Seraing legt 10 Unionisten geen strobreed in de weg

294 stemmen
Seraing legt 10 Unionisten geen strobreed in de weg

Zaterdag was de mist nog spelbreker in het Stade du Pairay, maar dinsdagavond kon de tweede helft van de partij tussen Seraing en Union wel gewoon afgewerkt worden. De thuisploeg mocht daarin nog 45 minuten met een man meer spelen, maar kon desondanks de leider niets in de weg leggen. Union dreef de score zelfs nog verder op en keert met een stevige 0-4 huiswaarts.


Union had in de eerste helft op zaterdag eigenlijk al zijn schaapjes min of meer op het droge gehaald. Dankzij goals van Undav en Vanzeir haalde het immers al met een 0-2-voorsprong de rust, ondanks dat Bager al na minder dan een kwartier uitgesloten was. Seraing mocht desondanks nog proberen om dinsdagavond met een man meer iets aan die situatie te doen.

Maar dat lukte niet. Union duwde het gaspedaal niet meteen verder in, maar het kreeg wel een strafschop na een fout van Sambu op Lapoussin. Teuma miste eerst nog van elf meter, maar mocht opnieuw proberen omdat doelman Galjé te snel van zijn lijn gekomen was. Bij de tweede poging was het wel raak en zat de match helemaal op slot.

VAR NIET AAN DE KANT VAN SERAING
In de slotfase maakte de VAR het allemaal nog wat erger voor Seraing. Eerst gaf hij Union een nieuwe strafschop nadat Galjé Vanzeir tegen de grond gebeukt had in de zestien. Undav zette die vakkundig om en mag zich met achttien goals weer topschutter van de Jupiler Pro League noemen. In de slotminuut leek Seraing dan weer een strafschop te krijgen voor handspel van Nieuwkoop, maar de VAR draaide die beslissing nog terug. Door de ruime zege vergroot Union zijn kloof weer tot zeven punten op Club Brugge.

Scoreverloop:
0-1 (5') Undav, 0-2 (26') Vanzeir, 0-3 (62') Teuma (strafschop), 0-4 (83') Undav (strafschop)

Valt Union nog van de titel te houden?

Meest recent

'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1
1
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

9
9
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

165
165
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

172
172
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

361
361
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

414
414
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

95
95
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

307
307
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

527
527
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

281
281
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

158
158
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

200
200
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

192
192
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

348
348
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

760
760
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

122
122
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

476
476
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

68
68
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

374
374
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

110
110
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

42
42
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

119
119
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

397
397
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

294
294

Meer sportnieuws