TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

630 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Voor Club Brugge wordt het nog een spannende mercato, want het zou weleens alsnog Clinton Mata kunnen gaan verliezen. AS Monaco zou weleens snel kunnen komen aankloppen voor de verdediger, want de Monegasken lijken Benoît Badiashile te gaan verliezen. Newcastle United drukt namelijk door voor de verdediger en zou een bod van 40 miljoen euro uitgebracht hebben.



Daarnaast wil de landskampioen er de komende tien dagen ook nog zeker twee nieuwe spelers bijhalen. In de eerste plaats zou een extra flankaanvaller welkom zijn, waarvoor Andreas Skov Olsen al enkele dagen als de topkandidaat geldt. Daarnaast zou echter ook nog een extra spits welkom zijn, want Alfred Schreuder beschikt niet over een volwaardig alternatief voor Bas Dost.

Anderlecht zou dan weer goed nieuws kunnen krijgen, want het zou eindelijk van Zakaria Bakkali verlost kunnen raken. De gewezen Rode Duivel verkommert al het hele jaar in de C-kern en zou nu interesse uit China genieten. Anderlecht wil maar wat graag af van zijn zware jaarloon van 1,2 miljoen euro, al blijft het de vraag of Bakkali zelf trek zal hebben in de transfer, want hij wil liefst in Europa blijven.



Daarnaast blijft Paars-Wit de markt ook afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo zou Ebrima Darboe nog steeds in beeld zijn, al zou de jonge middenvelder van AS Roma mogelijk pas in de zomer kunnen komen. Daarnaast zouden ze ook nog een spits op het oog hebben, want er zou interesse zijn voor George Puscas, een 25-jarige Roemeen van Reading.

Antwerp is nog steeds op zoek naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé en het zou niet langer uitgesloten zijn dat de Kameroener opnieuw in België aan de slag gaat. Naar een rechtstreekse concurrent of stadsrivaal Beerschot mag hij niet vertrekken, maar een andere Belgische club zou wel een optie kunnen zijn. OH Leuven toonde alvast interesse in het enfant terrible.



KV Kortrijk toont zich bijzonder actief de laatste dagen. De Kerels zouden voor volgend seizoen Nayel Mehssatou transfervrij wegplukken bij Anderlecht. De 19-jarige rechtsachter hoorde er bij de A-kern, maar kwam nog niet in actie. Daarnaast werd dinsdagavond ook Alexandre De Bruyn uit de B-kern van AA Gent weggeplukt. De offensieve middenvelder tekende voor 2,5 jaar met optie.

BUITENLAND

Eden Hazard lijkt te willen vertrekken bij Real Madrid, hetzij nog deze maand of in de zomer. Newcastle zou de Rode Duivel al proberen te verleiden hebben met een bod van 40 miljoen euro, maar dat zag Hazard niet zitten. Hij heeft zelf maar één bestemming in gedachten: een terugkeer naar Chelsea. De Blues lijken dat idee ook wel genegen en zouden bekijken wat de mogelijkheden zijn in de komende mercato's.



In La Liga is Landry Dimata geen vaste titularis bij Espanyol, maar de spits zou wel een opmerkelijke transfer kunnen maken. Hij zou immers in de belangstelling staan van reeksgenoot Cadiz. Voorlopig willen Espanyol en Dimata echter nog niet meewerken aan een transfer, maar daar zou in de nabije toekomst mogelijk verandering in kunnen komen.

FC Barcelona hoopt in de zomer Erling Haaland te kunnen strikken, maar dat belooft een zeer moeilijk verhaal te worden. De komst van de Noor zal immers een zeer dure operatie worden en de financiën van de Catalanen zien er nog steeds niet al te rooskleurig uit. Daarom heeft Barça alvast een alternatief achter de hand. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Alexander Isak, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Real Sociedad.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Zal Anderlecht deze maand nog van Bakkali verlost raken?

Meest recent

'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

9
9
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

75
75
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

110
110
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

643
643
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

324
324
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

187
187
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

111
111
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

219
219
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

276
276
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

775
775
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

325
325
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

115
115
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

418
418
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1245
1245
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

198
198
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

132
132
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

90
90
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

373
373
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

178
178
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

353
353
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

43
43
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

112
112
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

352
352
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

75
75
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

184
184

Meer sportnieuws