Batshuayi eist heldenrol op bij Besiktas

133
Batshuayi eist heldenrol op bij Besiktas

Michy Batshuayi kende enkele woelige jaren, waarin hij van de ene uitleenbeurt naar de andere holde, maar zich zelden kon doorzetten. Ook dit seizoen werd de inmiddels 28-jarige spits weer verhuurd door Chelsea, dat hem deze keer bij de Turkse topclub Besiktas stalde. Daar heeft het dit seizoen echter ook al gestormd.


Vorig seizoen veroverde Besiktas nog de landstitel, maar dit seizoen vielen de resultaten toch dikwijls tegen. In de Champions League vlogen ze er in de groepsfase roemloos uit met een nul op achttien en in de competitie loopt het ook stroef. Dinsdagavond pakten ze wel drie belangrijke punten, want er werd met 0-1 gewonnen op het veld van Fatih Karagümrük.

Batshuayi ontpopte zich tot matchwinnaar door vanop de stip het enige doelpunt van de wedstrijd te maken. Het was al zijn negende goal in de Süper Lig dit seizoen, waarmee hij op een gedeelde derde plaats in de topschutterslijst van de competitie staat. De goal zorgde voor de eerste uitzege van Besiktas sinds september.

GROTE KLOOF
Daardoor springt Besiktas naar de derde plaats in het klassement, maar die zullen ze wellicht snel weer moeten afstaan. Nummer vier Hatayspor heeft evenveel punten en nog een match tegoed, terwijl nummer vijf Basaksehir één punt minder en twee matchen minder gespeeld heeft. Bovendien is de kloof met de top twee nog enorm. Besiktas volgt op maar liefst vijftien punten van leider Trabzonspor, terwijl nummer twee Konyaspor zeven punten meer heeft.

LEES OOK: 'Talbi op zijspoor bij Sunderland: topclub wil toeslaan'

Zal Batshuayi Turks topschutter worden?

Meest recent

'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

0
0
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

8
8
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

16
16
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

12
12
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

121
121
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

195
195
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

62
62
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

526
526
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

172
172
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

71
71
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

62
62
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

170
170
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

267
267
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

481
481
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

336
336
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

304
304
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

782
782
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

691
691
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

83
83
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

318
318
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

111
111
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

306
306
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1459
1459
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

129
129

Meer sportnieuws