een andere Belgische club zou wel een optie kunnen zijn. OH Leuven toonde alvast interesse in het enfant terrible.



KV Kortrijk toont zich bijzonder actief de laatste dagen. De Kerels zouden voor volgend seizoen Nayel Mehssatou transfervrij wegplukken bij Anderlecht. De 19-jarige rechtsachter hoorde er bij de A-kern, maar kwam nog niet in actie. Daarnaast werd dinsdagavond ook Alexandre De Bruyn uit de B-kern van AA Gent weggeplukt. De offensieve middenvelder tekende voor 2,5 jaar met optie.

BUITENLAND

Eden Hazard lijkt te willen vertrekken bij Real Madrid, hetzij nog deze maand of in de zomer. Newcastle zou de Rode Duivel al proberen te verleiden hebben met een bod van 40 miljoen euro, maar dat zag Hazard niet zitten. Hij heeft zelf maar één bestemming in gedachten: een terugkeer naar Chelsea. De Blues lijken dat idee ook wel genegen en zouden bekijken wat de mogelijkheden zijn in de komende mercato's.



In La Liga is Landry Dimata geen vaste titularis bij Espanyol, maar de spits zou wel een opmerkelijke transfer kunnen maken. Hij zou immers in de belangstelling staan van reeksgenoot Cadiz. Voorlopig willen Espanyol en Dimata echter nog niet meewerken aan een transfer, maar daar zou in de nabije toekomst mogelijk verandering in kunnen komen.

FC Barcelona hoopt in de zomer Erling Haaland te kunnen strikken, maar dat belooft een zeer moeilijk verhaal te worden. De komst van de Noor zal immers een zeer dure operatie worden en de financiën van de Catalanen zien er nog steeds niet al te rooskleurig uit. Daarom heeft Barça alvast een alternatief achter de hand. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Alexander Isak, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Real Sociedad.

LEES OOK: 'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Zal Anderlecht deze maand nog van Bakkali verlost raken?

Meest recent

Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

6
6
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

21
21
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

68
68
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

47
47
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

89
89
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

264
264
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

224
224
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

184
184
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

94
94
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

279
279
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

73
73
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

274
274
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

558
558
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

478
478
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

562
562
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

84
84
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

129
129
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

184
184
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

60
60
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

130
130
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

202
202
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

152
152
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

98
98
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

495
495
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

175
175

Meer sportnieuws