'Bayat slaat weer toe en loodst ex-speler Gent naar Watford'

door
'Bayat slaat weer toe en loodst ex-speler Gent naar Watford'

Mogi Bayat mag de laatste dagen dan wel weer in het oog van de storm staan nu het parket zijn vorderingen in Operatie Propere Handen bekendgemaakt heeft, maar de makelaar blijft deze maand lustig zaakjes doen. Zo blijkt hij in de Premier League nog steeds kind aan huis te zijn bij Watford, waar hij eerder deze maand al Edo Kayembe (AS Eupen) heen loodste. Nu lijkt Bayat weer prijs te hebben.


Volgens The Athletic staat Samuel Kalu immers op het punt om naar Watford te verhuizen. De Engelsen zouden een akkoord bereikt hebben met Girondins Bordeaux over de transfer en zouden een bedrag tussen de 3 en 4 miljoen euro neertellen. Woensdag zou de Nigeriaanse flankaanvaller zijn medische testen afleggen, waarna een contract tot 2026 klaar zou liggen.

Hoewel Kalu officieel vertegenwoordigd wordt door William D'Avila, de makelaar van ook onder meer Aster Vranckx, lijkt deze transfer toch weer de stempel van Mogi te dragen. Niet alleen is er de link met Watford, Kalu passeerde in het verleden ook al bij AA Gent, waar Bayat ook een dikke vinger in de pap heeft. Kalu was van 2017 tot 2018 actief in de Ghelamco Arena.

STEVIG VERLIES
Daar maakte hij voldoende indruk om Bordeaux te verleiden om maar liefst 8,5 miljoen euro op tafel te leggen. De 24-jarige kwam de voorbije jaren echter slechts tot tien goals en acht assists in 86 wedstrijden. Door die weinig indrukwekkende cijfers neemt Bordeaux nu genoegen met een stevig verlies om Kalu toch maar te slijten. In Watford zal hij de concurrentie moeten aangaan met onder meer Emmanuel Dennis.


LEES OOK: Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Denk je dat Bayat hier een hand in heeft?

Meest recent

'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

3
3
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

18
18
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

101
101
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

100
100
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

118
118
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

40
40
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

292
292
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

239
239
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

68
68
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

514
514
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

241
241
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

29
29
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

151
151
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

157
157
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

240
240
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

57
57
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

379
379
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

114
114
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

294
294
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

297
297
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

143
143
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

228
228
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

220
220
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

144
144

Meer sportnieuws