'Bayat slaat weer toe en loodst ex-speler Gent naar Watford'

door
'Bayat slaat weer toe en loodst ex-speler Gent naar Watford'

Mogi Bayat mag de laatste dagen dan wel weer in het oog van de storm staan nu het parket zijn vorderingen in Operatie Propere Handen bekendgemaakt heeft, maar de makelaar blijft deze maand lustig zaakjes doen. Zo blijkt hij in de Premier League nog steeds kind aan huis te zijn bij Watford, waar hij eerder deze maand al Edo Kayembe (AS Eupen) heen loodste. Nu lijkt Bayat weer prijs te hebben.


Volgens The Athletic staat Samuel Kalu immers op het punt om naar Watford te verhuizen. De Engelsen zouden een akkoord bereikt hebben met Girondins Bordeaux over de transfer en zouden een bedrag tussen de 3 en 4 miljoen euro neertellen. Woensdag zou de Nigeriaanse flankaanvaller zijn medische testen afleggen, waarna een contract tot 2026 klaar zou liggen.

Hoewel Kalu officieel vertegenwoordigd wordt door William D'Avila, de makelaar van ook onder meer Aster Vranckx, lijkt deze transfer toch weer de stempel van Mogi te dragen. Niet alleen is er de link met Watford, Kalu passeerde in het verleden ook al bij AA Gent, waar Bayat ook een dikke vinger in de pap heeft. Kalu was van 2017 tot 2018 actief in de Ghelamco Arena.

STEVIG VERLIES
Daar maakte hij voldoende indruk om Bordeaux te verleiden om maar liefst 8,5 miljoen euro op tafel te leggen. De 24-jarige kwam de voorbije jaren echter slechts tot tien goals en acht assists in 86 wedstrijden. Door die weinig indrukwekkende cijfers neemt Bordeaux nu genoegen met een stevig verlies om Kalu toch maar te slijten. In Watford zal hij de concurrentie moeten aangaan met onder meer Emmanuel Dennis.


Denk je dat Bayat hier een hand in heeft?

Meest recent

"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

14
14
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

13
13
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

30
30
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

90
90
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

290
290
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

57
57
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

72
72
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

38
38
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

102
102
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

221
221
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

101
101
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

393
393
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

98
98
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

232
232
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

156
156
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

357
357
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

113
113
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

98
98
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

919
919
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

495
495
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

15
15
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

307
307
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

338
338
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

240
240

Meer sportnieuws