'Bayat slaat weer toe en loodst ex-speler Gent naar Watford'

109 stemmen
'Bayat slaat weer toe en loodst ex-speler Gent naar Watford'

Mogi Bayat mag de laatste dagen dan wel weer in het oog van de storm staan nu het parket zijn vorderingen in Operatie Propere Handen bekendgemaakt heeft, maar de makelaar blijft deze maand lustig zaakjes doen. Zo blijkt hij in de Premier League nog steeds kind aan huis te zijn bij Watford, waar hij eerder deze maand al Edo Kayembe (AS Eupen) heen loodste. Nu lijkt Bayat weer prijs te hebben.


Volgens The Athletic staat Samuel Kalu immers op het punt om naar Watford te verhuizen. De Engelsen zouden een akkoord bereikt hebben met Girondins Bordeaux over de transfer en zouden een bedrag tussen de 3 en 4 miljoen euro neertellen. Woensdag zou de Nigeriaanse flankaanvaller zijn medische testen afleggen, waarna een contract tot 2026 klaar zou liggen.

Hoewel Kalu officieel vertegenwoordigd wordt door William D'Avila, de makelaar van ook onder meer Aster Vranckx, lijkt deze transfer toch weer de stempel van Mogi te dragen. Niet alleen is er de link met Watford, Kalu passeerde in het verleden ook al bij AA Gent, waar Bayat ook een dikke vinger in de pap heeft. Kalu was van 2017 tot 2018 actief in de Ghelamco Arena.

STEVIG VERLIES
Daar maakte hij voldoende indruk om Bordeaux te verleiden om maar liefst 8,5 miljoen euro op tafel te leggen. De 24-jarige kwam de voorbije jaren echter slechts tot tien goals en acht assists in 86 wedstrijden. Door die weinig indrukwekkende cijfers neemt Bordeaux nu genoegen met een stevig verlies om Kalu toch maar te slijten. In Watford zal hij de concurrentie moeten aangaan met onder meer Emmanuel Dennis.


Denk je dat Bayat hier een hand in heeft?

Meest recent

'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

19
19
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

142
142
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

82
82
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

462
462
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

48
48
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

102
102
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

102
102
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

677
677
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

283
283
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

191
191
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

145
145
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

161
161
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

246
246
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

152
152
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

480
480
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

81
81
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

147
147
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

38
38
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

570
570
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

128
128
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1599
1599
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

297
297
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

687
687
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

296
296
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

264
264

Meer sportnieuws