Yannick Ferrera maakt indruk met knap gebaar

door
Yannick Ferrera maakt indruk met knap gebaar

Het zijn niet meteen de prettigste dagen voor Yannick Ferrera. De naam van de trainer viel de voorbije dagen in Operatie Propere Handen, omdat hij tijdens zijn periode bij KV Mechelen zwart geld ontvangen zou hebben. Bovendien werd hij vorige week ook nog eens ontslagen als trainer van de Saudische club Al Fateh.


Ferrera was er al sinds oktober 2019 aan de slag en hield het iets meer dan twee jaar uit, toch een vrij uitzonderlijke prestatie in Saudi-Arabië. Maar dit seizoen liep het niet al te vlot bij Al Fateh, dat halfweg het seizoen maar net boven de degradatiestreep hangt. Die tegenvallende resultaten zorgden ervoor dat hij nu toch de laan uitgestuurd werd.

Al Fateh haalde zondag de Griekse trainer Giorgos Donis binnen als opvolger en die trof bij zijn aankomst een mooi gebaar aan van zijn voorganger. Ferrera had immers een boodschap achtergelaten op het tactische bord. "Veel geluk aan de volgende trainer", had hij geschreven. "Met al mijn liefde, Yannick Ferrera."

VOLGENDE UITDAGING?
De geste van Ferrera wordt op sociale media alvast goed onthaald. Intussen gaat de intussen 41-jarige trainer op zoek naar een volgende uitdaging. Voor zijn Saudische avontuur was hij als hoofdtrainer enkel in België aan de slag, bij Charleroi, STVV, Standard, KV Mechelen en Waasland-Beveren. Als assistent had hij al eens in het Midden-Oosten gewerkt, onder Michel Preud'homme bij Al Shabab.


Verdient Ferrera nog een kans in België?

Meest recent

'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

16
16
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

15
15
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

33
33
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

169
169
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

35
35
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

137
137
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

152
152
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

50
50
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

55
55
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

166
166
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

83
83
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

58
58
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

95
95
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

350
350
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

159
159
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

44
44
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

135
135
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

268
268
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

329
329
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

226
226
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

132
132

Meer sportnieuws