TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Voor Club Brugge wordt het nog een spannende mercato, want het zou weleens alsnog Clinton Mata kunnen gaan verliezen. AS Monaco zou weleens snel kunnen komen aankloppen voor de verdediger, want de Monegasken lijken Benoît Badiashile te gaan verliezen. Newcastle United drukt namelijk door voor de verdediger en zou een bod van 40 miljoen euro uitgebracht hebben.



Daarnaast wil de landskampioen er de komende tien dagen ook nog zeker twee nieuwe spelers bijhalen. In de eerste plaats zou een extra flankaanvaller welkom zijn, waarvoor Andreas Skov Olsen al enkele dagen als de topkandidaat geldt. Daarnaast zou echter ook nog een extra spits welkom zijn, want Alfred Schreuder beschikt niet over een volwaardig alternatief voor Bas Dost.

Anderlecht zou dan weer goed nieuws kunnen krijgen, want het zou eindelijk van Zakaria Bakkali verlost kunnen raken. De gewezen Rode Duivel verkommert al het hele jaar in de C-kern en zou nu interesse uit China genieten. Anderlecht wil maar wat graag af van zijn zware jaarloon van 1,2 miljoen euro, al blijft het de vraag of Bakkali zelf trek zal hebben in de transfer, want hij wil liefst in Europa blijven.



Daarnaast blijft Paars-Wit de markt ook afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo zou Ebrima Darboe nog steeds in beeld zijn, al zou de jonge middenvelder van AS Roma mogelijk pas in de zomer kunnen komen. Daarnaast zouden ze ook nog een spits op het oog hebben, want er zou interesse zijn voor George Puscas, een 25-jarige Roemeen van Reading.

Antwerp is nog steeds op zoek naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé en het zou niet langer uitgesloten zijn dat de Kameroener opnieuw in België aan de slag gaat. Naar een rechtstreekse concurrent of stadsrivaal Beerschot mag hij niet vertrekken, maar een andere Belgische club zou wel een optie kunnen zijn. OH Leuven toonde alvast interesse in het enfant terrible.



KV Kortrijk toont zich bijzonder actief de laatste dagen. De Kerels zouden voor volgend seizoen Nayel Mehssatou transfervrij wegplukken bij Anderlecht. De 19-jarige rechtsachter hoorde er bij de A-kern, maar kwam nog niet in actie. Daarnaast werd dinsdagavond ook Alexandre De Bruyn uit de B-kern van AA Gent weggeplukt. De offensieve middenvelder tekende voor 2,5 jaar met optie.

BUITENLAND

Eden Hazard lijkt te willen vertrekken bij Real Madrid, hetzij nog deze maand of in de zomer. Newcastle zou de Rode Duivel al proberen te verleiden hebben met een bod van 40 miljoen euro, maar dat zag Hazard niet zitten. Hij heeft zelf maar één bestemming in gedachten: een terugkeer naar Chelsea. De Blues lijken dat idee ook wel genegen en zouden bekijken wat de mogelijkheden zijn in de komende mercato's.



In La Liga is Landry Dimata geen vaste titularis bij Espanyol, maar de spits zou wel een opmerkelijke transfer kunnen maken. Hij zou immers in de belangstelling staan van reeksgenoot Cadiz. Voorlopig willen Espanyol en Dimata echter nog niet meewerken aan een transfer, maar daar zou in de nabije toekomst mogelijk verandering in kunnen komen.

FC Barcelona hoopt in de zomer Erling Haaland te kunnen strikken, maar dat belooft een zeer moeilijk verhaal te worden. De komst van de Noor zal immers een zeer dure operatie worden en de financiën van de Catalanen zien er nog steeds niet al te rooskleurig uit. Daarom heeft Barça alvast een alternatief achter de hand. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Alexander Isak, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Real Sociedad.

LEES OOK: Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Zal Anderlecht deze maand nog van Bakkali verlost raken?

Meest recent

Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

17
17
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

6
6
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

120
120
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

78
78
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

55
55
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

177
177
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

150
150
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

221
221
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

253
253
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

248
248
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

337
337
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

78
78
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

112
112
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

106
106
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

280
280
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

83
83
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

61
61
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

64
64
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

76
76
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

28
28
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

551
551
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

163
163
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

130
130

Meer sportnieuws