TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Voor Club Brugge wordt het nog een spannende mercato, want het zou weleens alsnog Clinton Mata kunnen gaan verliezen. AS Monaco zou weleens snel kunnen komen aankloppen voor de verdediger, want de Monegasken lijken Benoît Badiashile te gaan verliezen. Newcastle United drukt namelijk door voor de verdediger en zou een bod van 40 miljoen euro uitgebracht hebben.



Daarnaast wil de landskampioen er de komende tien dagen ook nog zeker twee nieuwe spelers bijhalen. In de eerste plaats zou een extra flankaanvaller welkom zijn, waarvoor Andreas Skov Olsen al enkele dagen als de topkandidaat geldt. Daarnaast zou echter ook nog een extra spits welkom zijn, want Alfred Schreuder beschikt niet over een volwaardig alternatief voor Bas Dost.

Anderlecht zou dan weer goed nieuws kunnen krijgen, want het zou eindelijk van Zakaria Bakkali verlost kunnen raken. De gewezen Rode Duivel verkommert al het hele jaar in de C-kern en zou nu interesse uit China genieten. Anderlecht wil maar wat graag af van zijn zware jaarloon van 1,2 miljoen euro, al blijft het de vraag of Bakkali zelf trek zal hebben in de transfer, want hij wil liefst in Europa blijven.



Daarnaast blijft Paars-Wit de markt ook afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo zou Ebrima Darboe nog steeds in beeld zijn, al zou de jonge middenvelder van AS Roma mogelijk pas in de zomer kunnen komen. Daarnaast zouden ze ook nog een spits op het oog hebben, want er zou interesse zijn voor George Puscas, een 25-jarige Roemeen van Reading.

Antwerp is nog steeds op zoek naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé en het zou niet langer uitgesloten zijn dat de Kameroener opnieuw in België aan de slag gaat. Naar een rechtstreekse concurrent of stadsrivaal Beerschot mag hij niet vertrekken, maar een andere Belgische club zou wel een optie kunnen zijn. OH Leuven toonde alvast interesse in het enfant terrible.



KV Kortrijk toont zich bijzonder actief de laatste dagen. De Kerels zouden voor volgend seizoen Nayel Mehssatou transfervrij wegplukken bij Anderlecht. De 19-jarige rechtsachter hoorde er bij de A-kern, maar kwam nog niet in actie. Daarnaast werd dinsdagavond ook Alexandre De Bruyn uit de B-kern van AA Gent weggeplukt. De offensieve middenvelder tekende voor 2,5 jaar met optie.

BUITENLAND

Eden Hazard lijkt te willen vertrekken bij Real Madrid, hetzij nog deze maand of in de zomer. Newcastle zou de Rode Duivel al proberen te verleiden hebben met een bod van 40 miljoen euro, maar dat zag Hazard niet zitten. Hij heeft zelf maar één bestemming in gedachten: een terugkeer naar Chelsea. De Blues lijken dat idee ook wel genegen en zouden bekijken wat de mogelijkheden zijn in de komende mercato's.



In La Liga is Landry Dimata geen vaste titularis bij Espanyol, maar de spits zou wel een opmerkelijke transfer kunnen maken. Hij zou immers in de belangstelling staan van reeksgenoot Cadiz. Voorlopig willen Espanyol en Dimata echter nog niet meewerken aan een transfer, maar daar zou in de nabije toekomst mogelijk verandering in kunnen komen.

FC Barcelona hoopt in de zomer Erling Haaland te kunnen strikken, maar dat belooft een zeer moeilijk verhaal te worden. De komst van de Noor zal immers een zeer dure operatie worden en de financiën van de Catalanen zien er nog steeds niet al te rooskleurig uit. Daarom heeft Barça alvast een alternatief achter de hand. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Alexander Isak, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Real Sociedad.

LEES OOK: Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

Zal Anderlecht deze maand nog van Bakkali verlost raken?

Meest recent

Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

7
7
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

10
10
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

5
5
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

153
153
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

178
178
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

37
37
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

168
168
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

256
256
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

324
324
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

603
603
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

114
114
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

496
496
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

629
629
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

286
286
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

179
179
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

70
70
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

179
179
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

76
76
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

94
94
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

253
253
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

701
701
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

119
119
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

198
198
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

321
321
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256

Meer sportnieuws