Dé reden waarom Reynolds niet bij RSCA of Club belandde

door
Dé reden waarom Reynolds niet bij RSCA of Club belandde

RSC Anderlecht volgt heel veel spelers en legt de nodige contacten. De Brusselaars werken vooral richting komende zomer. Eén van de dossiers die voor veel commotie zorgde, was dat van Bryan Reynolds. Hij trekt niet naar Brussel, al zal hij wel in de Jupiler Pro League aan de slag gaan.


De Italiaanse media kwam de afgelopen weken met héél veel informatie over het dossier van Reynolds. Die was vooral gericht op het bewust lekken van informatie (vanuit Italiaanse zijde) om bepaalde ploegen wakker te schudden, zoals Anderlecht. Paars-Wit had wel degelijk interesse en zakte af naar Rome – zoals onze redactie toen meedeelde - om er te praten met de Amerikaanse rechtsachter en AS Roma.

Geen contact meer

Dat gebeurde twee weken geleden en AS Roma ontving nadien vreemd genoeg geen bericht meer van de Brusselaars, hoorden we van onze Italiaanse bronnen. Anderlecht zat immers in een moeilijke situatie, aangezien er maar geen concrete interesse kwam voor Killian Sardella en Michael Murillo. RSCA werkt graag proactief. Reynolds halen zou op dit moment overbodig zijn, want Anderlecht kan het zich financieel niet veroorloven om een dure speler (inzake loon) te halen die als back-up zou dienen voor Murillo.

Bovendien wilde Reynolds zelf vooral spelen, wat hem al een jaar niet lukt in Rome. Hij had geen trek om weer een vijftal maanden bankzitter te zijn, dan kon hij evengoed in Rome blijven. Maar dat hij Anderlecht en Club Brugge daadwerkelijk weigerde, wat sommige media verkondigden, klopt niet. Er kwam geen officieel bod op tafel van de twee topclubs. Al zou RSCA zeer snel schakelen als Murillo alsnog vertrok. Dat gebeurde echter (nog) niet.

Volgend seizoen?

Heel wat Belgische ploegen informeerden naar de Amerikaan en RSCA zal zijn dossier komende zomer misschien heropvissen. Reynolds, die graag onder Vincent Kompany had willen doorgroeien, gaat nu echter naar KV Kortrijk. Daar huren ze de speler zonder aankoopoptie, al moeten beide ploegen nog een financieel akkoord vinden. De Kerels kunnen het loon van Reynolds immers niet helemaal overnemen, wat Roma graag zou willen. Toch is een deal nakende.

Kortrijk is de ideale Europese leerschool, want Reynolds speelde op een jaar tijd amper 6 matchen. De Kerels verkochten Gilles Dewaele aan Standard en zochten een rechtsachter. Killian Sardella werd in de wandelgangen genoemd, maar tot een concreet bod kwam het volgens onze bronnen niet. Reynolds kan zich de komende maanden tonen en wie weet klopt Anderlecht in de zomer opnieuw aan in Rome, als Murillo dan wel zou vertrekken.

Ook Club Brugge, dat nooit concreet polste deze mercato, blijft hem volgen. De Belgische competitie staat inzake niveau en vitrine zeer goed aangeschreven bij Amerikaanse spelers. Reynolds zou zich in België met de aanwezige ex-spelers uit de Major League Soccer makkelijk moeten kunnen aanpassen.

CR

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Zullen de Belgische topclubs in de zomer aankloppen voor Reynolds?

Meest recent

'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

17
17
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

157
157
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

80
80
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

19
19
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

154
154
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

190
190
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

574
574
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

487
487
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

204
204
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

157
157
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

344
344
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

166
166
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

313
313
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

223
223
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

198
198
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

372
372
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

270
270
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

424
424
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

201
201
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

187
187
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

640
640
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

226
226
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

178
178
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

678
678

Meer sportnieuws