TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hazard weigert voorstel, Bakkali eindelijk weg'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Voor Club Brugge wordt het nog een spannende mercato, want het zou weleens alsnog Clinton Mata kunnen gaan verliezen. AS Monaco zou weleens snel kunnen komen aankloppen voor de verdediger, want de Monegasken lijken Benoît Badiashile te gaan verliezen. Newcastle United drukt namelijk door voor de verdediger en zou een bod van 40 miljoen euro uitgebracht hebben.



Daarnaast wil de landskampioen er de komende tien dagen ook nog zeker twee nieuwe spelers bijhalen. In de eerste plaats zou een extra flankaanvaller welkom zijn, waarvoor Andreas Skov Olsen al enkele dagen als de topkandidaat geldt. Daarnaast zou echter ook nog een extra spits welkom zijn, want Alfred Schreuder beschikt niet over een volwaardig alternatief voor Bas Dost.

Anderlecht zou dan weer goed nieuws kunnen krijgen, want het zou eindelijk van Zakaria Bakkali verlost kunnen raken. De gewezen Rode Duivel verkommert al het hele jaar in de C-kern en zou nu interesse uit China genieten. Anderlecht wil maar wat graag af van zijn zware jaarloon van 1,2 miljoen euro, al blijft het de vraag of Bakkali zelf trek zal hebben in de transfer, want hij wil liefst in Europa blijven.



Daarnaast blijft Paars-Wit de markt ook afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo zou Ebrima Darboe nog steeds in beeld zijn, al zou de jonge middenvelder van AS Roma mogelijk pas in de zomer kunnen komen. Daarnaast zouden ze ook nog een spits op het oog hebben, want er zou interesse zijn voor George Puscas, een 25-jarige Roemeen van Reading.

Antwerp is nog steeds op zoek naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé en het zou niet langer uitgesloten zijn dat de Kameroener opnieuw in België aan de slag gaat. Naar een rechtstreekse concurrent of stadsrivaal Beerschot mag hij niet vertrekken, maar een andere Belgische club zou wel een optie kunnen zijn. OH Leuven toonde alvast interesse in het enfant terrible.



KV Kortrijk toont zich bijzonder actief de laatste dagen. De Kerels zouden voor volgend seizoen Nayel Mehssatou transfervrij wegplukken bij Anderlecht. De 19-jarige rechtsachter hoorde er bij de A-kern, maar kwam nog niet in actie. Daarnaast werd dinsdagavond ook Alexandre De Bruyn uit de B-kern van AA Gent weggeplukt. De offensieve middenvelder tekende voor 2,5 jaar met optie.

BUITENLAND

Eden Hazard lijkt te willen vertrekken bij Real Madrid, hetzij nog deze maand of in de zomer. Newcastle zou de Rode Duivel al proberen te verleiden hebben met een bod van 40 miljoen euro, maar dat zag Hazard niet zitten. Hij heeft zelf maar één bestemming in gedachten: een terugkeer naar Chelsea. De Blues lijken dat idee ook wel genegen en zouden bekijken wat de mogelijkheden zijn in de komende mercato's.



In La Liga is Landry Dimata geen vaste titularis bij Espanyol, maar de spits zou wel een opmerkelijke transfer kunnen maken. Hij zou immers in de belangstelling staan van reeksgenoot Cadiz. Voorlopig willen Espanyol en Dimata echter nog niet meewerken aan een transfer, maar daar zou in de nabije toekomst mogelijk verandering in kunnen komen.

FC Barcelona hoopt in de zomer Erling Haaland te kunnen strikken, maar dat belooft een zeer moeilijk verhaal te worden. De komst van de Noor zal immers een zeer dure operatie worden en de financiën van de Catalanen zien er nog steeds niet al te rooskleurig uit. Daarom heeft Barça alvast een alternatief achter de hand. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Alexander Isak, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Real Sociedad.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Zal Anderlecht deze maand nog van Bakkali verlost raken?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

16
16
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

24
24
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

112
112
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

22
22
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

279
279
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

334
334
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

64
64
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

234
234
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

276
276
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

347
347
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

234
234
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

280
280
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

394
394
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

149
149
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

281
281

Meer sportnieuws